-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie eksportowe. Zaraz dodam do ogłoszeń. https://images91.fotosik.pl/571/e6b2906f987e2220gen.jpg -
Sympatyczne stworzonko:) Jak rozumiem nie z tej groźnej bandy ?
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
W obie strony pasuje:) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
U Lilka mały kroczek do przodu. Liżąc kubek po jogurcie czy innym smarowidle nie rozgląda się już nerwowo w obawie "ataku", tylko skupia się spokojnie na lizaniu. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Korzystając z ładnej pogody kiedy trudno w domu usiedzieć wyszliśmy z Adą na spacer na zewnątrz, w stronę wsi. Wyjścia na łąki (od tylca) traktuję jako wyjścia wewnętrzne. Mała i Ada na smyczy, Lilek z wiadomych względów został w domu. Na początku bała się wyjść, ale szybko ciekawość nowych zapachów zwyciężyła i szła ładnie bez oporów. To w ramach treningów przed DS-em. A po powrocie trupek. Nie ma piękniejszego widoku niż zmęczony pies czy kot. https://images92.fotosik.pl/572/2df0bbeb675f5820gen.jpg https://images92.fotosik.pl/572/7660f51826b54559gen.jpg -
Nareszcie nie marnuje się w kojcu:)
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nie, cisza. Na weekend zdejmę ogłoszenia z Przasnysza i dam na Warszawę. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Więcej niż fajna. Cudna:) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Staram się. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mini filmik. https://youtu.be/MC4QDGMBhPQ -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ale jak się tyje ! Liczę na roboty wiosenne i traktory za którymi Lilek lata wzdłuż płotu. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek kanapowy. Nie ma co się dziwić, że nie chce na spacer wyjść.I zauważcie, że nie ucieka przed aparatem. Zdjęcie byłoby eksportowe gdyby nie jego charakter. https://images92.fotosik.pl/572/cb3c869e534a91d2gen.jpg https://images90.fotosik.pl/570/89d84f670de02941gen.jpg -
Mam to samo. W Warszawie spokój, jest świetnie działający Paluch, TROP, po ulicach nie biegają bezdomniaki. Ale co z dwoma (trzema ?) psami i kotem wychodzącym ?
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Miałam parę zapytań w sprawie Ady typu: czy aktualne lub jestem zainteresowany/a bez ciągu dalszego. Oraz dwa sensowne telefony. Problem w tym, że w każdym było jakieś ale.. Pierwszy był Pan z Falenicy, który brzmiał sensownie, ale nie oddzwonił. Podejrzewam, że zdecydował się na wysterylizowaną suczkę z transportem, bo taką już ma. A drugi był z zachodniopomorskiego, z Darłowa (najbliższe duże miasto Słupsk). Państwo byliby gotowi przyjechać, zgadzają się na wizytę PA, ale.... Ada byłaby dla siedemdziesiątletnich teściów, którzy mogą być energiczni, albo i nie. I z wizytą byłby problem. Skończyło się na tym, że Ada musi u mnie poczekać na sterylkę z miesiąc. (+.-) Pani pytała o jamnika, więc dzwoniła z ogłoszenia Tyśki:) -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam wpłatę z bazarku Nadziejki 65 zł, za którą z całego serca dziękuję Dzięki temu Ada jest na małym plusie, ale w najbliższym czasie nie przewiduję żadnych wydatków. -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Ludzie pytają czy oferta nadal aktualna i na tym się kończy jakby nie wiedzieli co robić dalej. Albo czekają aż do nich się zadzwoni, przyjedzie bez koniecznosci zbędnej konwersacji. Mam kilka takich zapytań o Adę, wcześniej też. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nadziejko, jesteś niesamowita:) Nie wiem jak Ci dziękować, ale pomyśl też o innych psach w potrzebie. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jakoś go lubią nasze tymczasy. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Na koncie niespodzianka: 50 zł od Figuni. Serdecznie dziękuję Już dług pomniejszyłam. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki, że znalazłaś czas:) Wyróżniłam na miesiąc do 4 marca. Zapłaciłam 12,47 zł (była zniżka 50%)