Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. korzystajac z tego, ze chwilowo :roll: udalo mi sie wejsc na dgm, wklejam foty Norasa z wiosennego ogrodka; szybciutko, bo nie wiadomo, ile to szczescie bedzie trwac - ostatnio dgm mi w ogole nie dziala... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/248/abe4c20608f2eda3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/c10797c9ebd31f4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/210/941c39657d409f7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/247/adb6cadbb9c3d5eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/d8841e9efdefb608.jpg[/IMG][/URL] no i wreszcie spacer; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/247/09abd0aa113a9f36.jpg[/IMG][/URL]
  2. malutka RUDA sunieczka potrzebuje malego kacika w domu i duzo serca!
  3. Plamko, szukaj domu...
  4. i jaki madry! w koncu jest sam i sam musi sie o siebie troszczyc...
  5. [quote name='MARCHEWA']Śniadanko to one zjadły o 5.00 rano:evil_lol:[/QUOTE] ale z nich ranne ptaszki! jak wstaja, to sie dopominaja?
  6. podnosze biedulke. kazdy bylby przerazony na jej miejscu. teraz bedzie tylko lepiej!
  7. PuDeLeK, nie ma sie co obrazac, z pewnoscia znajdziesz pomoc w szukaniu dobrego domu dla Plamki. Ale nie dziw sie naszej reakcji - to forum, gdzie kocha sie zwierzeta. Zaden metraz nie jest tak naprawde przeszkoda.
  8. czy ktos go zna? znaleziony: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=360638953[/url]
  9. [quote name='Vikamilka']małe i kochane, a nikt ich nie chce[/QUOTE] no wlasnie, dawno powinny znalezc dom, takie fajne!
  10. alez mu sie mordka smieje :loveu::loveu::loveu: slicznosci foty! :p
  11. ech :-( myslalam, ze mala dawno ma nowy dobry dom :-(
  12. [quote name='Marlena:)']ee tam...wkońcu go ktoś zauważy :loveu:[/QUOTE] na pewno. przeciez nie ma takiego drugiego :p
  13. i ja... ech, Bąbelku...
  14. podnosze malenka :loveu:
  15. śliczna Sarenka :loveu::loveu::loveu: trzymamy kciuki za nowy dom.
  16. coz, szkoda Plamki. przezyla schron w Olk., a teraz bedzie bezdomna. :shake: oj, pudelek, pudelek :angryy: jesli sie myle, napisz - przeciez umiesz pisac - zalozylas watek!
  17. bede podnosic, taka malizne ktos bil :angryy: i wreszcie przywiazal do drzewa, a ona jest IDEALNA!!! :loveu:
×
×
  • Create New...