-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia'] dobra wiesć: Lord ma dom!!!!:multi:[/QUOTE] wspaniała wiadomość! nie mam słów, więc krótko: wspaniała!!!!!!!!!! -
SZCZECIN-sunia ze złamana łapa - ma juz wspanialy dom!!!
jotpeg replied to El&Udun's topic in Już w nowym domu
oby było dobrze! a mała wygląda jak - rzadki - krótkowłosy collie... :loveu: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
ufff, bo zastanowiałam się, czy on jeszcze jest w schronisku, czy żyje itp. czarne myśli... :cool1: -
Słodka,mala,roczna Bezogonka do pokochania -MA DOM :)
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
nie mogłam się powstzrymać, żeby nie odwiedzić malutkiej suni z wielkimi uszami :p miodzio :loveu: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Ostródziacy! odwiedzacie jeszcze Puszka? -
Takie małe,takie słodkie,miniszpic w schronie.MA DOM :)
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
cooo, nawet tu nikt nie był od wczoraj? -
[SIZE="4"][COLOR="Lime"]wspaniała wiadomość, wspaniała!!!!!!!!!!![/COLOR] [/SIZE] :klacz::klacz::klacz: :laola::cunao::sweetCyb: Alfo :B-fly::B-fly: że udało Ci się, wbrew wszystkiemu, doprowadzić LORDA do DOMU!!! :cunao::bigcool::bigcool: Powodzenia, Lordziku, w nowym, jak najdłuższym i najszczęśliwszym życiu!!! :iloveyou: A Kochcice przypadkiem znam, jest tam takie sanatorium we dworze; ładne tereny :painting:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
szukamy wiosny, a gdzie - zgadnijcie :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/175/f579bc8e99fa5543.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/5c9af8d954c7bc8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/178/42b8da5b41cd6a06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/caa17a855bf28f1e.jpg[/IMG][/URL] -
Słodka,mala,roczna Bezogonka do pokochania -MA DOM :)
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
fantastyczna jest!! :p a co za głupek obciął jej ogon?? -
Takie małe,takie słodkie,miniszpic w schronie.MA DOM :)
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
świetny maluch!!!!!!!!! szary wiewiórek! :loveu::loveu::loveu: -
no to czekamy na wieści od Misiątka!... i foty :cool3:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
jotpeg replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalmusiu, gratuluje DOMKU!!! :p Astartee, jak znalezliscie Kalme? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
tak sobie bryka; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/171/dedc7a7239b9a33a.jpg[/IMG][/URL] a najbardziej lubi przytulanie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/170/f51a4cf2d4c20edb.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
o, tu jest uchwycony ten moment: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/171/f0fa1d32cb430532.jpg[/IMG][/URL] ale tego nie widac na co dzień a tu fruwający pies: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/172/b50b9acc54ca9a67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/171/baab3c3a4acba12b.jpg[/IMG][/URL] co też tam widac? Noras jest strasznie ciekawski; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/171/d1e8d9a602b8b15b.jpg[/IMG][/URL] -
MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM
jotpeg replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
przepiękne te górskie foty!!!!!!!!! -
to wprost nie do wiary, że on bez domu :shake: a ogłaszany gdzieś jest?
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
jotpeg replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington'] Na dodatek nie jest latwo dobrac szelki do tak niewymiarowej postaci .... zaraz tam niewymiarowej... :evil_lol: Kalme wczoraj przedpoludniem na spacerku spuscilam z oczu na moment. Natychmiast sie w czyms okropnym wytarzala, trzeba ja bylo wiec wykapac i szelki wyprac. Ewelinka juz dostala fotke Kalmy suszacej sie :loveu:...... bosko wygląda, jak bećwon w ręczniku :loveu: Ale przed kapiela bylysmy u weta, bo biegunka znow wrocila. Dostala zastrzyk Shotapen, ktory ma dzialac 3 dni. Rano dzis juz zadzialal - wzorowo ! Kalma niesamowicie sie zachowuje u weta , stoi na tym stole jak posag, nie reaguje na termometr w pupie, na zastrzyk , nic ![/QUOTE] i oby już nie trzeba było - mimo wzorowego zachowania Kalmy - tego weta nachodzić!