Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Stronghold albo Advocate na tego świerzbowca. Wytłucze. I faktycznie, jak jeszcze 10-15 lat temu wydawało się, że świerzbowiec koci uszny się nie nosi na psy, to teraz wiem z autopsji :) że się nosi. Chociaż jak Kazio zdrowy i odporny to nie powinien. Wiolinka jest CUDNA :) albo i PRZECUDNA :)
  2. Co u pięknotki słychać? Jakieś postępy z łapką są? Przekonała się do biegania w wodzie?
  3. A jak Malamutek do kici przepięknej? Widzieli się?
  4. Porozwieszaj ogłoszenia ze zdjęciem. On troszeczkę podobny do bengalskiego :) To piękne kocie. Może komuś czmychnęło z domu czy mieszkania i się zagubiło.
  5. Pozdrów ją, proszę, jej pewnie nikt nie lubi i nie pozdrawia. Pozdrawiam wredną osobę, ja mar.gajko. Pewnie jest samotna i nieszczęśliwa :(
  6. Kocie choroby wirusowe i psie nie noszą się pozagatunkowo. Wprawdzie pp u kotów i parwo u psów to podobny rodzaj, ale pies od kota się nie zarazi ani odwrotnie. Oczywiście choroby skórne, zwłaszcza grzybicze, to i owszem, ale niektóre to zoonazy i nas mogą zarazić. Kocia białączka nie zaraża ani psów ani ludzi, tylko koty. Kocię wygląda OK. Nie ma zalepionych oczek. Bałabym się, że Kazio zje malucha, one szybkie są w polowaniu :)
  7. Czuje, czuje. Tylko nie okazuje. Zastanawia się :) co tu by ... co to może być... hmmmm. Jak możesz zrób test białaczkowy, to istotne bardzo przy szukaniu domku.
  8. Smutno Ci będzie bez Kicka :) w łazience.
  9. Ale jak wzięte ze schronu i warunki kiepskie, to schron nie może odebrać? Nie ma tego w Umowach?
  10. Piękny Kot jest. Chłopczyk czy dziewczynka? Wygląda :) na chłopczyka.
  11. Zaglądam, jak tylko pojawi się nowy post, z jakąś bezzasadną nadzieją, że może jednak ...
  12. Wpiszcie ich na czarne kwiatki, bo zdaje się Murka tez tam była, chcieli psa od niej. To ta sama rodzina. Bez sensu tracą ludzie czas.
  13. Aaa, menele. Pusia. No, tak. A ślepaczek jaki on? Duży, mały? Stary pewnie?
  14. Ale to on jest ślepaczek? Czy to następny? Andzia, jak mogłaś huskę nazwać Pusia? No jak?
  15. Piękna ona jest. Toguś, a ona sika? Czy tylko kupy? Bo to ważne jest. Kupa to nie problem. Jak "zdrowa", gorzej z sikaniem. Wiem po Franku, znowu mam wszystko przeszczane, bo się okazało, że kamienie ma i leje gdzie popadnie. Dywan, łóżko, podłoga, posłanie. Kupę się sprzątnie i już, gorzej jak przelane wszystko.
  16. Piękne Dusiowo-kotowo zdjęcia. Piękne. Za syna kciuki trzymam. Młodość sobie poradzi, tylko trzeba dyscypliny przy rehabilitacji przypilnować ;) Sunieczka do schrupania :) domeczek znajdzie. Tylko może przed tym ją ciachnąć? Ściskam mocno.
  17. Wiesz, mogła dogonić i potraktować spożywczo, tego, niephi :) ratlerka.
  18. Taka kolacyjka :) dla pięknej haszczanki :) Ratlerek, phi.
  19. I bierze coś na tą watrobę? Przy moczniku żarcie niskobiałkowe.
  20. Jakie Elzunia ma wyniki krwi? Robiliście?
  21. Ja już nie obejmuje :( to Kuba osobno, a ślepaczek to co innego? To co to za Kuba i skąd ślepaczek?
  22. Jej strata. Taka piękna ta Auris. Te ludzie oczu nie mają.
×
×
  • Create New...