Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='SZPiLKA23']List tez mi sie podoba, trzeba tylko dołaczyc liste osob, ktora sie podpisze:) i wysyłac, tylko boje sie ze jak zrobimy to juz teraz to pojdzie w zapomnienie ba sa swieta i nikt nie bedzie miał czasu po tez nie bardzo dopiero po nowym roku cos sie zacznie dziac.....[/QUOTE] zdecydowanie racja! trzeba dopilnowac tego po nowym roku, tj. wyslac pismo, a czy lepiej pojedynczo czy zbiorowo niech ktos doradzi. podpisze sie. trzeba ruszyc urzednikow, bo tak to sie tam dziewczyny zamecza, to niekonczaca sie historia, a psy i koty beda cierpiec bez slowa :-(:angryy:
  2. Brazowa1, zerknij, prosze, tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102100
  3. ech,[SIZE="4"][COLOR="DarkOrange"] Foxiku[/COLOR][/SIZE], pora na wieczorny spacer! Kto cie zabierze??
  4. watek schroniska w Orzechowcach: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33256&page=69[/url]
  5. a tu co? nikogo u Fiony nie ma :shake: i domu takoż :-(
  6. czy do ogloszenia ten nr telefonu: tel. 012 637 48 79 czy inny?
  7. [quote name='Alfa i Zuzia']Jak już ładnie się opiera na łapce:p[/QUOTE] pewnie :p bo Norek, jak idzie - to biegnie :lol: teraz nikt by nie poznal, ze Norasek kulał na łapkę, acha, i ładnie :multi: zarósł mu ogonek, bo na pewnym odcinku taki jakiś wyliniały i prawie bezwłosy był.
  8. moze macie jakas gazete lokalna, gdzie moznaby dac ogloszonko??
  9. Kropciu... na łańcuch do pilnowania budowy niech sie sami przypna, a my znajdziemy ci taki dom, ze ich skreci z zazdrosci!
  10. [quote name='brazowa1']Poza tym,ja go bardzo lubie-jest fajny,taki bez wewnetrznych konfliktow,on jest przekonany,ze wszyscy ludzie sa dobrzy.Kazdego milo wita,ale bez uleglosci.Perfekcyjnie chwyta nagrodki w locie.[/QUOTE] :p taki fajny, zrównoważony psiak to rzadkośc!! :loveu::loveu:
  11. [quote name='anouk92']Zadzwoniłam do P.Joanny jak tylko przeczytałam że jest na niego chętna osoba. Akurat była tam również P.Hania i powiedziałam że chce go adoptować. Dla 100% pewności możecie zadzwonić do P.Joanny i jeszcze raz zapytać.[/QUOTE] ale z tego postu wynika, ze byl jeszcze ktos chetny...?
  12. Lordziku jestes urodziwy, usposobienie masz fajne, a wiek?... przeciez tak naprawde to sie nie liczy, jesli ktos cie pokocha...
  13. ależ Puszek ma ładne allegro!!!! :loveu::loveu: a jakie ładne foty! :p dziekujemy!!!! :p
  14. podnosze. kto chcialby mieszkac we wraku samochodu?! :shake::-(
  15. no prosze, kto by pomyslal. :crazyeye: a taki niepozorny zawodnik z niego :mad: dobrze, dziewczyny, ze go juz troche poznalyscie :p
  16. co z Misiątkiem??????????
  17. podnosze małego. Jakie on ma szanse?? :-(
  18. [U]Brać[/U]!!! Dobre domy, zaufane na wage złota. Brać! Jest tyyyle bied, tamten wczesniejszy domek na pewno znajdzie jakiegos biedaczka. Mozna wytlumaczyc, ze nie bardzo moglas czekac. Jesli ktos rzeczywiscie mial na wzgledzie dobro Kojotka - zrozumie.
  19. Paros, dzieki wielkie!! :modla::angel: Puszka trzeba rozreklamowac - kto pomoze??
  20. moze schronisko go tak stresuje? no to [SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]Foxik[/COLOR][/SIZE] czeka nadal na swojego czlowieka!
  21. ktos spod Olkusza grozi uspieniem: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9106853#post9106853[/url]
×
×
  • Create New...