-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziś już zachowuje się w porządku, a ja przecinam po milimetrze obręcz szyjną szelek. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek dał nam rano popalić. Jednak ciągle coś jest nie tak. W nocy łapka zaplątała mu się w obrożę (jakim cudem ?). Rano zeskoczył z łóżka i z wielkim hukiem zaliczył glebę. Było ciemno, my zaspani, nie bardzo było wiadomo o co chodzi. W końcu udało mi się rozpiąć obrożę i uwolnić łapkę. Za to rozpięły się szelki gardy. Lilek w panice. Nie było mowy o ściągnięciu obręczy szyjnej (nierozpinanej). Kilkakrotnie zasadzałam się z nożyczkami, ale Lilek albo uciekał albo szczerzył na mnie swoje żółte (!) zęby .Naostrzyłam nożyczki i wieczorem, kiedy będzie zaspany, spróbuję przeciąć obręcz szyjną. Ciągle nieufny. Powinnam zaszczepić go na wirusówki, ale nie ma jak. Nawet jak go przytrzymam, to na widok weta ze strzykawką zwieje. I tak mam dobrze, że Tomek B. obsługuje go na miejscu. -
Przepraszam, że zaśmiecam ten wątek, ale mam pytanie do Poker. Od paru dni spać mi nie daje wpis na fb o zdezorientowanym starszym panu z Ukrainy z kotem koczującym na Dworcu Głównym we Wrocławiu dla którego wolontariusze szukają lokum . Czy coś wiadomo jaki jest ciąg dalszy ? A z innej beczki. Ten wątek jest jak balsam na serce.
-
Ja 50 zł wpłacę.
-
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
To zdjęcie przepiękne, wygląda jak akwarela. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Flafi bardziej wyluzowany, Ada chyba bardziej spięta. https://images89.fotosik.pl/577/f62fe3928a210943gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zostały mi po Adzie podkłady, sucha i mokre karma oraz 62,87 zł. Na razie nie pozbywam się ich, bo nie wiadomo co się wykluje. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
I nawet w nocy zasygnalizowała chęć wyjścia. U nas tego nie było. Może dlatego, że miała podkłady ? -
No i pojechała Ada do domu 5 marca. Była u nas dwa miesiące. Będzie miała do towarzystwa kota Kazika i psa Flawiego na wsi (u Warszawiaków) pod Grójcem. A my napawamy się ciszą i spokojem. Może już koniec ze szczeniakami ?
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dwa filmiki. https://youtu.be/tCvFU1Sfpxc https://youtu.be/vMUW7dlAu1c -
Suczka ładna i bezproblemowa. Dobrze rokuje:)
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Do adopcji Czetki i Ady przyczynił się też kot Gromek. Bez niego czytający ogłoszenia nie byli by zainteresowani adopcją suczek. A ja bez niego nie potrafiłabym nic na ten temat powiedzieć. Przygarnięcie Gromka było strzałem w dziesiątkę ! Jeszcze by się jakieś dzieci przydały. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki Nadziejko Ada już w DS, ale pewnie niebawem, jak odsapnę, coś się trafi. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Małgosie dziękują -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada z Kazikiem. Odległość zachowana. https://images91.fotosik.pl/576/fa8efc9c7a30fb35gen.jpg https://images91.fotosik.pl/576/65416edb22959b43gen.jpg -
Nr konta poproszę
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nie zrobiłam kompletnego obiadu, bo myślałam, że będą się spieszyć. A tu trzy godziny stuknęło. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Pani napisała, że zrobili jej legowiako w pokoju pomiędzy krzesłami, bo się boi. Ale dadzą radę. Chyba boi się nowego miejsca, bo wczoraj do nich była O.K https://images89.fotosik.pl/577/11799d3ed9013dfdgen.jpg W jakim stresie muszą być te zwierzaki z Ukrainy. Tylko doświadczone domy potrzebne.