Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. to okolice Misieek... ale ona ma spora gromadke pod opieka a malo funduszy, ale moze sprobuj poszukac pomocy...
  2. dobrze, ze jestescie... maly, trzymaj sie!
  3. na razie wkleilam go tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9104740#post9104740[/url]
  4. maciaszku, napisz do jamnikowych cioteczek; eurydyki, tanitki, bea1, jamniczej rodziny. Przynajmiej wiecej osob go zobaczy - zawsze to szansa...
  5. Taki fajny ten Rysio - kiedy ten ktos to zauwazy??
  6. ćzy on ma allegro?? jest przesliczny i fajne zdjecia ma!
  7. [quote name='Amanita']Po ostatniej wizycie u weta i po tym, jak w gabinecie leżałyśmy na podłodze - ja, pani wet i Azul - stwierdziłam, że sama powalczę z jej szponami;) powodzenia!!! :lol::evil_lol::lol: a Azul pieeekna jest! :loveu::p:loveu:
  8. 11-latki sa teraz calkiem wyrosniete :cool3: a ile wazy Foxik?? ps a dzis sobota - moze ktos odwiedzi Foxa i zlozy mu propozycje...?
  9. podnosze. watek kocurow jest na Innych Zwierzetach...
  10. to ja przypomne tylko, ze prawnym opiekunem Amiczki jest jej matka, i ona tylko moze zdecydowac, czy Amiczka ma pracowac czy tez nie rozdajac ulotki czy sprzatajac w schronisku - chyba ze nakaze jej tak prawomocny wyrok sadu. Osobiscie uwazam, ze najpierw trzeba odlaczyc Amiczke od i-netu, na dluzszy czas - bo jest od niego uzalezniona. I dogomania takze powinna odpoczac od Amiczki, jak to wczesniej stwierdzila Czarodziejka. Szkoda czasu na wirtualne dyskusje.
  11. w piatek bylo ogloszenie Fionki w Dzienniku Polskim: [url]http://www.dziennik.krakow.pl/nasi/pdf/2007-12/2007-12-14/powiat/KR1_04_141207_B2-K.pdf[/url] nikt? nic?
  12. chodz chociaz na spacerek wirtualny... taki fajny ten psiaczek!
  13. ja tez podnosze, kurcze zaraz bedzie naprawde zimno!!!!
  14. podnosze - taka fajna mala sunia i tyle zlego ja juz spotkalo... czas na zmiane!
  15. okazało się, że Lord jest nieźle zakocony...
  16. aaa... dobrze wiedziec! Foksiku, z ciebie na pewno jest fajny psiak, zebys tylko nie stracil za duzo czasu w schronisku! a wiec, [SIZE="4"][COLOR="DarkOrange"]żółty[/COLOR][/SIZE] - do roboty! szukac domu!!!
  17. podniose Knapiczka. Taki fajny psi psiak :loveu::loveu::loveu:
  18. przeciez jak sie zaczna prawdziwe mrozy, to on w tym blaszanym wraku zamarznie!!! pomocy!!!!
  19. a tu dziewczyna z Wieliczki walczy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101598[/url]
  20. zwierzęta czują więcej... :loveu::loveu::loveu: bądźcie szczęśliwi razem! :p:multi::p
  21. Mała :loveu: jest młoda, śliczna i cudaczna - nie rozumiem czemu jeszcze nie ma zakochanego domu :crazyeye::shake:
  22. to nie do wiary, ze taki fajny maly psiak jeszcze tkwi w schronisku :shake:
  23. [quote name='irenaka'] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8489/pluto3ab7.jpg[/IMG][/QUOTE] ależ odjazd!!! :lol::loveu::lol: cudaczek cudny! :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...