Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Byłam z Diną na niedzielnym spacerku. Przez ten abażur nie mogła węszyć tak jak zwykle. Za to szew bezpieczny, suchy. Kupal też w porządku, wielgachny, suchy,uformowany jak trzeba. Widać, że nowa karma służy. Sikała na spacerze tylko trzy razy a spacer trwał 45 minut. To chyba w porządku ? Zostawiłam techniczkom rumianek i szałwię. Jutro rano spróbuję umówic Dinę u dr Tęczy, zawieziemy ją tam z Gusią. W następnym poście wpiszę grafik spacerowy na przyszły tydzień.
  2. Przy takich cenach to myślę, że większość ludzi nie szczepi, nie odrobacza i nie zabezpiecza. Że o wizytach u naszych wetów nie wspomnę.
  3. To w takim razie kupię te zioła po drodze aby nie zwlekać. Tel. już podaję na PW
  4. Ja dzisiaj jadę wyspacerować Dinę. Rozumiem, że mam dowieżć rumianek i szałwię. Jeśli już są to dajcie znać abym niepotrzebnie nie traciła czasu w całodobowej aptece. Martwi mnie duża ilość osób decyzyjnych w sprawie Diny. Z tego też powodu nie wypowiadam się w jej sprawie aby dodatkowo nie gmatwać. Ja tu tylko sprzątam czyli chodzę na spacery. Karma od Feli nie doszła ( Bosch) ale chyba jest inna.
  5. Dopiero teraz doczytałam, że siostra bezpieczna. Bardzo się cieszę :multi: :multi:
  6. Z tego co wiem wet.wysyła im rachunek i oni go opłacają.
  7. Czy po Belli zostały jakieś długi ?
  8. Trzymamy kciuki i bardzo się cieszymy :lol: :lol:
  9. Ja też 20 od kwietnia. Czy Grażyna M to Sarna ? Bo ona też chyba coś deklarowałą ?
  10. Ale się cieszę !:multi: :multi: To co, mam zdzierać plakaty ?
  11. [B]Mów szybko, bo umrzemy z ciekawości ! :) [/B]Ja właśnie latam z plakatami po osiedlu[B][COLOR=black].[/COLOR] [/B]
  12. Zdjęcie z tym dziwnym pomarańczowym bardzo ładne, do ogłoszeń koniecznie !!
  13. Zaglądam do Arona ale finansowo niestety nie pomogę, wyczerpałam swój limit :-( Tyle psów w potrzebie, każdy piękny, mądry, zasługujący na lepszy los. Skąd tyle forsy brać. Zeby tych BDT było więcej, bo na karmę łatwiej uzbierać niż za hotel płacic.
  14. Plakaty powoli są rozwieszane.
  15. Ja mieszkam na Kabatach i tutaj dr Tęcza ma jedną ze swoich lecznic (ul. Pod Lipą), drugą ma na Gagarina. O Goszczyńskiego nic nie wiem.Goszczyńskiego jest na Mokotowie, w sumie niedaleko.
  16. Aż się boję czytać co to za choroba.
  17. Ja mam samochód i mogę zawieżć ale potrzebuję kogoś do pomocy. Gdzie dr Tęcza ją przyjmie ? Pod Lipą (mój widok z okna) czy na Gagarina ? A Boscha zamówiła już Fela na mój adres i ja mam ją dostarczyć na SGGW. To jak ją będziemy karmić ?
  18. O mój Boże, szkoda biedaczki ! :-( Słuchajcie, ja teraz klecę w potach ( bo fantów dużo) bazarek wielopsowy. Część dochodu przeznaczam na malutką.Trochę to potrwa ale będzie :)
  19. A ja z innej beczki.[B] Czy są chętni na dzisiejszy spacer ?[/B]
  20. [quote name='kasia mierzejewska']to numer do yumanji[/QUOTE] A nie lepiej żeby był Twój ?
  21. Z bazarku będzie ponad 300 zł. Czekam na ostatnie wpłaty.Powiedz w hoteliku żeby poczekali, bo pieniądze będą na bank.
  22. A powiedz czyj telefon jest na plakacie ?
  23. Pierwszy plakat zawisnie na szybie mojego samochodu ( od środka ). Chyba jutro pojadę zrobić zakupy do hipermarketu, może i IKEA odwiedzę ;)
  24. Byłam i wróciłam. Dina znów ma rozwolnienie, jedna kupa w boksie, dwie na spacerze. Każda kolejna coraz rzadsza. W misce nieruszona kolorowa karma taka jak na zdjęciu Gusi. A na drzwiach boksu napis karma +. Nie znam się na karmach ale kolorowe kojarzą mi się z supermarketem. Chyba nie jest to ta specjalna, bo by nie miała po niej rozwolnienia. Chyba, że zjadła coś na spacerze. Przy mnie pożarła kość. Nie było kogo zapytać, bo pusto, żywego ducha. Miała Dina specjalistyczne badania i nic z nich nie wynika ?
×
×
  • Create New...