-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Zdrowia dla wszystkich i dobrych domow dla zwierzaków!!! Wystrzały zostały przyjęte bez zachwytu, ale dość spokojnie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/920c456ed4d0bbef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/133/bfe1ec875cd7924d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/b6ab30bb66d168ec.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='AgaG']mam kontakt do fajnej rodziny która chce młodego czarnego kocurka.. kto ma na dt ? Isabel ma: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102200 a jak nie, to na pewno Mraulina wynajdzie
-
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
Yeti, nastepny rok przed nami - moze okaze sie lepszy... -
Jamniczek Brutus wyrzucili go bo zachorował! MA DOM
jotpeg replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']jamnisiu, nikt cię nie chce.....:shake:[/QUOTE] :-(:shake::placz::-(:shake::placz: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Tyle ciekawych rzeczy do oglądnięcia, tyle zapachów do wywąchania - wszystko trzeba sprawdzic; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/131/489deed246b56575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/131/03ab76b2e782a249.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/0f2f80ed2ef10465.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/88/6b1ab101ed91cb17.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Lintie']Fotoreportaż z dzisiejszego spaceru: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7159/p1010462ts7.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/2226/p1010464mv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5158/p1010458sa0.jpg[/IMG][/QUOTE] nie mogłam się powstrzymac: Jakie piękne foty!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
-
Jamnik Max i jego nowy kolega Net. JUŻ W NOWYM DOMU !!!! :))))
jotpeg replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
podnosze, przeciez zimno jak nie wiem co, a on taki chudy na betonie :shake: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy o nas pamiętają!!! :loveu::loveu: To dodaje skrzydeł :cool3: :p Świąteczny spacer: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/188062fe5352a6bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/88/0a7b13b4becba188.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/130/2ea001a3b0dd7b6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/5a3219a8140b3f97.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/86/23e97183add4f213.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/129/074e6a98723c3fbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/86/9c34116b194f809e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/129/7b2f2882782f8e8e.jpg[/IMG][/URL] PS To będą nasze pierwsze wspólne Swięta! Spokojnych, radosnych i domowych Swiąt!!! :tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
A oto zimowy Noras: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/129/06a1a507748fc098.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/86/0b435c66e370332f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/93ef4df688922fbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/86/4fa96a700be0c1f3.jpg[/IMG][/URL] -
Malaiza, tu znajdziesz sporo na ten temat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=456[/url]
-
Jamnik Max i jego nowy kolega Net. JUŻ W NOWYM DOMU !!!! :))))
jotpeg replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
podnosze. ja bym w tytule >jamnik< dala...