Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. znikam na razie, a to choć podniese
  2. [quote name='ewa1977']Psa moge dowieźć wlasciwie wszedzie na terenie Polski. [/QUOTE] to tez bardzo wazne (bo nieraz sa duze klopoty z transportem)!!!! brawo, ewa1977! Isadora7 - :B-fly: jesteś wielka!!!!!!!!!!!!! :modla::angel:
  3. acha jeszcze, i to bardzo wazne, ze pies jest w DT a nie w schronisku, zalety: poznajesz psa, jego zachowania i skolonnosci, [COLOR="DarkGreen"][SIZE="4"]wiadomo ze zachowuje czystosc i ze jest zdrowy, a nawet zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany [/SIZE][/COLOR](przy psie wzietym prosto ze schroniska nic o nim na 100% nie wiadomo - dlatego nierzadko ludzie obawiaja sie brac psy ze schronu)
  4. [quote name='DIF'] Bary siedział pod bramą.....łeb spuszczony do ziemi...oczy przymknięte.....I wiecie co? Był cały ośnieżony ..... nie wiem jak długo tak siedział..... Jakby naprawdę czekał na ŚMIERĆ...! to dla tego psa będzie naprawdę KONIEC! on sie poddaje, zalamany! ratunku, co robic????????? ta bezradnosc :angryy: czy [SIZE="4"]nikt z dgm nie ma znajomych z sercem, kawalkiem ogrodu i buda?
  5. ewa1977, tutaj jest mapa pomocy dgm, wejdz tam, slask i malopolska ma nawet kilka czesci, i napisz do osob tam zarejestrowanych z prosba o pomoc w szukaniu domu i przede wszystkim oglaszaniu psiaka. Samemu trudno. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419[/url] pisz maile i prywatne wiadomosci do konkretnych osob, bo watki spadaja bardzo szybko i mozna nie zauwazyc w pore. przydalby sie tez plakat/ulotka, zeby porozwieszac po okolicy blizszej i dalszej, kolo sklepow, przychodni zdrowia, sklepow zoo, wszedzie gdzie duzo ludzi chodzi. Sporo dgm-maniakow umie takie ulotki zrobic. No i czy w koncu pies ma allegro? Jesli jak do tej pory nie - tez trzeba napisac do kogos, kto taka pomoc oferuje. Powodzenia - nie po to uratowalas, zeby teraz oddawac do schronu z braku pomocy... trzymaj sie, dziewczyno!
  6. Dziewczyny, piszcie szybciutko do Donvitowa i Mrowy23 z Poznania - moze oni beda mogli pomoc (sa ma mapie pomocy DGM), nieraz wiezli psy i pomagali jak mogli!!!
  7. zdjęcia boskie :loveu::loveu::loveu: szczególnie stojące a'la surykatka :lol: i male/rude + czarny kot :p
  8. [quote name='Amanita']Norek załapał się na filmik "Metamorfozy":loveu:: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=CpKhw81YKz0[/URL][/QUOTE] no proszę!! kto by pomyślał... :multi: ojej :crazyeye: wzruszyliśmy się... :grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/1318ca55102cbc28.jpg[/IMG][/URL] Norek grasuje na Skałkach Twardowskiego i na Zakrzówku; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/9a8e2905fbe0794c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/178/b4550c1007a0dd04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/179/299f450f20f82f0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/183/5cabff4a98b3732e.jpg[/IMG][/URL]
  9. Isadora7 - piekne to i poruszajace! moze jakis plakat? kto moglby pomoc? i moze rzeczywiscie, jak radzi Modliszka wpisac Halinow k. W-wy w tytule?...
  10. Edyta nie moze zostac z tym sama!!! Bedzie chodzic do szpitala, bedzie miec mniej czasu dla psow, domu i siebie! Kto moze - konkretnie - pomoc, chocby wyprowadzajac psy???
  11. dobra, dobra, dosc zachwytow, do dziela! czy wiewiorek po weekendzie nadal w schronie?
  12. jego los to wielka niepewnosc!!! predzej czy pozniej zle sie to skonczy, jesli nie pomozemy!
  13. chyba bym go juz nie poznała na ulicy - ależ zmężniał! :happy1: Cudo!!!!!!! :lilangel::klacz: i jaką adresówkę ma! :bluepaw:
  14. tam, zdaje sie, nikt nie mieszka - dom stoi pusty. stad nasze pytanie, czy nie mozna by zalatwic tam miejsca dla psa; budy czy cos, zeby tam mogl sie schronic.
  15. Lord się szybko nauczy, że swoich kotów się nie gania. :bluepaw: I, Alfo, Twój Czarny odetchnie... :cool3:
  16. No tak. Trudno. Ale dzieki. U Murki chyba tez hotel pełen.
  17. Ocelot, a >Twoja< Czarna miała gdzieś jechac, ale nie udało się jej złapac - smiały pomysł, że może by tego zaproponowac?? przepraszam, ale musze zapytac... on ma małe szanse...
  18. to że jest dyskretny, to akurat zaleta... a tak w ogóle konieczne wsparcie w najbliższych - samemu trudno...
  19. Brucio, widocznie tylko u mnie nie dziala = tepota i tyle. :wallbash: Podlinkowałam go swoim sposobem. :cool3: Ważne, żeby pomóc psu. Szybko. :bluepaw:
  20. eee :oops: chwalę się, że mam go w podpisie, a obrazek niepodlinkowany :oops: tępota. Czy ktos mógłby napisac, jak to się robi - zapomniałam i mi nie wychodzi.
  21. [quote name='sagaj'] zwłok nie ma [/QUOTE] fatalnie, ze zwłok nie ma. tak policja, jak i prokuratura, uważają zwykle, że jeśli nia ma zwłok = nie ma przestępstwa. Sagaj, bardzo Ci współczuję Waszej straty, śledzę ten wątek uważnie i mocno Wam kibicuję w Waszych staraniach.
×
×
  • Create New...