-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Na moim koncie 72 zł z bazarku Nadziejki za co bardzo dziękuję:) Starczy na mokrą karmę z zooplusa i wyróżnienie ogłoszeń przed weekendem. Na razie więcej wydatków nie planuję. Czeka nas wścieklizna , ale to na koszt gminy. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zdarzyło już się wejście całkowite tylko z ogonem na zewnątrz. https://images92.fotosik.pl/569/fccea88e0798ba4fgen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Nadziejko:) Dam znać jak wpłyną pieniążki. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jak nasika to nie zmieniam od razu. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zabawa Ady z Małą. https://youtu.be/xCCbSsWg6Qk -
Też lubisz wilki wiejskie jak ja ?
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Łapki krótkie, ale ich zaplataniem dorównuje długonogiej Czetce. https://images90.fotosik.pl/566/5785c3d4992230a4gen.jpg -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Współczuję Marcie kontaktów z babą. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak myślę pyro, że teraz będzie lepiej. Obecność Czetki go cofnęła na moment, ale Ada przyspieszyła postępy. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Na zabawach Ady z kotem zyskał Lilek. Kot zajęty Adą przestał z nudów zaczepiać Lilka. U Ady postęp. Od wczoraj robi kupy w ogrodzie. Ale jest też małą cofka: sika na podłodze zamiast na podkładach. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
U Lilka nowość. Wstawiłam dach do kontenera i wsypałam kocie chrupki. Są małe, a więc dłużej się je wygrzebuje. Lilek wszedł prawie cały, tylko tylne łapki zostały na zewnątrz. Jak na pierwszy raz to nieźle. I kolejna nowość. Lilek dzisiaj bawił się z suczkami w ogrodzie. Biegał z nimi. Robił to trochę niezgrabnie, bo pierwszy raz w życiu. -
O kurcze. Duży pies to problem. Masz zdjęcie ?
-
Wspaniale:) To daj malagos znać kiedy i na kogo zarejestrować.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Tyśka:) Przynosisz szczęście, więc pewnie się uda tym razem. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Aż za bardzo mi się podoba:) Żebyś wiedziała. Bardzo lubię obserwować nasze zwierzęta. I pośmiać się można. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada z Gromkiem szaleją. Mało co chałupy nie rozniosą. Nasze psy polubiły jakoś naszą sypialnię, aby nie mieć kontaktu z młodzieżą. -
Pani napisała, że Czetka bardzo źle zniosła Sylwestra. Nie chciała wychodzić na spacer. Wczoraj było lepiej, a tu ktoś daleko trzepał dywan i znów sprintem do domu. Do przyszłego Sylwestra daleko, ale póki pamietam zajrzę na wątek Ewy Marty. Ona tam pisała o jakimś skutecznym leku, który bardzo pomógł jej psom. Znalazłam. Lek to Afobam. My na wsi mieliśmy spokój. Tylko sąsiad strzelał, ale tylko o 12-ej. No i nie ma już z nami Luki, która najbardziej się bała.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Po prostu są na poziomie. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Może miała na oku też innego psa, ale odpowiedzieć mogła. Ludzie nie pisują teraz listów tylko esemesy. Bez dzień dobry, do widzenia, bez podpisu. Brak polskich znaków przemilczę. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Pani zainteresowana Adą nie oddzwoniła. Z oporami napisałam esemesa, aby zadzwoniła jeśli nadal jest zainteresowana adopcją Ady. I to na tyle z mojej strony. Nie będę szukać Adzie opiekunów z łapanki. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Takie zabawy. https://images92.fotosik.pl/567/ddfe7ac0069e1761gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Na moim koncie kolejna wpłata od Nadziejki-82,70 zł Wcześniej (3 stycznia) dostałam 20 zł. Serdecznie dziękuję Nadziejko:)