Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Toska'] pazurki ma przycięte , bo drapał :evil_lol: [/QUOTE] no to teraz bedzie dopiero drapac - zeby je zaostrzyc :evil_lol: Dobre wiesci o Elwisku i Fredziu, dorodne kocury z nich rosną, fiu, fiu :p
  2. Dobre wieści :p Brawo, Izabel!! Aksamitku, powodzenia!!! :loveu: A może przydałby ci się kolega? :cool3:
  3. to niezwykły pies z niezwykłą historią... :bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  4. [quote name='dominik_a'][B][SIZE=3]Miałam dzisiaj tel. w sprawie Korka, zadzwoniła Pani, że chciałaby go, ale skończyłam rozmowę z nią jak powiedziała, że ma 2 synów jeden 13 lat drugi 17 lat, - wydaje mi się, że to jest za młody wiek tego chłopca aby dać tam Korka[/B] [B][/B] Korek mogłby tam isc, ale pod warunkiem, ze bylby w domu ktos dorosly, stanowczy i konsekwentny z silnym autorytetem - tak zeby Korek (przesliczny na tych fotach :loveu: ) nie pozwalal sobie za wiele. On musi znac swoje miejsce w szeregu (za dziecmi) - inaczej nie czuje sie bezpiecznie i mu troche odbija :roll:
  5. [quote name='supergoga']Czy ktoś w tym tłumie psów w potrzebie wypatrzy małego, słodkiego Liska. On tak bardzo, bardzo potrzebuje bezpieczeństwa i domu.[/QUOTE] oby jak najszybciej!!!!!
  6. nareszcie! tak dawno żadnych wieści nie było o PUSZKU :roll:
  7. [quote name='brazowa1']madry,sympatyczny,chetnie sie uczy,wesoły,łagodny.Wariat do psow,ale kazdy ma swoje wady przeciez.[/QUOTE] nareszcie mi dgm chodzi, wiec odwiedzam mojego ulubienca. A'propos zadziornego charakteru - nasz Noras (nieznany blizniak Foksia-Beżyka z tego wątku) też się trochę poszarpał z sąsiadem :roll: choc na ogół jest zgodny...
  8. [quote name='Alfa i Zuzia']siedzi sam wiekszość czasu. Podobnie jak większość psów pilnujących. Szkoda psa ale tymczas nie rozwiązuje problemu.[/QUOTE] w gruncie rzeczy ta działka jest tymczasem :roll:
  9. Pszczoła wczoraj narozrabiała :shake: Niespodziewane spotkanie na parkingu z białym pudlem skończyło się szamotaniną :mad: w wyniku której Noras ma zranioną łapkę (przednią lewą - tę dotąd zdrową) :shake: jakaś granica została przekroczona, TZ twierdzi, że przez Norasa. Już raz Norek miał zajście z tym pudlem, ale bezkrwawe - wtedy Noras miał w paszczy białe kłaki :mad: . Na szczęście, rzadko spotykamy tego psa, bo wychodzimy o różnych porach. Teraz to już nienawiśc na zawsze :mad: chyba. Humor Norcionowi dopisuje. Jak w ogródku wywącha siki tamtego, to się piekli; warczy i poszczekuje cały zjeżony :angryy: łapinka zdezynfekowana (cierpliwośc nagrodzona parówką), umyta i, niestety, wylizana. Byc może trzeba zabandażowac, jak nadal będzie lizał. A tak czeka się na jedzenie w kuchni: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/142/5fd91a976706533e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/142/c546465c5e9f4c98.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='brazowa1']madry,sympatyczny,chetnie sie uczy,wesoły,łagodny.Wariat do psow,ale kazdy ma swoje wady przeciez.[/QUOTE] dodam, ze: i mlody, i ladny, i nieduzy, skory do wspolpracy!!!
  11. [quote name='MonikaP']Gosiu, a może ten Pan dałby radę raz w tygodniu, w czasie weekendu przyjeżdżać do Rysia, brać go na spacer? Zbliżyłoby to ich do siebie, lepiej by się poznali, a może przyspieszyłoby decyzję o zabraniu Rysia?...[/QUOTE] swietny pomysl! wiec moze??
  12. trzymam kciuki, zeby pan sie spisal!
  13. zdublowalo mi posty, ale juz po kasacji.
  14. [quote name='Alfa i Zuzia']Lord dostał nową obrożę przeciwpchelną.[/QUOTE] no prosze! mam nadzieje, ze choc podziekowal :cool3:
  15. a plakaty pieknoKOT ma?? moge rozkleic.
  16. a Kefir gdzie??? nawet bez chusteczki :cool3: wzruszyly mnie zdjecia Dzekusia :-(
  17. [quote name='supergoga']Lisio marnieje coraz bardziej, wystraszony psiulek taki. Toz to psie dziecko, nic złego nie zrobił. Tylko nikt go nie chce.[/QUOTE] pomoc dla malego potrzebna szybko!
  18. 506-579-641 (znalazlam na: [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/url])
  19. fatalnie. czas mija, piesek wyrasta ze szczeniecego okresu i nikomu sie nie podoba :shake:
  20. Fantastyczne zdjecia :p Przesliczne :loveu: CUDO!!!!!!!!!!!!
  21. piekny Aksamitek :loveu: nowe zdjecia rewelacyjne :p
  22. Moniu, masz śliczne zwierzaki, ale KEFIR jest bosssssski!!!!! :loveu::loveu::loveu: prosimy jeszcze!... :lol:
  23. Dziękujemy za głaski i pozdrowienia dla Pszczoły i Pana Kota! :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/133/45afb0d7bff33bfe.jpg[/IMG][/URL] a Koala z podpisu Toski cos nie ma szczescia; nie wiem jak to mozliwe, ze taki malutki i urokliwy psiak nie znalazl szybko domu... :shake:
  24. Norek pączów nie jadł, bo w ogóle wszyscy jakoś zapomnieliśmy o tłustym czwartku :evil_lol: także linia zachowana :cool3: teraz chodzi po polu jak narkoman - troche otumaniony - z nosem przy ziemi, te zapachy cieczkowe muszą jakieś niesamowite byc :roll: w sobotę byli u nas goście i przynieśli pięknie zapakowane prezenty dla zwierzaków - kot dostał wspaniale opakowaną puszkę tuńczyka, a Norcio zapakowaną jak długopis parówkę :lol: szkoda, że nie widzialam miny pani w punkcie do pakowania, jak to pakowała :lol: pewnie myślała: >świry< o zleceniodawcach :evil_lol: no to jeszcze kilka fotek miziastego Norczasa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/55322d26848a47e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/153/bb9fd0ef00c4c104.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/0270424fa3705745.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/131/8bc415c93a710e4d.jpg[/IMG][/URL]
  25. ta łapinka przez kraty wyciągnięta...:placz: ech :-(
×
×
  • Create New...