Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. wspaniałe wieści!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: gratuluję!!! :multi::multi::multi: uratowałaś je i zrobiłaś wszystko, aby miały dobre życie :Rose::Rose::Rose: wszystkiego najlepszego, kociambry! :cunao::cunao::cunao:
  2. niektórzy wyśpią się za wszystkie czasy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/118/9960c7834e877564.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/118/16212403230d8816.jpg[/IMG][/URL]
  3. Z życia domowego: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/66/aa3c60cdf8887c59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/120/a8b1bfd61dc5ba0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/65/9d5ba44fe118bea1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/120/1d13bde45b8b061d.jpg[/IMG][/URL]
  4. trzymam kciuki za zlapanie i transport Kulfonka do met. pieniadze na pewno beda potrzebne!
  5. Floksik, probujemy sie przebic na poczatek...
  6. [quote name='Edi100']Lordziu, pokazuj pysia![/QUOTE] Lordzik sie pokazuje :cool3:
  7. Tosko, przezywam razem z Toba; Elwisek to moj cichy ulubieniec :oops: czemu czlowiek tak sie przyzwyczaja?? ale bedzie cicho w domu...
  8. [quote name='brazowa1']Fox ciagle w schronie.[/QUOTE] no tez cos, taki przyjazny i fajny piesek i jeszcze nie we wlasnym mieszkanku? :shake:
  9. Jaka odrobinka z naszego Floksa! Przeciez to nakolannik taki :loveu:
  10. podnosze sprawe Lordzika, przysypanego sniegiem na dzialce :roll:
  11. no, niezle przezycia mialo Misiatko i jego pancia :crazyeye: nie wiedzialam, ze mozna sie wyplatac z szelek :roll: a Misiatko to grubas jest :lol:
  12. Toska :klacz::klacz::klacz: to jest wielka rzecz, znalezc dom dla 4 kociambrow! dajesz je odchowane, zdrowe, wychuchane, oswojone do ludzi i psow, kuwetkowe - przeciez to samo nie przyszlo!!! Brawo :multi:
  13. Zagladam, jak najbardziej! Piekne foty! Piekne!
  14. Hej, Lordziku, pomogles juz innym, kiedy tobie ktos pomoze??
  15. rodzice maciusia, co slychac? jak sobie radzicie?
  16. a macie cos takiego jak rada dzielnicy? wejdz na strone internetowa waszego miasta i sprawdz, gdzie i kiedy przyjmuja radni, tam mozna sie dowiedziec (powinni miec regularne dyzury), a przy okazji zreferowac problem, zapytac, czy mozna ogloszenie powiesic na scianie (czy ktos zrobil plakat Kulfona??) - im wiecej ludzi wie o sprawie, tym wieksze szanse na ratunek psa.
  17. Rety, jakie wiesci!!!!!!!!!!!! I co, i co? Juz????
  18. [quote name='beam6']Wiecie co ? odnoszę głupie wrażenie, że po moich postach znikają obrońcy Amiczka. Nie odzywają się już. I jeszcze jedno - wcale NIE cieszę się, że Amiczka "przyznała się". Bo niby co to zmienia ? Amiczka potrzebna jest pomoc. Jestem pewna, że to dobra Dziewczyna - tylko lekko zagubiona. Nie jestem pewna czy umiemy Jej pomóc.[/QUOTE] Chyba sie przeceniasz i swoje wrazenie. Moze mam co innego do roboty niz odpisywac na nic nie wnoszace posty. Ale pisze teraz, zebyscie nie mysleli ze sie tak was zleklam. Wrecz przeciwnie, admiruje wasza dbalosc o moralne wartosci na dgm. Zycze tylko, zeby w tym zapale niczego nie popsuc... Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. A moje jest inne niz stada, ale nazywanie mnie obronca Amiczki (uparte przekrecanie czyjegos nicku jest dla mnie objawem lekcewazenia) to przejaw myslenia, gdzie wszystko musi byc czarno-biale. Nie jestes z nami? To przeciw nam. Milego wieczoru i dalszego ciagu wspanialej epistolografii zycze. :cool3:
  19. Rybki - tak trzymac!!! :multi: Kojotku - trzymam kciuki! :p
  20. [quote name='Ulka18'] O wybaczeniu, zadoscuczynieniu, przeprosinach nie ma mowy, o reprymendzie, zwroceniu uwagi, stanowczym, ale rzeczowym zalatwieniu sprawy, bez wyzwisk, obelg, oskarżen. I oczywiscie totalna olewka i nieczytanie postow uzytkownikow, ktorzy maja inne zdanie. Odnosze wrazenie, ze to stali bywalcy innych forów internetowych np. Gazety znudzili sie i zlecieli tutaj, bo tutaj cos sie dzieje. Mozna sie popisac elekwencja, blysnac zlosliwymi komentarzami, niby w imie jakze slusznej sprawy. Pisalam na watku bazarkowym, ze chetnie spotkam sie z Amiczka, porozmawiam, porobie zdjecia jej zwierzakow, bede w tym tygodniu w Mielcu w schronisku. Wyjasnimy spokojnie co, jak i dlaczego. Ale widze, ze takie rozwiazanie w ogole, wiekszosci obecnych na tym watku dogomaniakow, nie interesuje. Oczywiste i jasne jest, ze sami sa jak krysztal, nie popelniali w zyciu bledow, ich zycie jest bez skazy. Modów tego forum prosze o wlasciwa moderacje i zapanowanie nad nadaktywnymi uczestnikami duskusji.[/QUOTE] jak zwykle, moge sie podpisac pod ta wypowiedzia Ulki18, pelna opanowania i rozsadku, i co istotne, proponujacej konkretne rozwiazania w przeciwienstwie do reszty! a reszta - wstydzcie sie, jestescie jak psia sfora - rzucic sie na kogos, kto sie potknal, upadl, i zagryzc! hurra, jacy wspaniali jestesmy, uuuuuh! nigdy nie mieliscie 15 lat? zawsze byliscie prymusami w zyciu? gratuluje! dobra rada: moze do CBA doniesiecie na Amiczke, niech ja zamkna :shake: mam wrazenie, ze najbardziej to wam zal tych pieknych obrozek, ktore kupilibyscie za poldarmo i jeszcze za dobrodziejow-filantropow uchodzili. A tu kicha, nie ma slicznych obrozek, za to jest oszustka! Coz z tego, ze sie przyznala, ze nie wziela tych pieniedzy - bo nie zdazyla? z buta ja :shake:
  21. [quote name='Toska']:evil_lol: Łatwo powiedzieć , gorzej się nie dać :evil_lol: ale nie poddamy się , o nie :evil_lol:[/QUOTE] ... ani alergii sie nie dajta!!!!
  22. dlatego wlasnie proponuje, zeby pochodzic po okolicy i blagac ludzi o dom (staly) dla niego, przeciez wszyscy z widzenia go tam znaja - moze ktos sie zlamie?... trzeba probowac wszystkiego, i gazeta, koniecznie!!!
×
×
  • Create New...