Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Jakoś pusto i cicho. Odruchowo chowam różne rzeczy z zasięgu psiego pyszczka. Taka wiejska, niechciana suczka, aż tu przyjeżdzają ludzie z daleka i mówią: jaka ona piękna !
  2. Trzy bite godziny popijaliśmy kawkę. To warszawiacy oczywiście. Swój swojego pozna. Dobrze, że przygotowałam gar wegańskiej zupy. Ada trochę wystraszona, ale bawiła się z przyszłym bratem. Mają być zdjęcia.
  3. Juz po kontroli. Dostała antybiotyk. Wszystko w porządku. Wystająca nitka ma wystawać, aż się rozpuści. Rankę trzeba obserwować przez 3-4 tygodnie, bo bardzo często nici wewnętrzne powodują stan zapalny. Znaczna większość moich suczek miała z tym problem bez względu na lekarza. Widocznie te nici wewnętrzne są jakieś lewe. Ada trochę zestresowana w samochodzie i u wetki, ale na koniec dostała smaczki za grzeczne zachowanie. Państwo już jadą. Wyjechali o 11-ej, będą za trzy godziny.
  4. Dzięki, Ada dzisiaj w formie. Dobrze, że jutro jedziemy na kontrolę, bo kawałek nitki wystaje. W nocy trochę lizała, w dzień nie zauważyłam.
  5. Właśnie przed chwilą poleciało sporo wody. Skąd aż tyle ? Z kroplówki ?
  6. Za długo u tej baby siedziała. Ja mam opory w wydawaniu zwierząt na wieś. Jest młoda, wiec na szczęście da się wszystko naprostować.
  7. Leży i popiskuje. Przy zrobieniu kupki zapiszczała, ale na łóżko miała siłę wskoczyć. Zaraz ją zdjęłam, a łóżko zabezpieczyłam przed następnymi skokami. Po 18-ej dam jej trochę mokrej karmy.
  8. Rośnie, nie tyje, bo widać żeberka. Już po zabiegu, jest senna i lekko popiskuje. W sobotę rano mamy jechać na kontrolę. Obcieliśmy też pazurki za 20 zł. Kubraczka Pani doktor nie zakłada. Podczas zakupów w LIDL-u, kiedy czekaliśmy na Adę dostałam sms-a z przyszłego domu Ady z zapytaniem jak poszło i czy w weekend zobaczymy się. To miło, bo już się bałam, że zrezygnują w tych ciężkich czasach. Dam znać po sobotniej wizycie. Przyjadą z psem w sobotę, bo w niedzielę nie mogą. Pies Państwa je mokrą Dolinę Noteci i suchy Fitmin, więc rewolucji gastrycznej nie będzie. https://images90.fotosik.pl/575/222629607822a70agen.jpg
  9. Za pół godziny wyruszamy. Najtrudniejsze jest niedawanie jedzenia. Pozostała dwójka dostałą śniadanie w konspiracji. Ada dzisiaj wychodzi na smyczy pod kontrolą, aby czegoś nie zjadła, bo prawdziwy z niej odkurzacz.
  10. Ważyłam dzisiaj Adę. Waży już 9,8 kg !!
  11. Na moim koncie 67 zł z bazarku Nadziejki. Dziękuję Nadziejko, jesteśmy na plusie Jutro Ada ma sterylizację w Makowie o 9 rano. Płaci gmina Krasnosielc. Brawo !
  12. Domów tymczasowych jest zbyt mało, a bezdomnych psów w potrzebie zatrzęsienie. Nie liczyłabym, że ktoś to zrobi za Ciebie. Na rasowe psy zawsze jest dużo chętnych. Jeśli ogłosisz suczkę np. na Olx pisząc w tytule jamnik, to na pewno znajdą się chętni na adopcję. Mam nadzieję, że suczka jest wysterylizowana i nie trafi do pseudohodowli. Jest też fundacja Jamniki Niczyje. Mogli by ogłosić ją na swojej stronie. https://jamnikiniczyje.pl/ Na fb jest też S.O.S. dla jamników
  13. Dziękuję Nadziejko Spora sumka się z Twoich bazarków uzbierała:)
  14. Zadecyduj sama, proszę. Masz większe rozeznanie.
  15. Wstawiłam Misia od malagos. https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-i-dostojny-misio-szuka-domu-CID103-IDNmEtT.html?bs=olx_pro_listing
  16. To tak zróbmy. Ja mam na Warszawę, Białołękę.
  17. A pierwszy bazarek to dopiero przeżycie.
  18. Nie za duże, nie za duże Ja bym już ściągnęła. A co się robi z wyróżnieniem ? Moje też wyróżnione.
  19. Ja daję 15 zł miesięcznie:)
  20. Kupiłam Adzie miskę spowalniajacą. Nie wpisuję do wydatków, bo sobie zostawię. Będzie dla Lilka lub następnego łapczywego tymczasa. https://images91.fotosik.pl/573/b52ac8c6b2758777gen.jpg
  21. Warto było czekać. Trochę tych odmów było.
×
×
  • Create New...