-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Ada została zaszczepiona na wściekliznę na koszt gminy i dostała czipa (dzięki Tomek:)). Na koszt gminy będzie też sterylka. Hurra ! Zarejestrowałam ja póki co na siebie. Zapłaciłam 45 zł. https://images89.fotosik.pl/570/c9dcaf4cb15b7910gen.jpg Mam wiadomość na Olx czy oferta nadal aktualna. Typowe zapytanie. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Niech się stara, bo w maju mijają dwa lata:) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek jak ojciec dyrektor z wyżyn naszego łóżka pilnuje porządku. Dzisiaj kazałam Adzie zejść z fotela. Zeszła, ale Lilek dla porządku zeskoczył z łóżka i na nią "nakrzyczał" aż zapiszczała. Potem wrócił z powrotem na swoje/nieswoje łoże. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tysiu, ja wyróżnię ogłoszenie, bo kończy się 3 lutego. Tylko mam prośbę do Ciebie o zmiany w tekście. Ada ma teraz 5,5 miesiąca i waży 7,5 kilo. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada waży 7,5 kg. W ciągu miesiąca u mnie utyła (i urosła) 1,5 kg. Jak dla mnie mogłaby już się zatrzymać. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ekstra ! Zostały mi po Czetce (nie chciała ich) uszy dzika. Dam Misiowi na próbę. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę Słuszna decyzja. Karmę zostawię Adzie. A psom z kojca może zamówić gryzaki, aby się nie nudziły ? Co ty na to malagos ? Nutce wydłużył sie pyszczek. Teraz bardziej przypomina Adę. Sterylizację Nutki opłaci gmina ? -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzięki Poker, CZETKA już wypromowała do 3 marca. Wybaczcie tępotę:) Już wiem co trzeba było zrobić. Klikałam Mój Olx, ale nie wiedziałam, że trzeba jeszcze kliknąć w tytuł. Wtedy pojawia się ogłoszenie z linkiem i opcją promowania. Wybacz CZETKO, że Cię naciągnęłam na to promowanie:) Żeby było sprawiedliwie wypromuję Nutkę. Gosiu, podaj link lub wypromuj, a ja Ci zwrócę. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci bardzo Problem w tym, że u mnie nie wyświetla się nigdzie promuj. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci bardzo Dokształć mnie, proszę, jak to się robi. I napisz ile Ci zwrócić za wyróżnienie. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Przyszły z zooplusa 24 puszki mokrej karmy dla szczeniąt (po 400 g). Połowę przekażę w tym tygodniu malagos dla Nutki. https://images89.fotosik.pl/569/9c27ff38b6d3b9c6gen.jpg -
Zaglądam na wątek z nadzieją, a tu cisza zapadłą głęboka:(
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy kot będzie chciał. Ona siada na nim okrakiem i ciągnie go za uszy. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ja używam komputera, ale nigdzie nie wyświetla mi się opcja promuj/wyróżnij. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci bardzo:) A nie trzeba przedłużyć wyróżnienia ? Jakby co poślę przelew. Ja zrobiłam na Przasnysz, ale nie wiem jak wyróżnić. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziś kolejna konfiguracja. Prawe łapy na podkładzie, lewe na zewnątrz, a siki wiadomo gdzie. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Gdy kliknę w Mój Olx pojawia się moje ogłoszenie, ale nigdzie nie widzę możliwości promowania. https://images91.fotosik.pl/568/81735fba2cc798c2gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Z załatwianiem się nadal mamy problem Czasami robi na podkład, czasami na zewnątrz a czasami gdzie bądź. Jest jeszcze czwarta opcja: błąd w optyce. Cztery łapy na podkładzie tak jak trzeba, tylko tyłeczek na krawędzi, wiec leci na podłogę. A pogoda nie sprzyja wychodzeniu na dwór zbyt często. Mała-Łezka przyszła do nas w maju. Cały czas była na zewnątrz i samo przyszło utrzymywanie czystości. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zamieniłam Ciechanów na Przasnysz. Widuję w Przasnyszu dużo zadbanych kundelków na spacerach. U weta też. Jak nic nie ruszy to za tydzień dam na Warszawę. Nie wiem jak wyróżnić. Ada, uratowana przed losem kolejnej niechcianej suczki na wsi. Ada ma idealne umaszczenie psa myśliwskiego (gończego) i posturę jamnika, dlatego nie wyrośnie na dużego psa. Obecnie ma 5,5 miesiąca i waży ok.6 kilo. Lubi towarzystwo innych zwierząt. Naśladuje dorosłe psy i chętnie bawi się z kotem. Jest trochę nieśmiała, ale uczy się życia w domu. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Przasnysza. Jest odrobaczona, zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom, dwukrotnie zaszczepiona na wirusówki. Przy adopcji obowiązuje umowa oraz zobowiązanie do sterylizacji za parę miesięcy. Tylko warunki domowe. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam mokrą karmę w zooplusie. Połowę przekażę Nutce. https://images89.fotosik.pl/568/a932911fccbd7a03gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Niewątpliwie krótsza:) -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ma ok.5,5 miesiąca. Nie wiem do którego miesiąca szczeniaki rosną. Ma krótkie łapy, więc wysoka nie będzie. Teraz sięga do połowy łydki (mam 168 cm), wyżej kolana nie urośnie. Nawet jeśli malagos zapyta się o rozmiary matki, to ojciec nadal jest NN. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
TZ przywiózł z Warszawy kolejne, tym razem duże posłanko. Czetka byłaby zadowolona. https://images89.fotosik.pl/568/bc0f64a28dfb3ab6gen.jpg Dla porównania. Kot zajmuje tyle miejsca. Fakt, ogon sporo. https://images89.fotosik.pl/568/cef637d593c0510cgen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nie ma chętnych, nadwyżki tym bardziej. A czym Martusia karmi ? Mogę zamówić więcej Rocco i podzielić. Suche daje własne dla dorosłych.