Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Od Figuni przyszedł prezent 60 zł. Bardzo, bardzo dziekujemy:) Ja i dwa małe żarłoki. Dokupię za to suchą karmę, na razie jedzą resztkę po Adzie.
  2. Co ja zrobię, że burasek sam się ładuje do zdjęć, a czarnulek albo leży w kącie albo jest w ciągłym ruchu. https://images90.fotosik.pl/601/752e2094d2d33e58gen.jpg
  3. Bardzo dziekujemy za wsparcie Zapraszamy, mamy lipiec wolny:) W sierpniu ślub syna.
  4. Burasek łatwiejszy do fotografowania. https://images91.fotosik.pl/601/1e61c1e1d9cd8589gen.jpg
  5. Mała lekko obrażona, ale bez afer. Lilek szczerzy swoje żółte zęby gdy się zbliżają, a one to respektują. Kot je olał, ma swoje sprawy "na mieście".
  6. Pozostałe na koncie Ady 62,87 zł przekazałam szczeniakom z lasu, które są u mnie. Zapraszam na wątek: https://www.dogomania.com/forum/topic/356544-dwa-szczeniaki-z-lasu/
  7. Tak, na szczęście takie maluchy szybko adoptują się do nowych miejsc i ludzi. Cały czas zwiedzają i są podekscytowane.
  8. Dzięki Tyska). jesteś niezawodna. Daj mi parę dni to dorobię bardziej eksportowe zdjecia.
  9. https://images90.fotosik.pl/601/c719de89751976edgen.jpg https://images92.fotosik.pl/602/3514f5ce38110bc1gen.jpg https://images89.fotosik.pl/602/b0e3d10f769b43ecgen.jpg
  10. Bury jest nieco masywniejszy. https://images90.fotosik.pl/601/6f2c5aab49dd40f1gen.jpg https://images91.fotosik.pl/601/f9b6bb4e8fc6902egen.jpg https://images90.fotosik.pl/601/3c12c23d32982737gen.jpg https://images92.fotosik.pl/602/e6543cc5acf98633gen.jpg
  11. Pani zaproponowała drugiego psa. Pan odpowiedział, że i owszem, ale musi być podobny do ich obecnego. Prosisz i masz !
  12. Założyłam wątek. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/356544-dwa-szczeniaki-z-lasu/
  13. Teksty do ogłoszeń/zdjecia 11 lipca Luki ważył 5,4 kg, Blaki 4,9 kg (ok.2,5 miesiąca) 22 lipca: Luki 7 kg, Blaki 5,7 kg 4 września Luki waży 10,3 kg, Blaki 7,7 kg styczeń 2023 15 kilo LUKI https://images90.fotosik.pl/604/1cd0634eefd87141gen.jpg https://images91.fotosik.pl/615/69f0935b6c4a3a3agen.jpg BLAKI https://images90.fotosik.pl/602/32e8c0e616805f44gen.jpg https://images91.fotosik.pl/601/81d4cabb782dc8b9gen.jpg https://images92.fotosik.pl/603/c805df1cff47c49agen.jpg
  14. ROZLICZENIA WPŁYWY + 62,87 zł z konta Ady +60 zł od Figuni:) +20 zł od Nesiowatej:) +50 zł od Limonki80:) +50 zł z bazarku Nadziejki:) +47 zł (34 +13 zł) z bazarku Nadziejki:) +75 zł ( 65 zł +10 zł) z bazarku Nadziejki:) +25 zł z bazarku Nadziejki:) +15 zł z bazarku Nadziejki:) +9 zł z bazarku Nadziejki:) +30 zł z bazarku Nadziejki:) +68 zł z bazarku Nadziejki:) +50 zł od Figuni:) +150 zł z mojego bazarku WYDATKI: -97,80 zł mokra karma z zooplusa 24 puszki po 400 g https://images89.fotosik.pl/602/9eef512e52eabf2cgen.jpg https://images92.fotosik.pl/603/8edf60462c299d53gen.jpg - 2 x 24, 93 zł promowanie Lukiego i Blakiego -47,80 zł mokra karma 6x800 g Rocco https://images92.fotosik.pl /608/b8d945d534a74a9cgen.jpg https://images92.fotosik.pl/608/8692538d928f0215gen.jpg -152,60 zł mokra karma 24x400 g Rocco + sucha 3 kg https://images90.fotosik.pl/608/8c753b1903afbc34gen.jpg https://images90.fotosik.pl/608/9c833b9df9ed5031gen.jpg -49,86 zł na konto Tyska za wyróżnienia (2x24,93 zł) -152,60 zł mokra i sucha karma https://images90.fotosik.pl/614/896b88f56f6bc6afgen.jpg https://images89.fotosik.pl/615/c009d374d95d82bbgen.jpg -107,80 zł 24 puszki Rocco junior po 400 g https://images89.fotosik.pl/618/21d77584cd0da101gen.jpg https://images89.fotosik.pl/618/bef37016652aeda3gen.jpg -26 zł 1 tabl NexGard (od 23 IX do 23 X) W pudełku są 3 tabl za 80 zł, na razie wpisuję jedną. Na paragonie 100 zł, bo wetka nie wyszczególniła leków. https://images89.fotosik.pl/620/f6d99b9d1ed57704gen.jpg -26 zł 1 tabl. NexGard (podana 2 listopada) patrz wyżej -10 zł rejestracja czipa u weta patrz wpis na stronie 19-ej tego wątku STAN KONTA:-8,45 zł Podwójne odrobaczanie, czip bez rejestracji, dwie dawki wirusówek, wścieklizna oraz pierwsze odpchlanie/odkleszczanie na koszt gminy Krasnosielc:)
  15. Dwa szczeniaki wywiezione do lasu, które trafiły do malagosów. Cytuję z wątku Kolesia: "Przed południem ludzie przywieźli 2 szczeniaki! Mówią, ze zatrzymali się na chwilę przy lesie, zobaczyć, czy już są kurki, i słyszeli jak się zatrzymało jakieś auto, trzasnęły drzwiczki, i jak wrócili do swojego samochodu...siedziały przy nim dwa szczawiki Widzieli oddalającą się furgonetkę, i nawet jest podejrzenie, czyja to może być, ale ani zdjęcia nie zrobili, ani numeru samochodu nie zdążyli zapisać" LUKI https://images89.fotosik.pl/607/94f177288582d05bgen.jpg Link do ogłoszeń Lukiego. https://www.olx.pl/d/oferta/4-miesieczny-luki-przyjaciel-na-dobre-i-na-zle-CID103-IDPQOnj.html
  16. Nad Wisłą. Ale Ada wyrosła. https://www.youtube.com/watch?v=PUHCGKpmxQc
  17. Przepiękna parka. A wilk wiejski to najpiękniejsza rasa świata. https://www.youtube.com/shorts/9npD8OJccfs
×
×
  • Create New...