Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. piękne foty, takie artystyczne - Sarenko, oby się ktos zakochał!
  2. [quote name='BasiaD']Lordzik i kotki do domku hop![/QUOTE] bardzo słuszna teza!
  3. wiem, widziałam bidaczka juz dawno :oops::-( on bardzo przestraszony, zdaje się, jest, taki pełzaczek, znaleziony bodaj w Krośnie, ma ślady po łańcuchu!!! :angryy: taki maluch! zresztą żaden pies nie powinien być na łańcuchu, ludzie!!!!!!! mordeczka taka siwa jak u Norka, tylko znacznie mniejszy maluszek jest. i bez domu własnego :placz:
  4. wiadomo - wszystkie koty to dranie :evil_lol::loveu:
  5. [quote name='hanka456']Tak długo czekał we wraku samochodu, adoptował go na swój dom. Czy jego ktoś adoptuje?[/QUOTE] zręczny tekst - do wykorzystania w ogłoszeniach...
  6. swietnie, najwazniejsze, ze psiak w swoim domu :multi: moze zlecic wlascicielom zalozenie adresowki :cool1:
  7. [quote name='waldi481']Czy pies był badany?Może jest przeziebiona i dlatego nie trzyma moczu. A czy była wogóle przyzwyczajana do zostawania w domu?Tzn.nie od kilku godzin tylko stopniowo od kilku minut..[/QUOTE] to po pierwsze. po drugie, Malaizo, jesli bedziesz wynajmowac nasteone mieszkanie, to uzgodnij na poczatku sposob platnosci przelewem przez bank! w ten sposob jest dowod ze placicie/nieplacicie, nie ma natomiast jakiegos nachodzenia przez wlasciciela.
  8. co za koszmar - ale może ta publikacja zwróci uwagę ludzi na Orzechowce?...
  9. ale sie Rudek zmienił, zmężniał, nabrał ciałka :p a pyszczek nadal taki sam - kochany :loveu: moana, widze, że mamy taką samą pościel (u mam!) :lol:
  10. Trzymaj sie Sarenko! I zrob ladne minki do fotografii... ;)
  11. Bidul pilnie potrzebuje czlowieka!!
  12. sledze od poczatku watek Misiatka. Malaiza, czy masz podpisana umowe najmu? Jesli tak, jest tam na pewno punkt dotyczacy wypowiedzenia. Chodzi mi o czas, o te 2 tygodnie, moze da sie dluzej? Jaka jest Twoja decyzja - czy rzeczywiscie rezygnujesz z Misiatka? Czy adoptujac Misiatko myslalas o tym, co zrobisz z nim podczas urlopu czy niespodziewanego wydarzenia? Nie masz krewnych, przyjaciol, ktorzy mogliby Ci pomoc i odpowiedzialnie zajac sie psem? Iwop, rozumiem Twa rozpacz i zdenerwowanie, ale moze Malaiza nie chce oddac Misiatka, tylko sobie nie radzi? Bo mnie na to wygladalo z tym sikaniem - sunia ma albo lek separacyjny, strach przed porzuceniem, i wtedy trzeba ja nauczyc, ze to, ze jak czlowiek znika na chwile to jeszcze nie koniec swiata (bodajze Bonsai podala tryb postepowania) albo ma chory pecherz/nerki/cos innego - trzeba konsulatcji weta. Apeluje o rozwage i niepodejmowanie pochopnych decyzji. Malaizo, los Misiatka lezy na sercu wielu ludziom, ale to Ty jestes przy niej i na Tobie spoczywa odpowiedzialnosc za dalszy jej los.
  13. [quote name='deedee77']On jest taki fajny sympatyczny, jak by ktoś przyszedł do schronu i podszedł do jego kraty natychmiast by się zakochał, kochający radosny psiak[/QUOTE] no właśnie, wszyscy to mówią!... :p DOMKU!!!!!!!!!!!
  14. podnosze wyjatkowy watek Sarenki
  15. znaleziono go na Balicach: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9305642#post9305642[/url]
  16. [quote name='erka']Bidul podobno dużo lepiej już wygląda,podobno zupełnie ładny z niego psiak, maja byc nowe zdjęcia.[/QUOTE] tylko DOMKU trza...
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/108/941dfad266229b93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/140/ca1cf4d5dad23032.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/aabbe92836d0333f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/108/4271e05a036d2627.jpg[/IMG][/URL] oprócz parku AWF widocznego na zdjęciach powyżej, zaliczyliśmy też specjalny :crazyeye::p park dla psów, który powstał na Czerwonym Prądniku - oprócz alejek z ławeczkami i trawników z posadzonymi drzewami i krzewami (wszystko ogrodzone siatką) jest też piaskownica, która najbardziej się podobała :lol: Norasowi. Poza tym szybko znalazł bramkę i nudził, że nudno (oprócz nas nikogo nie było) i żeby już wracac :evil_lol:
  18. była zima, jest wiosna; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/140/ab7282bd25e00348.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/108/788d40fea56a6e0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/39ecdba90b478283.jpg[/IMG][/URL]
  19. podnosze, pilnie szuka dobrego czlowieka!
  20. bo my uwielbiamy te wspólne spacery :p ale takie dłuższe, a nie 15 minut wokół bloku, wstrętne brudne trawniki itp. Oczywiście, takie też stosuje się, zwłaszcza rano, z braku czasu... Ale dzień uznaje się za stracony bez dłuższego spaceru! A co kotów - wszystkie koty to dranie :evil_lol: i dlatego je uwielbiamy!!! :p
×
×
  • Create New...