Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. no, to jest ciekawe w przypadku kotow - takie male stworki, a wszedzie ich pelno... :evil_lol: czekamy na wiesci z nowych domow! cieszy mnie, ze Elwisek, ktory teraz ma juz inne imie jakos przezyl zmiane :cool3: zycze mu dlugich firanek do wspinania i fajnych kanap do drapania :cool3:
  2. moze pora za wczesna... w Krakowie popoludniowy >Kundel bury< ma duza skutecznosc.
  3. codziennie odwiedzam Lorda, kudłacza dzielnego, w nadziei, ze moze to dzis... ten dzien... dom... a tu nic... :-(
  4. Mimiś - nareszcie!!! :multi::multi::multi: Rudi, ty tak pieknie i madrze piszesz, masz talent, chlopie! :p:p Wzruszylam sie, czytajac o przygotowaniach Dziada do przejscia za TM. Trzymajcie sie, kochani. A kot (nawet kolejny) zawsze sie przyda... :cool3:
  5. to tymczasem nie zaszkodzi podniesc...
  6. a co to, od wczoraj nikogo tu nie bylo :shake: ej!
  7. najwyższa pora odwiedzic Lorda, samotnego psa na pustej dzialce :shake:
  8. a cóż to za ludzie??? co za egoizm i nieumiejętność przyznania się do błędów :shake: i to podawanie środków uspokających :angryy:
  9. podnosze. Niezwykła uroda może kogoś zauroczy :cool3:
  10. Asiu, Saro - uratowalyscie mu zycie! :Rose: Met - jestes wielka! :cool2:
  11. [quote name='Alfa i Zuzia']Pewnie teraz już Norasowi tak nie wyłazi sierść kłębami jak po azylu, prawda?p[/QUOTE] niestety, z mala przerwa (1 miesiac - czerwiec), siersc traci koszmarnie!!! caly czas! jestesmy zasypani!!! :-? sprzatam, za chwile jest to samo :grab: nie lysieje, wet powiedzial, ze tak ma, ale moze ktos zna jakies dobre tabletki?? Ratunku!!! :cry: dziekuje wszystkim, ktorzy lubia nasze zdjecia, a przede wszystkim - nasze zwierzaki! :B-fly::B-fly::B-fly:
  12. dziewczyny, napiszcie o nim do p. Hanki Rupczewskiej (jesli ktos pamieta jej awatar na dgm, to wie juz po co...)
  13. eeee.... Mimiś, tak by sie chcialo poczytac co u Was...
  14. [quote name='figa33']Rudolfik ma biegunkę , może po odrobaczeniu, to możliwe?[/QUOTE] moze miec biegunke i kolor qpy tez moze byc dziwny... a w ogole to on sliczny jest!!! :p
  15. pewnie, ze sie liczy - dobrze, ze ktos koordynuje akcje, a poza tym pozyskalas kilku sponsorow. a Kulfonik takie uszka ma fajne, i w ogole mysle ze on nie jest jakis stary; moze 7-8 lat ma i zycie na ulicy za soba... dzieki, Saro za zdjecia!
  16. on na pewno ma domieszke husky; tez jest taki piekny, i tak sie zachowuje - musi miec silnego i aktywnego pana/pania. trzeba uwazac, zeby chetni nie kierowali sie tylko jego niewatpliwa uroda...
  17. brawo, dokonalyscie wielkiej rzeczy!!! :multi: a w tym kagancu jak amstaff wyglada :lol:
  18. ale mają odjazd, nie? :lol::cool3::lol::p
  19. podnosze, piesio uratowany w ostatniej chwili szuka domu choc na chwile!
  20. dziewczyny, jesteście bardzo dzielne! :klacz::klacz::klacz: trzymamy kciuki za jutrzejszy wyjazd Kulfonka do met :happy1:
×
×
  • Create New...