-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Młody sąsiad znalazł go na szosie w lesie i przyniósł nam, bo słyszał, że przymierzamy się do kota. Są na wsi ludzie, którzy ratują zwierzęta:) Kot nazywa się Gromek (bo spadł na nas jak grom z jasnego nieba). Nie ma jeszcze roku, więc jeszcze urośnie. Zabawa Gromka z Adą. Najczęściej on skacze jej na grzbiet jak ryś, a ona na nim leży. https://www.youtube.com/watch?v=2pEJYgl6fj0 -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nagrałam się na sekretarce prosząc o telefon. Nie tylko malagos dziś na szpilakach. Korzystając z dobrego nastroju pochwalę się moim mazowieckim Maine Coonem z naciskiem na ostatni człon nazwy. https://images91.fotosik.pl/565/18eaa83e4a34b37fgen.jpg -
To ja dołożę jeszcze 5 zł i temat zbiórki zakończony. Czipa można wstrzyknąć, a dane wpisze się jak już będzie wiadomo co i jak. Ja mam wieęszość adopciaków na siebie. Jak nowi właściciele nie proszą to nie zmieniam. W ten sposób mam oko na psy.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki Tyśka) Dam znać jak będę po rozmowie. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj była kąpiel pod prysznicem. Ada była grzeczna, nie płakała i specjalnie nie wyrywała się. Mam nadzieję, że przestanie się drapać. Bravecto podałam wcześniej. -
To już mamy dwie dyszki:)
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Śliczna siostrzyczka -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nie ukrywam, podtuczyłam. Ale i zimą mniej chętnie wychodzi. A od kiedy odkrył uroki łóżka to jeszcze mniej. On i Ada bardzo ładnie pasują do rudego domu (chałupy) i rudo-brązowej podłogi. Tylko Mała odstaje kolorystycznie. -
Gosiu, a może warto ją zaczipować przed oddaniem. Temu panu czy innemu.. Masz czipy, Tomek mógłby wstrzyknąć, a ja zarejestruję. Zrobimy zrzutkę na wątku i uzbiera się 45 zł. Ja na początek mogę dać dyszkę. Wyżły to psy myśliwskie. Nigdy nie wiadomo gdzie pobiegnie.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Utyło się. https://images92.fotosik.pl/566/aae589f7e6c19e3agen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam o telefon, ale go nie było. Teraz zadzwoniła Pani od "Aktualne" ze wsi za Ciechanowem w stronę Płońska. Teren ogrodzony, pies w domu, ale powiedziałam, aby się zastanowiła, bo wymagam sterylizacji. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ogłosiłam Adę na Ciechanów. Dostałam nawet bardzo zwięzłą wiadomość na Olx: "Aktualne ?" -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ale Ty poświęcasz siły i czas, aby te bazarki robić:) -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo:) Zawstydzasz mnie Nadziejko. Obiecuję, wezmę się w garść i też zrobię bazarek. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Szczurzy ogon. https://images89.fotosik.pl/565/ed0e4054f6540f60gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To o zdjęcia Ślicznoty prosimy:) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek przyklejony do łóżka. Niechętnie wychodzi na spacery. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
U malagosów na szczepieniu. https://images92.fotosik.pl/565/f664fa9604a86ac9gen.jpg https://images92.fotosik.pl/565/d236d7cbcdbe8adagen.jpg https://images91.fotosik.pl/564/465d706940640718gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Chętnie:). Wezmę dwie i porównam. Napisałam na PW -
Ekstra wiadomość Nie cieszę się oczywiście.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Chcesz adres mejlowy ? -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Tolu za chęć pomocy Na razie nie rób, bo nie mam pomysłu. Stawiam na Warszawę. Ja zrobię na Przasnysz, bo blisko. Mogłabym zrobić wizytę. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
O Adę nikt nie pyta, ale wolałabym być przygotowana na ten jeden jedyny telefon. Czy jest specjalny formularz adopcyjny dotyczący sterylizacji suczki w przyszłości ? I jak określić termin zabiegu ? Jeśli przerabiałyście ten temat to piszcie, proszę.