Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zakochałam się. Bąbelki przecudne. Żywe jak robaczki, garnące się do człowieka. Może coś z tego wyniknie. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić, aby cwaniacy nie czuli się bezkarni na przyszłość.
  2. Minę ma niewyraźną, ale to ze względu na aparat (gryzie !) https://images91.fotosik.pl/596/7256d13b56a99f4fgen.jpg
  3. Dwa latka stuknęły, tyle czasu Lilek jest u nas:) Nadal nie jest "normalnym" psem, ale zrobił i robi ogromne postępy. Na łóżku pokazuje już brzuszek do głaskania. A ostatnio mnie zadziwił: wyszedł naprzeciw naszej koleżance, którą przywitał merdaniem i nadstawił się do głaskania. Smyczy i przytrzymania nadal się boi, ale dałam spokój. Nie owijając w bawełnę zmieniam tytuł wątku
  4. Dzięki:) Przyjrzę się dokładniej.
  5. Hej kociary. Co oznacza takie różowe, łyse uszy u kota ? Pytam, bo mój ma podobnie. Wetka powiedziała, że nie widzi problemu, ale wcześniej chyba były mniej łyse.
  6. Kąpieli ciąg dalszy. Tym razem z "bratem". https://www.youtube.com/shorts/lhak4EBwmaU
  7. Czetka zdecydowanie lubi wodę. Jej "brat" raczej nie. https://www.youtube.com/shorts/GTN9Vetw-K4
  8. Początek trochę się dłuży, ale za to w końcówce widać Adę w pełnej okazałości szczęśliwego psa. https://www.youtube.com/watch?v=yfoVa5p4JNs
  9. kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś. A co z żywnością ? Czy są na mieście jakieś punkty gdzie można zjeść lub coś dostać na wynos ?
  10. Przed chwilą przelałam 200 zł dla Rodziny i przy okazji 20 zł dla Edka stałej:)
  11. Przyjazń nietoperzy kwitnie. https://images90.fotosik.pl/593/e3777c4b0d98f90agen.jpg
  12. Zagrodowy Pies Polski jest z Pruszkowa (mam nadzieję, że się nie mylę). A to jest na linii grodziskiej.
  13. Już się nie boi wszystkiego, ale smyczy nie da sobie przypiąć. Do samochodu nie wejdzie. O zbliżeniu się weterynarza nie ma mowy. Na szczęście mam znajomego weta, który przy okazji wizyt towarzyskich może coś przy Lilku zrobić. Niestety, tylko po podaniu Sedalinu.
  14. Już niedługo stukną dwa latka u nas. Lilek na golasa. https://images91.fotosik.pl/588/868efff788e3b5e1gen.jpg https://images89.fotosik.pl/589/abd1e8f3e940dc29gen.jpg https://images91.fotosik.pl/588/2386945538d906d9gen.jpg
×
×
  • Create New...