[quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Impact][SIZE=4]Po domek śliczny Lisku marsz
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108495"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9258/morderca2yh8.jpg[/IMG][/URL]
:mad::mad::mad:
[/SIZE][/FONT][/CENTER][/QUOTE]
Isadora7, dobrze, ze tu jestes!