Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Dziś już zachowuje się w porządku, a ja przecinam po milimetrze obręcz szyjną szelek.
  2. Widać, że wesoła psina. Nie złamała jej baba.
  3. Lilek dał nam rano popalić. Jednak ciągle coś jest nie tak. W nocy łapka zaplątała mu się w obrożę (jakim cudem ?). Rano zeskoczył z łóżka i z wielkim hukiem zaliczył glebę. Było ciemno, my zaspani, nie bardzo było wiadomo o co chodzi. W końcu udało mi się rozpiąć obrożę i uwolnić łapkę. Za to rozpięły się szelki gardy. Lilek w panice. Nie było mowy o ściągnięciu obręczy szyjnej (nierozpinanej). Kilkakrotnie zasadzałam się z nożyczkami, ale Lilek albo uciekał albo szczerzył na mnie swoje żółte (!) zęby .Naostrzyłam nożyczki i wieczorem, kiedy będzie zaspany, spróbuję przeciąć obręcz szyjną. Ciągle nieufny. Powinnam zaszczepić go na wirusówki, ale nie ma jak. Nawet jak go przytrzymam, to na widok weta ze strzykawką zwieje. I tak mam dobrze, że Tomek B. obsługuje go na miejscu.
  4. Przepraszam, że zaśmiecam ten wątek, ale mam pytanie do Poker. Od paru dni spać mi nie daje wpis na fb o zdezorientowanym starszym panu z Ukrainy z kotem koczującym na Dworcu Głównym we Wrocławiu dla którego wolontariusze szukają lokum . Czy coś wiadomo jaki jest ciąg dalszy ? A z innej beczki. Ten wątek jest jak balsam na serce.
  5. Ja 50 zł wpłacę.
  6. To zdjęcie przepiękne, wygląda jak akwarela.
  7. Flafi bardziej wyluzowany, Ada chyba bardziej spięta. https://images89.fotosik.pl/577/f62fe3928a210943gen.jpg
  8. Zostały mi po Adzie podkłady, sucha i mokre karma oraz 62,87 zł. Na razie nie pozbywam się ich, bo nie wiadomo co się wykluje.
  9. Prosimy o zdjęcie ogonka i wątek. Ułatwi sprawę.
  10. I nawet w nocy zasygnalizowała chęć wyjścia. U nas tego nie było. Może dlatego, że miała podkłady ?
  11. No i pojechała Ada do domu 5 marca. Była u nas dwa miesiące. Będzie miała do towarzystwa kota Kazika i psa Flawiego na wsi (u Warszawiaków) pod Grójcem. A my napawamy się ciszą i spokojem. Może już koniec ze szczeniakami ?
  12. Dwa filmiki. https://youtu.be/tCvFU1Sfpxc https://youtu.be/vMUW7dlAu1c
  13. Suczka ładna i bezproblemowa. Dobrze rokuje:)
  14. Do adopcji Czetki i Ady przyczynił się też kot Gromek. Bez niego czytający ogłoszenia nie byli by zainteresowani adopcją suczek. A ja bez niego nie potrafiłabym nic na ten temat powiedzieć. Przygarnięcie Gromka było strzałem w dziesiątkę ! Jeszcze by się jakieś dzieci przydały.
  15. Dzięki Nadziejko Ada już w DS, ale pewnie niebawem, jak odsapnę, coś się trafi.
  16. Ada z Kazikiem. Odległość zachowana. https://images91.fotosik.pl/576/fa8efc9c7a30fb35gen.jpg https://images91.fotosik.pl/576/65416edb22959b43gen.jpg
  17. Nr konta poproszę
  18. Nie zrobiłam kompletnego obiadu, bo myślałam, że będą się spieszyć. A tu trzy godziny stuknęło.
  19. Pani napisała, że zrobili jej legowiako w pokoju pomiędzy krzesłami, bo się boi. Ale dadzą radę. Chyba boi się nowego miejsca, bo wczoraj do nich była O.K https://images89.fotosik.pl/577/11799d3ed9013dfdgen.jpg W jakim stresie muszą być te zwierzaki z Ukrainy. Tylko doświadczone domy potrzebne.
×
×
  • Create New...