Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. serce sie kraje. gdzie przetrzymac koty po sterylce? :shake: Lordziku, walcz!
  2. [quote name='Agnieszka-Małek']Nikt tu już co prawda nie zagląda[/QUOTE] a nieprawda, zawsze tu zagladam!!! :p
  3. jednak bardzo lubię wracac do domu :lol: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/78/fa40d6763d3344c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/03272db874dcd99d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/125/e94d65e9d154aa42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/78/a272ecce98cfd5a5.jpg[/IMG][/URL]
  4. wczoraj nareszcie było słońce, więc... a na ścieżce rowerowej pustki :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/126/445fbc4a52782a1c.jpg[/IMG][/URL] Pańcia mnie bardzo prosiła, więc pozuję, chociaż to nudne: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/126/6d7d3c194658bc83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/78/b0e34063d87a63cf.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Alfa i Zuzia']a jaką ten Noras ma linię idealną![/QUOTE] i do tego jest estetą: kiedys wrocilismy ze spacerku, a tu psisko sie kreci, co sie polozy, to wstaje, co sie dzieje, boli go cos?? okazalo sie, ze wlazl pod blokiem w g..., do lapki sie przylepilo i nie dawalo spokoju - trzeba bylo ratowac i wycierac :lol:
  6. może być i[SIZE="4"][COLOR="DarkOrange"][SIZE="4"] karmelkowy[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR="DarkGreen"]bardzo ładnie![/COLOR] :p
  7. myślę, że oni mu dopomogli w tym zgubieniu się :angryy: wypuścili przed klatkę... :angryy: niech idzie! ślepego psa!!! :mad: jak dobrze, że maluszek już bezpieczny, ale pewnie odchoruje tą przygodę :-(
  8. [quote name='Alfa i Zuzia']Prawdziwy komandos![/QUOTE] hmhm, to nie tylko sprawa linii i figury :cool3: kilka dni temu na spacerze z TZ Norek spotkal średniego białego pudla - zza zakrętu, zza którego dobiegały warkoty i charczenia, wypadł Noras z kłębem białej sierści w paszczy... :diabloti:
  9. Lord, kto sie zlituje? Komu nie bedzie przeszkadzac twoje domniemane 8 lat?? skoro ty w ogole nie jestes dziadkiem?? tylko pieknym psem w kwiecie wieku!
  10. trzymamy kciuki!!! chorobsko przyniosla prawdopodobnie Miodunka z tego :angryy: prywatnego zakladu utylizacji psow i kotow w Olk., z ktorym ma podpisane umowy wiekszosc podkrakowskich gmin, bo tanio!!! :diabloti:
  11. [quote name='terra'] jakiś mikrob [/QUOTE] to parwo. olkuskie parwo :angryy:
  12. biedna Lenka :-(:-(:-( co za zgroza :-( malenka, walcz!
  13. a co z tym kotem, ktory zostal u tych... :angryy:
  14. aj, boshe, no tak - sa dzialki, sa ludzie, zostaja psy, dochodza koty :-( i tak bez konca :shake: wszystkie by sie wzielo, tylko gdzie? jak? ech :shake:
  15. napiszcie moze do Malawaszki i Weszki w sprawie ogloszen - Ponurak oprocz tego, ze przepiekna i mloda, to wyraznie sznaucerowata :loveu::p
  16. [quote name='mimiś']Pan tez nie był zadowolony dowiedziawszy sie co znajdzie pod choinką Młodszy. Po nieudanych próbach ośmieszenia tematu " kot to dla dziewczynek, ty facet chcesz KOTA?!"- które to próby Młodszy odpierał w milczeniu , patrząc z politowaniem na swojego Starego, Pan zgodził się z cięzkim sercem. o rozwoju sytuacji będę informował Cioteczki wasz Rudi[/QUOTE] czekamy niecierpliwie na c.d., Rudi!!! :loveu::loveu::loveu: :multi: jak to: dla dziewczynek??!!! po pierwsze - seksistowskie uwagi :angryy: :evil_lol: po drugie - z nas dwoje to moj TZ jest bardziej prokoci, uwazam go za prawdziwego znawce kocich zachowan i psychologii :lol:
  17. [quote name='Toska']i tak pusto nad Wisłą[/QUOTE] Teraz jest o wiele mniej ludzi z psami niz latem, spaceruja glownie mlode matki i starsi panstwo. My chodzimy miedzy 13 a 14 i frekwencja - jak widac
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/69/b7255c8db021dbdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/69/2390d1ba7ce2a307.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/121/270b822f7683da3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/120/6ce74b9797206f74.jpg[/IMG][/URL]
  19. komórkowe foty: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/69/08ae424207a4c61f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/122/5e60810408cf83d1.jpg[/IMG][/URL] dziś ciepło i spacer był udany :lol: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/122/356cbb093dff7e64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/69/39181887e7236a2e.jpg[/IMG][/URL]
  20. podnosze! Bo [SIZE="4"][COLOR="DarkOrange"]żółte[/COLOR][/SIZE] psiaki są [COLOR="Red"]super[/COLOR]!!!
  21. szukam dzis watku Kulfona na PwP, a tu przeniesiony do tego (milszego) dzialu w zwiazku z nadziejami na nowy dom! dziekuje Mysi za zalozenie watku i zwrocenie uwagi na sprawe, Sarze i Asi za opieke nad Kulfonem na miejscu, Izis za koordynacje watku i doping do dzialania, Kasi_r za bazarek na rzecz Kulfona, a Met - za przystan dla zwierzakow :loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='asiuniap'] A to małe fragmenty "królestwa" suk :crazyeye: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/5531/sylwia12wt1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/8558/sylwia13qj1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jak pięknie!!!!!!!!!!!!
  23. o, Amanita, dzieki za odwiedziny! :loveu: [U]Alfo[/U], dziekuje za rady. :multi: Moze on tak ma, i tylko ja uwazam, ze za duzo... :cool3: tak wet sugerowal. Norek dostawal tabletki z biotyna, ale to nie pomoglo. Olejek czy proszek raczej odpada, bo jak on mi to zje? Przeciez nawet marchewke z jedzenia potrafi wybrac i wypluc, fuj :angryy: makaronu czy ryzu sie nie chwyci. Tyle tego nakupowalam - musialam sama jesc :evil_lol: wiec w gre wchodza tylko tabletki - Noras w parowce zje wszystko :cool3: No i musze kupic inna szczotke, bo ta jest do kitu, sypie wlosy dookola, wszystko fruwa, chociaz Noras szczotkowania nie lubi, poddaje mu sie z rezygnacja (jego mina mowi: robie to tylko dla ciebie :evil_lol: )
×
×
  • Create New...