Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. no Rysiu też chciałby do domu...
  2. Noras zaszczepiony przeciw wsciekliznie i wszelkim paskudnym chorobom. Był bardzo dzielny. Niepokoił się, bo była kolejka i czekanie, a jemu sie chyba przypomniala pewna niemila wizyta u innego weta-rzeźnika :mad: Ale nasz pan doktor ma dobre podejscie, uspokoił Noraska :loveu: :p Norek waży dokładnie 9,56 kg. :p Pazury przycięte. Gruczoły wyczyszczone. Doktor optuje za tym, ze Norek ma ok. 4-5 lat - zęby starte, twierdzi. Oczywiście dla nas ma to znaczenie czysto informacyjne. Noras jest naszym kochanym i przemądrym psiaczkiem :loveu: i basta. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/183/8fc00c9758b33cfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/183/5ecbd40fb1048b54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/183/de85ff5b07b0af12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/183/1ce26434e5ebf91a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/192/baeb931a27834feb.jpg[/IMG][/URL]
  3. podnosze, bo nieco zakurzyl sie watek :cool1:
  4. za mało ludzi odwiedza ten wątek :shake::shake::-(:-(
  5. czas się przypomnieć! też szuka domu...
  6. na razie hop w gore
  7. w morde :crazyeye::crazyeye::crazyeye: !!! :shake::shake::shake::-(:-(:-(
  8. [quote name='mumcio'] Jest mi strasznie przykro. Może i nazywacie się fundacją, ale serce macie tylko dla zwierząt. (...) Nie śpimy na pieniądzach, to, że udało nam się po nią przyjechać, co było tak naprawdę szczęśliwym trafem, niestety nie oznacza,że stać mnie na robienie 700km tak ot po prostu...(...) serce mi się kraja (...) porządny hotel, w domu nie klatkach z ludzkimi warunkami to koszt min 150-200zl,ktrych poprostu nie mamy. [/QUOTE] Mumcio, Twoj EGOIZM siega Himalajow! Wiesz, czemu niektorzy pomagaja zwierzetom? Bo tacy ludzie jak wy sami sobie poradza! Pouzalaj sie jeszcze nad soba, jak ci przykro. Moze mamy ci jeszcze wspolczuc??? Skoro biezesz pod swoja opieke - dobrowolnie - zywe stworzenie, to jestes za odpowiedzialna. Co ty zrobilas zeby znalezc psu nowy dom, skoro juz go nie chcesz? A jesli nie masz 100-200 PLN na transport, to co by bylo, jesli pewnego dnia pies zachorowal/wpadl pod samochod? Oddalabys do schroniska, bo nie masz na leczenie? Myslisz ze fundacja czy ktokolwiek inny z dgm spi na pieniadzach??? I w dodatku marzy o tym, zeby naprawiac cudze bledy???
  9. edytowałam swoj post, zeby nie przeklejac zdjecia psiaka w kazdym poscie, bo to wydluza bez potrzeby watek. Isadora 7 - bardzo to fajne!
  10. a może zgubił się komuś, kto był przejazdem - w drodze na Swięta? zadbany piesek... a może specjalnie >rodzina< go zgubiła pod nieobecność opiekuna? mało jest takich przypadków? :angryy: albo te bachory go ukradły spod sklepu. Dobrze, ze ogłoszenia wiszą - duża szansa, że właściciel go odnajdzie.
  11. Monia 70 - to u Was już kwitną drzewa?? :crazyeye: głaski dla całej prześlicznej gromadki, :loveu::loveu: [SIZE="1"]a szczególnie dla Kefira [/SIZE]
  12. a tu co tak UCICHŁO???????? :mad:
  13. Qba wygląda super - błyszcząca sierść, spokojne spojrzenie... co za szczęście :p:p:p i pomyśleć, że tyyyle czasu nie mógł znaleźć domu.
  14. prześliczne :loveu::loveu::loveu: oby pomogło - przemawia do wyobraźni :cool1:
  15. [COLOR="DarkOliveGreen"][SIZE="4"]Wesołych Swiąt!!!![/SIZE][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/569acb9a93b008d7.jpg[/IMG][/URL]
  16. :loveu::loveu::loveu: Przypomina innego kudlatka - Czarusia z Orzechowcow, ktory wlasnie znalazl dom; moze zostali jacys chetni po Czarusiu?... :cool3:
  17. bezsilnosc, bezsilnosc, bezsilnosc :angryy: trzymam, zeby szczescie mu sprzyjalo i strzeglo od zlych ludzi!
  18. Wspaniala wiadomosc :multi: Mam nadzieje, ze nowa pani bedzie cierpliwa - ulozenie zycia w nowym skladzie musi chwile potrwac. Kot pewnie sie obrazi, i albo sie schowa (jesli lekliwy) albo bedzie prowokowal i atakowal (jesli jest pewny siebie). Ale po pewnym czasie (indywidualna sprawa) na pewno mu przejdzie. Miejmy nadzieje, ze Czarnulek nie goni kotow :cool1: Co do suni - moze byc zazdrosna, pani musi rozumnie dzielic milosc miedzy zwierzaki. Widzisz, jak dobrze ze go wykastrowalas! Ewa1977 - wielkie brawa za determinacje i walke o psiaka! Kazde znalezienie nowego domu to cud, i to jeszcze teraz, w przededniu swiat! Chyle czola! :p Maly-Czarny, powodzenia!!!! :loveu: a skad pani sie dowiedziala o Malym-Czarnym?
  19. prosze, chociaz podnoscie watek... :modla::modla::modla: i sciagnijcie tutaj wiecej ludzi! :bluepaw:
  20. tak naprawde kazda chwila to ryzyko; zli ludzie, samochod... dogomaniacy!!!!!!
×
×
  • Create New...