[quote name='SZPiLKA23']List tez mi sie podoba, trzeba tylko dołaczyc liste osob, ktora sie podpisze:) i wysyłac, tylko boje sie ze jak zrobimy to juz teraz to pojdzie w zapomnienie ba sa swieta i nikt nie bedzie miał czasu po tez nie bardzo dopiero po nowym roku cos sie zacznie dziac.....[/QUOTE]
zdecydowanie racja! trzeba dopilnowac tego po nowym roku, tj. wyslac pismo, a czy lepiej pojedynczo czy zbiorowo niech ktos doradzi. podpisze sie.
trzeba ruszyc urzednikow, bo tak to sie tam dziewczyny zamecza, to niekonczaca sie historia, a psy i koty beda cierpiec bez slowa :-(:angryy: