Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Jestem na zaproszenie Ewy. Mam nadzieję, że ten drugi się odnajdzie. Fizycznie nie pomogę, bo mam od tygodnia małą tymczasowiczkę, ale będę zaglądać.
  2. [quote name='ewu']Mój Pączek też jest diabłem wcielonym ma już na koncie dwa morderstwa i jedno usiłowanie. O kradzieżach i rozbojach , to nawet nie wspomnę... No i te dewastacje......:evil_lol:[/QUOTE] A kogo(co?) ma na sumieniu ? Mortes, nie upieram się za osobnym wątkiem.
  3. [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8955/1003261c.jpg[/IMG] No i warto rano wstawać. Udało się wstawić zdjecie :) Lilka na łące odpoczywa po bieganiu. To duże coś to kiszonka, siano zawinięte ciasno folią pod która kisi się, póżniejsza karma dla krów. Takimi białymi sześcianami upstrzone są okoliczne łąki. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9055/1003247x.jpg[/IMG] Dzisiaj mam dobry dzień i drugie poszło.
  4. Alarm odwołany ! Teraz są. Widocznie długo się ładują u mnie w tym rzęchu.
  5. Czy ja jestem ślepa czy zdjęcia Lilki, wstawione przez Beatę wcięło ?
  6. Wersja skrócona chyba lepsza. Ludzie nie lubią czytać zbyt długich tekstów. Szczegóły można zawsze dopowiedzieć przez telefon.
  7. Nie robi wrażenia smutnej i zdołowanej, wręcz przeciwnie. Mortes, a może założyć Maszy watek ? Jest dobry opis " przypadku", są zdjęcia. Będziesz maiła czas doglądać, pisać, wstawiać zdjęcia ? Bo na wątku Niko, z którego prawie wszystkich wywiało nikt jej nie wypatrzy.
  8. Cały czas próbuję, a to przez imageshack a to mejlem i nic nie chce pójść. W ostateczności wyślę Ci Ato zdjęcia przez TZ-a w niedzielę. Ale cały czas nie udało mi się jeszcze zrobić tego specjalnego zdjęcia, które powali przyszły domek. Ona ma cudowny charakter, taka słodka pieszczoszka. Chyba ma około roczku, bo zachowuje sie jak szczeniak, podgryza w zabawie tymi cudownymi, ostrymi ząbkami, ale bardzo delikatnie. Pewnie zaszła w ciążę po pierwszej cieczce. Chodzi za mną krok w krok co dla mnie jest trochę męczące, ale myślę, że dla niektórych osób, na przykład samotnych,to będzie pożadaną cechą charakteru. Śpi w kuchni w swojej budce, chciałaby ze mną, ale nie ma mowy! Moje psy, które całe życie spały w holu nagle przeniosły się do sypialni i pilnują, aby konkurencja nie weszła. Zdjecia może jeszcze nie są idealne, ale chyba można spróbować już ją ogłaszać. Zaraz napiszę PW do brązowej.
  9. O matko ile psów ! Jak to ogarnąć ! A Dumka bardzo przystojna :)
  10. Niestety, nie ja :-( Sama walczę ze zdjęciami, chyba z powodu słabego zasiegu. Ale chętnie obejrzę jak będą wstawione :)
  11. Wysłałam dwa zdjęcia do AtyO na mejla ( via mój TZ ) , bo sama nie daję rady. Nie wiem jakim cudem wstawiłam to jedno sypialniane. Pstryknę więcej dziś na spacerze. Brazowa1 zgłaszała się do ogłoszeń, ale musi mieć zdjecia.
  12. Czy Dina nadal na spacerach kreci się w kółko ?
  13. Zacznę od tego, że mam bardzo słaby zasieg. Ze skali pięciostopniowej tylko jedną słabą kreseczkę. Dlatego nie zawsze mogę połączyć się z dogo, że o wstawianiu zdjęć nie wspomnę. Ale będę próbowała. Dzisiaj zaryzykowałam i spuściłam Lilkę ze smyczy na spacerze po łąkach i polach, bo bardzo wyrywała się do moich psów. Na gwizdnięcie natychmiast wróciła i potem trzymała się cały czas blisko nas. Przygotowałam taki wstepny tekst, opis Lilki do ogłoszeń. .Możecie go zmienić, poprawić, macie większe doświadczenie w pisaniu. Zdjęcia doślę, jak nie dam rady na wątek to na mejla. Ja jestem zwolenniczką tekstów krótkich i zwięzłych, bez kwiecistych opisów, bo ludzie nie bardzo lubią czytać. Do mnie osobiście przemawiaja takie teksty bardziej. [SIZE=3][B]Wysterylizowana, młodziutka suczka w typie sarenki, długonoga i szczupła. Wielkości do pół łydki.[/B] [/SIZE][B][SIZE=3]Bardzo wesoła, lgnąca do człowieka, nieodstepująca właściciela na krok. Niekonfliktowa w zetknięciu z innymi psami. Na spacerze wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Ma krótką, niebrudzącą się sierść.[/SIZE] [SIZE=3]W domu zachowuje czystość. Zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przebywa w domu tymczasowym na północnym Mazowszu.[/SIZE][/B][SIZE=3] [/SIZE] [B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 697 97 25 08[/B]
  14. Udało się wstawić zdjęcie ? [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5489/002zyq.jpg[/IMG] Tak sobie leżymy.
  15. Uff !! Nareszcie poszła spać. Cały dzień na nogach, nawet jak wchodzi do budki to zaraz z niej wychodzi. Budka stoi w kąciku w kuchni, dla wiecznie głodnej Lilki to najciekawsze pomieszczenie. Drzwi na zewnątrz są non stop otwarte, nawet podczas burzy, więc Lilka może wychodzić na dwór kiedy chce, ale i tak w kuchni jej najlepiej. Zdjęć zrobiłam niewiele, bo jest w ciągłym ruchu. Może jutro na spacerze jeszcze coś pstryknę. Najciekawsze zdjęcia wychodzą jak pies leży lub śpi, a z tym u niej kiepsko. Notuję też sobie spostrzeżenia i określenia do ogłoszeń.
  16. Ja też mam nadzieję, że Państwo zatrzymają dwie :) Teraz coraz więcej ludzi ma po dwa psy. A z tym parwo to masakra jakaś !! :-(
  17. [B]Podziękowania należą się wszystkim :) Tyle osób jej pomagało :)[/B] Z moją suczką dzisiaj lepiej, powarkuje tylko kontrolnie. Sunia ładnie przespała noc, rano załatwiła się na dworze. Ma duży apetyt, przy napełnianiu miski kreci młynki. Jej szczupła, sarnia sylwetka jest jej atutem, szkoda byłoby ją zatuczyć. Dlatego podpowiedzcie mi ile gramów gotowanego mam jej dziennie dawać ? Ona by jadła bez końca, widać, że nie przelewało jej się w tym krótkim życiu. Porobię zdjęcia w weekend.
  18. Mam dzisiaj problemy, ciągle mi wyskakuje file not found. Lilka odbyła długą drogę ( 5 godzin), bo stała w korku pod Nieporętem. Ale miała przerwy na siusiu. Jak samochód jechał była cicho, jak stawał to popiskiwała. Przyjechała wesolutka, zadowolona. U mnie na weekend dużo ludzi, więc ma się do kogo łasić. Niestety, z psami gorzej, bo moja suczka ją goni. A pies zazdrośnik, o którego się bałam, zaakceptował. Jutro nad tym popracujemy. Magda Lilkę zaszczepiła na wściekliznę, obcięła pazurki, odpchliła oraz dała mi na jutro środek odrobaczający. Piękna i czysta, tylko brać. Za dwa tygodnie zaszczepię ją na wirusówki. Mam nadzieję, że jutro uda się napisać więcej.
  19. Piekna jest :) Co powiedział wet ? Będzie duża ? Ewa Marta wyadoptowała przedwczoraj swoją Drobinkę do domu. Zapytaj Agatko, może zostały jej jakieś wolne domki ?
  20. Ale się cieszę :multi: :multi: Ja też się dorzucę-20 zł Podeślij ewu numer konta na PW A tak się o maleńką martwiłam ! Tylko o zdjęcia na wolności prosimy :)
  21. [B]ewu[/B], dobrze zrobiłaś. Przecież nie miałaś innego wyjscia. Trzymam kciuki za szybki ( ale dobry) domek dla suni :)
  22. Cieszę się :multi:, ale żal mi tej co została sama :-(
  23. Bardzo wypiękniała Tika :) I te oczy !
×
×
  • Create New...