Rok temu, jak Norek do nas przyjechal, moja mama na jego widok powiedziala: nie bylo brzydszego? :angryy::roll::angryy:
Teraz wlasnie nasze minizoo (Kot+Pies) jest u niej przez kilka dni na przechowaniu; sielanka, razem ogladaja TV, mama siedzi na tapcznie, na kolanach Miciek (Pan Kot), pod pachą Norek :evil_lol::p
Ja od zawsze mam slabosc do malych/zoltych psow... :lol:
A Norek podbil nas swoja niezwykla inteligecja!!!
Wszystko zapamietuje w lot, jest bardzo cierpliwy do kota (co widac na 3 zdjeciu; ulubiona kocia zabawa - postraszymy psa; tylko ze pies juz sie wcale nie boi) i zawsze pogodny (czego nie mozna powiedziec o kocie i o nas, ludziach).
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/2465263dd0262dd5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/f50a775168ff020b.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/9d73f28e1914b148.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/201/015d1ce3451c6c41.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/231/fc961726f54b45f8.jpg[/IMG][/URL]