Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Widać, że schronisko jej nie złamało. Chyba gorsi od schroniska są źli/patologiczni właściciele.
  2. Kolejny filmik: https://youtu.be/7Ihbe8vQ5NY https://images90.fotosik.pl/585/272792ef76c1fc85gen.jpg
  3. Dobrze, że możemy się wymieniać Tolu, bo czasu na wstawianie wszystkich zdjęć i filmów nie ma.
  4. Czetka vel Czesia ma "synka" ze schroniska w Głownie. Zaraz wstawię filmik. https://youtu.be/RfLd_vQYhvg
  5. Filmik z Adą : https://www.youtube.com/shorts/Giq-1S0OD8s
  6. Witamy Nutusię:) Odzywaj się częściej. Bardzo nam Ciebie brakuje.
  7. Nieposób go zważyć. Na oko koło dychy. Jest mocno nabity.
  8. Taki jestem odważny. Kontener nr 5 wygląda jak wagon kolejowy. https://images92.fotosik.pl/582/699cd33be69b1780gen.jpg
  9. Ada kradnie skarpetki. https://youtu.be/0x_2oZ8EJZM
  10. Chude, ale czy w czasie wojny jest czym karmić psy ?
  11. Wybrałam opcję maxi za 25 zł. Powodzenia !
  12. Widzę, że ogłosiłaś i wyróżniłaś. To może tę karelkę ?
  13. Gosiu, ogłaszasz ja na Olx ? Podaj link to wyróżnię.
  14. Agat, kupuj co uważasz i na pewno nie byle co. Jak będziesz potrzebowała kasy, to pisz tu na wątku. Łatwiej pomagać konkretnym osobom wiedząc co niż robić to w ciemno. Dziękuję Ci,że bierzesz to wszystko na siebie:) Keuyta, z tym zapoznaniem to dobry pomysł. Będzie im raźniej.
  15. A to nowość. Tak to u nas nie było. https://images91.fotosik.pl/577/c093b8401c1a7b3cgen.jpg
  16. Gosiu, ja obiecałam wziąć biało- rudą suczkę spod Mińska jak Ada zwolni miejsce. Ona jest w gorszej sytuacji niż Mysia, bo niesterylizowana i przywiązywana do ściany budynku jak właściciele idą do pracy. Byłoby to pod koniec miesiąca, bo w przyszły weekend mam trzydniowych gości z Warszawy. Suczka jest cały czas ogłaszana, więc może pod koniec miesiąca będzie to nieaktualne. ? Nie mam zbytniej ochoty na szczeniaki/młodziki, bo Ada, choć kochana, dała nam popalić. Ale cóż. Jak nie ja to kto ? Mysia jest kochana, wierz mi, że też leży mi na sercu.
×
×
  • Create New...