Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. co za kicha :shake::shake::shake: zauwazylas, ze czesto ludzie dzwonia, tylko zeby sobie pogadac? Smutne. i pewnie mialas telefony typu: ile pani chce za tego psa? :angryy: szkoda, taki piekny BISZKOPT i nadal czeka :shake:
  2. jako wielbicielka Bąbla - podnoszę
  3. [quote name='Alfa i Zuzia']Takie mądre są Czarne Kocury:loveu:[/QUOTE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/abde7d1269ee189f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/203/a0ffaad28a55de7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/e85ed9755ba78bf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/d9c2b8fed2d8c43d.jpg[/IMG][/URL]
  4. to moze chociaz fotki suni w czerwonej chusteczce i na zielonej trawie - moze to brzmi gooopio, ale czesto dziala!
  5. Agusek to ten, co pilnuje darów? Sliczny!
  6. alez PIEKNY cudaczek :loveu::loveu::p:p
  7. pomoc potrzebna w oglaszaniu malego
  8. powodzenia, pieseczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='basia0607']Dyzio tęskni za Magdą siedzi apatyczny, wyczekuje. Dzisiaj trząsl się jak galareta bo na posesji bylo glosno, Dyzio lubi spokój, boi się wszystkiego. Wrócilam przybita.[/QUOTE] aj, tylko spokojny dom dla malutkiego Dyziulca
  10. [quote name='Frotka']Lepszego domu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Warto było tyle czekać.[/QUOTE] powodzenia, Misiu!!!!
  11. Kefir!!!!!!!!!!!! my tu wszyscy czekamy!
  12. :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  13. Rysia, Rysia, chcemy Rysia zobaczyc!!!
  14. Rolf, trzymam kciuki, zeby ci sie powiodlo!
  15. takie wlasnie sa najmadrzejsze :p:loveu:
  16. Rok temu, jak Norek do nas przyjechal, moja mama na jego widok powiedziala: nie bylo brzydszego? :angryy::roll::angryy: Teraz wlasnie nasze minizoo (Kot+Pies) jest u niej przez kilka dni na przechowaniu; sielanka, razem ogladaja TV, mama siedzi na tapcznie, na kolanach Miciek (Pan Kot), pod pachą Norek :evil_lol::p Ja od zawsze mam slabosc do malych/zoltych psow... :lol: A Norek podbil nas swoja niezwykla inteligecja!!! Wszystko zapamietuje w lot, jest bardzo cierpliwy do kota (co widac na 3 zdjeciu; ulubiona kocia zabawa - postraszymy psa; tylko ze pies juz sie wcale nie boi) i zawsze pogodny (czego nie mozna powiedziec o kocie i o nas, ludziach). [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/2465263dd0262dd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/f50a775168ff020b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/231/9d73f28e1914b148.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/201/015d1ce3451c6c41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/231/fc961726f54b45f8.jpg[/IMG][/URL]
  17. widzialam dzisiaj Misie w Gazecie Wyborczej. moze... ktos odpowiedni... zobaczy.
  18. black_sheep, u tamb jest od dzisiaj piekny okaz dymno-rudy: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108965 oprocz tego jest taki piekny Rudy (tylko dalej...): http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109075
  19. nie do wiary. tyle czasu. taki maluch :-(
  20. maleńki Dyzio nie zajmie wiele miejsca w domu, za to w sercu :loveu:
×
×
  • Create New...