pudla kartonowe sa the best!
Miciek teraz w nich glownie spi, ale jak byl mlodszy, to nadziewal je na glowe - jak rycerz zbroje - i szalal po pokojach (chyba nic nie widzial), obijajac sie o wszelkie meble - zupelnie mu to nie przeszkadzalo :cool3::lol:
a to ja zgubiliscie i znalezliscie w schronie w olkuszu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108815[/url]
PuDeLeK, o co tu chodzi???
mozna wiedziec, dlaczego ja oddajecie?
[quote name='kasia14']Cezarek był dzisiaj na spacerku, nawet nie wiecie jaki to towarzyski pies:razz: ludzi kocha, psy kocha... mały, lekki, wesoły - pies ideał...:roll: czemu wciąż w schronisku?:shake:[/QUOTE]
no wlasnie.
jak to mówią; ładnemu we wszystkim ładnie :cool3::lol:
Miciuś też ma coraz więcej siwych włosów... i brązowy podszerstek, widoczny pod słońce
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/f2413d509b817891.jpg[/IMG][/URL]
a tu zdjęcie pt. francowaty motylek mi uciekł!!
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/850c122143dc2879.jpg[/IMG][/URL]
a tak wyglądają nasze śniadania...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/236/bad464b21bf6434e.jpg[/IMG][/URL]
i jeszcze dzielny bohater wątku (po śniadaniu);
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/235/e1149e36a20ff070.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Poker']
Może w takim razie już lepszy schron? :-([/QUOTE]
niestety, schron to oslawione prywatne >schr< w miejscowosci O. :angryy: , ktore smialo mozna nazwac malopolskim odpowiednikiem Krzyczek.
ono nie wspolpracuje z nikim.
sprawa w sadzie trwa.
dziewczyny nie maja wyboru :-(