-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zakochałam się. Bąbelki przecudne. Żywe jak robaczki, garnące się do człowieka. Może coś z tego wyniknie. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić, aby cwaniacy nie czuli się bezkarni na przyszłość. -
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście ładniutki:) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dobrze to ujęłaś. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Minę ma niewyraźną, ale to ze względu na aparat (gryzie !) https://images91.fotosik.pl/596/7256d13b56a99f4fgen.jpg -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dwa latka stuknęły, tyle czasu Lilek jest u nas:) Nadal nie jest "normalnym" psem, ale zrobił i robi ogromne postępy. Na łóżku pokazuje już brzuszek do głaskania. A ostatnio mnie zadziwił: wyszedł naprzeciw naszej koleżance, którą przywitał merdaniem i nadstawił się do głaskania. Smyczy i przytrzymania nadal się boi, ale dałam spokój. Nie owijając w bawełnę zmieniam tytuł wątku -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Dzięki:) Przyjrzę się dokładniej. -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Hej kociary. Co oznacza takie różowe, łyse uszy u kota ? Pytam, bo mój ma podobnie. Wetka powiedziała, że nie widzi problemu, ale wcześniej chyba były mniej łyse. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Początek trochę się dłuży, ale za to w końcówce widać Adę w pełnej okazałości szczęśliwego psa. https://www.youtube.com/watch?v=yfoVa5p4JNs -
kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś. A co z żywnością ? Czy są na mieście jakieś punkty gdzie można zjeść lub coś dostać na wynos ?
-
Przed chwilą przelałam 200 zł dla Rodziny i przy okazji 20 zł dla Edka stałej:)
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Już się nie boi wszystkiego, ale smyczy nie da sobie przypiąć. Do samochodu nie wejdzie. O zbliżeniu się weterynarza nie ma mowy. Na szczęście mam znajomego weta, który przy okazji wizyt towarzyskich może coś przy Lilku zrobić. Niestety, tylko po podaniu Sedalinu. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Już niedługo stukną dwa latka u nas. Lilek na golasa. https://images91.fotosik.pl/588/868efff788e3b5e1gen.jpg https://images89.fotosik.pl/589/abd1e8f3e940dc29gen.jpg https://images91.fotosik.pl/588/2386945538d906d9gen.jpg