Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Słuchajcie, ja mogę wziąć jedną sunię dorosłą na bdt. Maluszki prześliczne, ale moje psy nie lubią szczeniaków :-( Może by ich nie zjadły, ale po co mają je niepotrzebnie stresować. Od niedzieli jestem na długich wakacjach w moim domu na wsi pod Przasnyszem. Problem w tym, że nie mam tam jeszcze internetu. Kolejna próba zainstalowania internetu spełzła na niczym, ale jeszcze będę próbować, bo bez dogo żyć nie mogę. Krótko mówiąc net mam do piątku. Pozostaje telefon i malagos po sąsiedzku ;) Nie bardzo mam tam możliwość wysterylizowania suczki w trybie natychmiastowym, bo najbliższy sensowny wet to dr Ślusarz w Ostrołęce, który ciacha suczki malagos ( a więc sprawdzony ). Tak więc mogę wziąć brzuchatą bez brzucha lub tę drugą co śpi na betonie przed budą. I co z transportem ?
  2. A co to za potwór straszny !!
  3. Uff!! Kamień z serca podwójnie :)
  4. [quote name='gallegro']Co się odwlecze, to nie uciecze... :-)[/QUOTE] Haha! Mam dwóch synów, pewnie kiedyś coś będzie :)
  5. Może dziadek tak lubi. Ja też budzę się bardzo rano i nie mogąc zasnąć wychodzę z psami (babcią jeszcze nie jestem ;) )
  6. Mam nadzieję, że ten chłop nie pozbył się tej biednej suni definitywnie, nie przywiązał gdzieś do drzewa albo jeszcze gorzej. Może dałoby się go wziąć na spytki co z nia zrobił ? Jeśli chodzi o ptaszki to ptasia mama potrafi dokarmiać pisklaki poza gniazdem. Miałam w ogrodzie pod drzewem pisklaka, który wypadł z gniazda i matka kilka razy dziennie lądowała pod drzewem aby go nakarmić. W końcu udało mi się zanieść go na strych, bo tam okazało się być gniazdo. I pozdrawiam Dumkę, bo to jej watek.:)
  7. To może drogą okrężną przez malagos ? To ponoć po sąsiedzku.
  8. Zapisuję sobie pięknotki, aby je podziwiać przed snem. A śliczna Suri to miniaturka mojej Luki rasy wilk niski :). Dla tych rezolutnych oczu i pięknego pyszczka można stracić głowę. Zakochałam się na amen, ale trzy psy w domu to dla mnie za dużo :-(
  9. No, nareszcie ! :multi:
  10. Rzeczywiście Sinus piękny i dumny jak Król Lew. Dajcie go na metamorfozy, bo zmiana w wyglądzie i psychice nie do poznania :)
  11. Świetny artykuł :) Oby przyciągnął do Was dobrych ludzi. A żli a kysz !!
  12. Ale jesteś szybka ! :)
  13. Nie dziwię się, że wkurzyłaś sie na dziada. Niestety w schroniskach wydają psy i koty takim idiotom. No nic, na pewno doczekasz się właściwego telefonu :) Ważne, że suczka bezpieczna, nie czeka na dom na ulicy.
  14. Zagladam do Drobinki, nadrabiam zaległości. Śliczna kruszynka. Szkoda tylko, że saldo minusowe. Mam fanty, pomysły na bazarki, tylko ciągłego dostepu do netu brak. Jak tylko coś się zmieni to ruszę z pomocą, Ewo.
  15. Zaglądam do Was po przerwie. Miesiąc bez dogo to mordega ! Niestety, w lipcu znowu zniknę. Sinusek cudny :) Jakie on ma wspaniały charakter. A te oczy ! Można się zakochać na amen. Jestescie wspaniali, Aniu i Tomku :loveu: Będzie Wam to wynagrodzone stokrotnie, ale chyba nie w tym, tylko tamtym, lepszym życiu ;)
  16. Miałam miesięczną przerwę w dostepie do internetu i już biegnę do Dinki. Wygląda na przeszczęśliwą :lol: Za każdym razem kiedy przejeżdzam obok SGGW myślę o niej i cieszę się, że już jest wolna. Szkoda tylko, że domku brak !
  17. Miałam przerwę w " doglądaniu" wątku ale byłam na bieżąco informowana o wydarzeniach przez Mortes. Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś dostrzegł i docenił Niko :multi: Teraz czas na Viniego i Maszę ! Myslę, że Maszy trzeba będzie założyć wątek. Chociażby po to, aby móc legalnie zbierać na nią pieniądze, bo inaczej nam Mortes pójdzie z torbami :shake:. Ja mam masę fantów i opakowań, o które potyka się cała rodzina, bo nie mam gdzie ich trzymać, ale do bazarku potrzebuję przynajmniej miesiąc ciągłego dostepu do internetu. A z tym chwilowo mam problem :shake:. Tak czy owak odkładaj Mortes paragony i rachunki za Maszę, bo prędzej czy póżniej ten bazarek zrobię.
  18. Miałam długą przerwę w dostepie do netu a tu taka smutna wiadomość. Bardzo mi przykro z powodu suczki :-(. Szkoda, że nie wszystkim da się pomóc.
  19. To trzymam kciuki podwójnie zatem :) :)
×
×
  • Create New...