-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oby,oby to było to. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nieposób go zważyć. Na oko koło dychy. Jest mocno nabity. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Taki jestem odważny. Kontener nr 5 wygląda jak wagon kolejowy. https://images92.fotosik.pl/582/699cd33be69b1780gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada kradnie skarpetki. https://youtu.be/0x_2oZ8EJZM -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Chude, ale czy w czasie wojny jest czym karmić psy ? -
Agat, kupuj co uważasz i na pewno nie byle co. Jak będziesz potrzebowała kasy, to pisz tu na wątku. Łatwiej pomagać konkretnym osobom wiedząc co niż robić to w ciemno. Dziękuję Ci,że bierzesz to wszystko na siebie:) Keuyta, z tym zapoznaniem to dobry pomysł. Będzie im raźniej.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
A to nowość. Tak to u nas nie było. https://images91.fotosik.pl/577/c093b8401c1a7b3cgen.jpg -
Gosiu, ja obiecałam wziąć biało- rudą suczkę spod Mińska jak Ada zwolni miejsce. Ona jest w gorszej sytuacji niż Mysia, bo niesterylizowana i przywiązywana do ściany budynku jak właściciele idą do pracy. Byłoby to pod koniec miesiąca, bo w przyszły weekend mam trzydniowych gości z Warszawy. Suczka jest cały czas ogłaszana, więc może pod koniec miesiąca będzie to nieaktualne. ? Nie mam zbytniej ochoty na szczeniaki/młodziki, bo Ada, choć kochana, dała nam popalić. Ale cóż. Jak nie ja to kto ? Mysia jest kochana, wierz mi, że też leży mi na sercu.