-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
jotpeg replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści :p Brawo, Izabel!! Aksamitku, powodzenia!!! :loveu: A może przydałby ci się kolega? :cool3: -
Łódź Rex/Diego z samochodu-KOCHA LUDZI- MA DOM :) :) :)
jotpeg replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
to niezwykły pies z niezwykłą historią... :bluepaw::bluepaw::bluepaw: -
[quote name='dominik_a'][B][SIZE=3]Miałam dzisiaj tel. w sprawie Korka, zadzwoniła Pani, że chciałaby go, ale skończyłam rozmowę z nią jak powiedziała, że ma 2 synów jeden 13 lat drugi 17 lat, - wydaje mi się, że to jest za młody wiek tego chłopca aby dać tam Korka[/B] [B][/B] Korek mogłby tam isc, ale pod warunkiem, ze bylby w domu ktos dorosly, stanowczy i konsekwentny z silnym autorytetem - tak zeby Korek (przesliczny na tych fotach :loveu: ) nie pozwalal sobie za wiele. On musi znac swoje miejsce w szeregu (za dziecmi) - inaczej nie czuje sie bezpiecznie i mu troche odbija :roll:
-
Maleńki Lisek - szczeniak jeszcze -juz ciepło we własnym domku
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Czy ktoś w tym tłumie psów w potrzebie wypatrzy małego, słodkiego Liska. On tak bardzo, bardzo potrzebuje bezpieczeństwa i domu.[/QUOTE] oby jak najszybciej!!!!! -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
nareszcie! tak dawno żadnych wieści nie było o PUSZKU :roll: -
[quote name='brazowa1']madry,sympatyczny,chetnie sie uczy,wesoły,łagodny.Wariat do psow,ale kazdy ma swoje wady przeciez.[/QUOTE] nareszcie mi dgm chodzi, wiec odwiedzam mojego ulubienca. A'propos zadziornego charakteru - nasz Noras (nieznany blizniak Foksia-Beżyka z tego wątku) też się trochę poszarpał z sąsiadem :roll: choc na ogół jest zgodny...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Pszczoła wczoraj narozrabiała :shake: Niespodziewane spotkanie na parkingu z białym pudlem skończyło się szamotaniną :mad: w wyniku której Noras ma zranioną łapkę (przednią lewą - tę dotąd zdrową) :shake: jakaś granica została przekroczona, TZ twierdzi, że przez Norasa. Już raz Norek miał zajście z tym pudlem, ale bezkrwawe - wtedy Noras miał w paszczy białe kłaki :mad: . Na szczęście, rzadko spotykamy tego psa, bo wychodzimy o różnych porach. Teraz to już nienawiśc na zawsze :mad: chyba. Humor Norcionowi dopisuje. Jak w ogródku wywącha siki tamtego, to się piekli; warczy i poszczekuje cały zjeżony :angryy: łapinka zdezynfekowana (cierpliwośc nagrodzona parówką), umyta i, niestety, wylizana. Byc może trzeba zabandażowac, jak nadal będzie lizał. A tak czeka się na jedzenie w kuchni: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/142/5fd91a976706533e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/142/c546465c5e9f4c98.jpg[/IMG][/URL] -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Gosiu, a może ten Pan dałby radę raz w tygodniu, w czasie weekendu przyjeżdżać do Rysia, brać go na spacer? Zbliżyłoby to ich do siebie, lepiej by się poznali, a może przyspieszyłoby decyzję o zabraniu Rysia?...[/QUOTE] swietny pomysl! wiec moze?? -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
jotpeg replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki, zeby pan sie spisal! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
jotpeg replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
a plakaty pieknoKOT ma?? moge rozkleic. -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a Kefir gdzie??? nawet bez chusteczki :cool3: wzruszyly mnie zdjecia Dzekusia :-( -
Maleńki Lisek - szczeniak jeszcze -juz ciepło we własnym domku
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Lisio marnieje coraz bardziej, wystraszony psiulek taki. Toz to psie dziecko, nic złego nie zrobił. Tylko nikt go nie chce.[/QUOTE] pomoc dla malego potrzebna szybko! -
506-579-641 (znalazlam na: [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/url])
-
Maleńki Lisek - szczeniak jeszcze -juz ciepło we własnym domku
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fatalnie. czas mija, piesek wyrasta ze szczeniecego okresu i nikomu sie nie podoba :shake: -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
jotpeg replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
piekny Aksamitek :loveu: nowe zdjecia rewelacyjne :p -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Moniu, masz śliczne zwierzaki, ale KEFIR jest bosssssski!!!!! :loveu::loveu::loveu: prosimy jeszcze!... :lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za głaski i pozdrowienia dla Pszczoły i Pana Kota! :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/133/45afb0d7bff33bfe.jpg[/IMG][/URL] a Koala z podpisu Toski cos nie ma szczescia; nie wiem jak to mozliwe, ze taki malutki i urokliwy psiak nie znalazl szybko domu... :shake: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek pączów nie jadł, bo w ogóle wszyscy jakoś zapomnieliśmy o tłustym czwartku :evil_lol: także linia zachowana :cool3: teraz chodzi po polu jak narkoman - troche otumaniony - z nosem przy ziemi, te zapachy cieczkowe muszą jakieś niesamowite byc :roll: w sobotę byli u nas goście i przynieśli pięknie zapakowane prezenty dla zwierzaków - kot dostał wspaniale opakowaną puszkę tuńczyka, a Norcio zapakowaną jak długopis parówkę :lol: szkoda, że nie widzialam miny pani w punkcie do pakowania, jak to pakowała :lol: pewnie myślała: >świry< o zleceniodawcach :evil_lol: no to jeszcze kilka fotek miziastego Norczasa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/55322d26848a47e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/bb9fd0ef00c4c104.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/0270424fa3705745.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/131/8bc415c93a710e4d.jpg[/IMG][/URL]