-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/267/e7966ccab3ecacba.jpg[/IMG][/URL]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek bardzo lubi jeździć samochodem :lol: bo, jak dotąd, zawsze oznacza to wspólną wycieczkę :p od początku nie było z jazdą żadnych problemów (często jazdy są wspólnie z kotem!). Kocyk z Ikei (ale z second handu), bardzo się sprawdza, bo jest taki ciągliwy, świetnie się trzyma siedzeń. Na dalsze wyprawy zawsze jest zabierane ukochane legowisko Norka, i tam też się układa w czasie podróży. Czasem się niecierpliwi; no, kiedy wysiadamy?! I na niego, i na kota jest jeden skuteczny sposób - szybka jazda :cool3: wtedy siedzą/leżą grzecznie jak aniołki. Wellington, nigdy nie zapomnę, gdy przywiozłaś Norka, otwarłaś drzwi do auta, i zobaczyłam na przednim siedzeniu mały, skulony, żółty kłębuszek... Alfo, TZ ostatnio przeglądał cały wątek, i stwierdził, że Norek na tych zdjęciach z budą wygląda jak pszczoła :lol: no ja nie wiem, o co Wam chodzi z tą pszczołą :evil_lol: (wiem, wiem, tłumaczyłaś, i o żądleniu też...) -
--->dwie MINI suczki szukaja domow, sa po sterylkach
jotpeg replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek'] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/psotka/psotka008[/IMG] [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/psotka/psotka004[/IMG][/QUOTE] takie cuda i nadal czekaja na dom :crazyeye::shake: -
:loveu::loveu::loveu: oboje: mała/czarna i duży/złoty :loveu::loveu::loveu:
-
Zenek na szczęście znalazł nowy dom. Dziękujemy Hakitko.
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hakita']Zenuś wtulony w kolanka Brysi.....:loveu: Prawda taka, że przez dobre 30 min. nie mogłyśmy się od niego opędzić, to żywe srebro.........:loveu: Lizańce, podgryzańce i wszystko, co tylko możliwe........:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/163/03423be10d7ee64c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/152/524a647767f6e351.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/152/db0ead7647bdd215.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/152/76396a2a12c35b49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/152/14dadc76bda5ffd2.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] taki skarb i znow sie zawiodl na czlowieku :shake: -
Zdolny jest, skoro potrafi umoscic sie w kocim koszyku :lol: I mądrala - wie, że koty mają dobrze :p
-
Zenek na szczęście znalazł nowy dom. Dziękujemy Hakitko.
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysia']"zabierz psa bo inaczej pójdzie do schroniska" ZENUS ZNóW SZUKA DOMKU!!!!![/QUOTE] no to ladne kwiatki :shake::angryy: napiszcie do modow prosbe o przeniesienie watku! -
przypomne Biszkopta...
-
witaj, Bąbelku! co przyniesie nowy tydzien?
-
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
ano nikt :roll: dzieki, Paros, ze odnalazlas watek! -
Biszkopt Gucio :loveu::loveu::loveu: to piękny pies! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/219/f9c4bb8fe23d8a5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/220/a8fe1a01a858829d.jpg[/IMG][/URL]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek-samochodziarz; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/265/d750e3fd0a90218f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/265/f7619952a672f818.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/265/20ec0651af0ff1b4.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Nooo, przygotowywalismy sie dlugo do tego kroku. Co 2 tygodnie mniej wiecej, co miesiac, jezdzilam z Norkiem do mamy i zostawalam na 2-3 dni. Zostawal z nia na krotko, a ja np. szlam do sklepu na zakupy. Zwykle czekal w przedpokoju, ale bez jakichs cyrkow, skuczenia itp. Okazalo sie, ze wielka atrakcja byl balkon, a raczej drzwi balkonowe - u nas takiego czegos nie ma. Dla Norka to jak telewizja - lezy sobie i patrzy - zawsze cos sie dzieje; ludzie chodza, a przede wszystkim psy - wtedy, jesli balkon jest otwarty, wybiega sie i szczeka! Razem z Miciusiem >oblepiali< mame, wspolnie ogladajac TV - kot na kolanach, Noras pod pacha przy boku :lol: Spacery nie byly problemem, dobrze ze Noras jest maly, bo uciąg to ona ma - mama mowila, ze strasznie ciagnie, i to jest prawda, kiedy wychodzi sie na spacer, to - zwlaszcza na poczatku - eksploduje psia energia, ciagnie okropnie i szczeka strasznie!!! -
ale dgm chodzi :roll: , pewnie dlatego taaakie pustki :roll: