-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
jotpeg replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
znikam na razie, a to choć podniese -
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
jotpeg replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa1977']Psa moge dowieźć wlasciwie wszedzie na terenie Polski. [/QUOTE] to tez bardzo wazne (bo nieraz sa duze klopoty z transportem)!!!! brawo, ewa1977! Isadora7 - :B-fly: jesteś wielka!!!!!!!!!!!!! :modla::angel: -
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
jotpeg replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
acha jeszcze, i to bardzo wazne, ze pies jest w DT a nie w schronisku, zalety: poznajesz psa, jego zachowania i skolonnosci, [COLOR="DarkGreen"][SIZE="4"]wiadomo ze zachowuje czystosc i ze jest zdrowy, a nawet zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany [/SIZE][/COLOR](przy psie wzietym prosto ze schroniska nic o nim na 100% nie wiadomo - dlatego nierzadko ludzie obawiaja sie brac psy ze schronu) -
[quote name='DIF'] Bary siedział pod bramą.....łeb spuszczony do ziemi...oczy przymknięte.....I wiecie co? Był cały ośnieżony ..... nie wiem jak długo tak siedział..... Jakby naprawdę czekał na ŚMIERĆ...! to dla tego psa będzie naprawdę KONIEC! on sie poddaje, zalamany! ratunku, co robic????????? ta bezradnosc :angryy: czy [SIZE="4"]nikt z dgm nie ma znajomych z sercem, kawalkiem ogrodu i buda?
-
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
jotpeg replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
ewa1977, tutaj jest mapa pomocy dgm, wejdz tam, slask i malopolska ma nawet kilka czesci, i napisz do osob tam zarejestrowanych z prosba o pomoc w szukaniu domu i przede wszystkim oglaszaniu psiaka. Samemu trudno. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419[/url] pisz maile i prywatne wiadomosci do konkretnych osob, bo watki spadaja bardzo szybko i mozna nie zauwazyc w pore. przydalby sie tez plakat/ulotka, zeby porozwieszac po okolicy blizszej i dalszej, kolo sklepow, przychodni zdrowia, sklepow zoo, wszedzie gdzie duzo ludzi chodzi. Sporo dgm-maniakow umie takie ulotki zrobic. No i czy w koncu pies ma allegro? Jesli jak do tej pory nie - tez trzeba napisac do kogos, kto taka pomoc oferuje. Powodzenia - nie po to uratowalas, zeby teraz oddawac do schronu z braku pomocy... trzymaj sie, dziewczyno! -
--->dwie MINI suczki szukaja domow, sa po sterylkach
jotpeg replied to missieek's topic in Już w nowym domu
zdjęcia boskie :loveu::loveu::loveu: szczególnie stojące a'la surykatka :lol: i male/rude + czarny kot :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Amanita']Norek załapał się na filmik "Metamorfozy":loveu:: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=CpKhw81YKz0[/URL][/QUOTE] no proszę!! kto by pomyślał... :multi: ojej :crazyeye: wzruszyliśmy się... :grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/1318ca55102cbc28.jpg[/IMG][/URL] Norek grasuje na Skałkach Twardowskiego i na Zakrzówku; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/9a8e2905fbe0794c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/178/b4550c1007a0dd04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/179/299f450f20f82f0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/183/5cabff4a98b3732e.jpg[/IMG][/URL] -
Takie małe,takie słodkie,miniszpic w schronie.MA DOM :)
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
dobra, dobra, dosc zachwytow, do dziela! czy wiewiorek po weekendzie nadal w schronie? -
Takie małe,takie słodkie,miniszpic w schronie.MA DOM :)
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
szop pracz? surykatka? -
[quote name='sagaj'] zwłok nie ma [/QUOTE] fatalnie, ze zwłok nie ma. tak policja, jak i prokuratura, uważają zwykle, że jeśli nia ma zwłok = nie ma przestępstwa. Sagaj, bardzo Ci współczuję Waszej straty, śledzę ten wątek uważnie i mocno Wam kibicuję w Waszych staraniach.