Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. no to ludzie - KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Impact][SIZE=4]Po domek śliczny Lisku marsz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108495"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9258/morderca2yh8.jpg[/IMG][/URL] :mad::mad::mad: [/SIZE][/FONT][/CENTER][/QUOTE] Isadora7, dobrze, ze tu jestes!
  3. Domku!!!!!!!!!!!!!!
  4. eeee, dlaczego prawie nikt nie odwiedza Rysia :shake:
  5. śliczna [SIZE="4"][COLOR="Sienna"]RUDA[/COLOR][/SIZE] malutka już bezpieczna... teraz DOBRY DOM!
  6. prześliczny pyszczek :loveu: czekoladek jeden :p
  7. takie stworki sa najfajniejsze :p
  8. aaaa... to faktycznie jest operacja. Zeby wszystko poszlo gładko
  9. prześliczna FRUZIA :loveu::p:loveu:
  10. niezwykle oryginalny psiaczek :loveu::loveu::loveu:
  11. Strasznie fajny Barry - takie psiaki sa najmadrzejsze :loveu::loveu:
  12. :crazyeye::crazyeye: jakzesz??? co gdzie kiedy???? swietnie! :multi:
  13. podnosze, bardzo fajny ten Babel i swoj urok ma! :p
  14. wyjątkowa Sarenka! ach, te piegi :loveu::loveu::loveu:
  15. podnosze sprawe Pucka! taki ladny i mlody psiak - kto pomoze??
  16. :loveu::loveu::loveu: malutka, mloda i fajniutka - domku, przybywaj!
  17. dobrze, ze chodzi, ze nie ma paralizu - pomoc przyszla w ostatniej chwili! czekamy na relacje z przytuliska!
  18. ujmuje ten biedaczek. Basiu, dobrze, ze Ty go znalazlas...
  19. sliczny Arlekin, allegro ladne zrobic i... selekcje chetnych :p
  20. strasznie fajny Rysiu. Jak ja lubie takie psiaki.
  21. no tez cos :shake: taki maly i ladny, mlody psiak bez domu tyyyle czasu :-(
  22. niektorzy maja pecha... ale los sie odwroci i Misia znajdzie jeszcze DOM, ze wszyscy beda zazdroscic!
×
×
  • Create New...