korzystajac z tego, ze chwilowo :roll: udalo mi sie wejsc na dgm, wklejam foty Norasa z wiosennego ogrodka; szybciutko, bo nie wiadomo, ile to szczescie bedzie trwac - ostatnio dgm mi w ogole nie dziala...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/248/abe4c20608f2eda3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/c10797c9ebd31f4a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/210/941c39657d409f7c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/247/adb6cadbb9c3d5eb.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/d8841e9efdefb608.jpg[/IMG][/URL]
no i wreszcie spacer;
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/247/09abd0aa113a9f36.jpg[/IMG][/URL]