Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. a mnie sie tytul podoba, bo jest przewrotny i przekorny :cool3:
  2. to najlepszy bylby domek z ogrodkiem, za to bez dzieci.
  3. pudla kartonowe sa the best! Miciek teraz w nich glownie spi, ale jak byl mlodszy, to nadziewal je na glowe - jak rycerz zbroje - i szalal po pokojach (chyba nic nie widzial), obijajac sie o wszelkie meble - zupelnie mu to nie przeszkadzalo :cool3::lol:
  4. taka slodka malizna - moze szybko znajdzie dom, zwlaszcza, jak ktos pomoze...
  5. a to ja zgubiliscie i znalezliscie w schronie w olkuszu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108815[/url] PuDeLeK, o co tu chodzi??? mozna wiedziec, dlaczego ja oddajecie?
  6. tez podniose; to musialo byc okropnie przykre, ze ona tam zostala...
  7. podnosze bialo/czarnego Felka, mial szczescie, ze na was trafil! a teraz trza DOMU!!!
  8. malutki Dyzio cudem odratowany prosi o szanse...
  9. a to co? :shake: mala/ruda nadal czeka i nawet nikt jej nie odwiedzi?? :shake:
  10. [quote name='kasia14']Cezarek był dzisiaj na spacerku, nawet nie wiecie jaki to towarzyski pies:razz: ludzi kocha, psy kocha... mały, lekki, wesoły - pies ideał...:roll: czemu wciąż w schronisku?:shake:[/QUOTE] no wlasnie.
  11. rety, dawno niewidziany Jazz/Batman!!! :p mam nadzieje, ze ma sie dobrze :loveu:
  12. wielka majówka minęła, a Kefira nie ma! Kefirku, wracaj!!!
  13. ależ uśmiechnięty pyszczek!!! :loveu::p
  14. [quote name='Hund']Bąbel na razie nadal sam , patrzył dziś na mnie smutnymi oczkami .[/QUOTE] co tu zrobic, zeby Bąbel miał dom?
  15. podnoszę małą RUDĄ!
  16. jak to mówią; ładnemu we wszystkim ładnie :cool3::lol: Miciuś też ma coraz więcej siwych włosów... i brązowy podszerstek, widoczny pod słońce [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/f2413d509b817891.jpg[/IMG][/URL] a tu zdjęcie pt. francowaty motylek mi uciekł!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/850c122143dc2879.jpg[/IMG][/URL] a tak wyglądają nasze śniadania... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/bad464b21bf6434e.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze dzielny bohater wątku (po śniadaniu); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/e1149e36a20ff070.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Poker'] Może w takim razie już lepszy schron? :-([/QUOTE] niestety, schron to oslawione prywatne >schr< w miejscowosci O. :angryy: , ktore smialo mozna nazwac malopolskim odpowiednikiem Krzyczek. ono nie wspolpracuje z nikim. sprawa w sadzie trwa. dziewczyny nie maja wyboru :-(
  18. nasz Miciek (prawie 10 lat) wykonuje te czynnosc raz dziennie, wiec moze kociczka tak ma - jesli sie na nic nie uskarza, zachowanie jak zawsze itp.
×
×
  • Create New...