Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Orzemku75, a moze na plakacie, pieknym zreszta, napisac: jego pan zostal zamordowany!!! wiem, ze to sensacja w stylu Supeex lub Faktu, ale to na pewno przyciagnie wzrok, a o to chyba chodzi; moze wsrod tysiaca tylko ciekawskich znajdzie sie jeden DOM?...
  2. Bąbelku! trzymaj się!
  3. moze trzeba zmienic zdjecia w ogloszeniach; zawsze wrazenie robia zdjecia z dziecmi (mozna tak ustawic, zeby nie bylo widac twarzy) albo w... czerwonej chusteczce/bandance na szyi :cool3:
  4. Czytam o losach Rolfa z ogromna przykroscia. Schronisko w Sopocie cieszy sie dobra opinia, jako jedno z nielicznych w Polsce. W duzej mierze zawdziecza to takim osobom jak Brazowa1 czy Wiewiora. Mozna polegac na ich opinii i znajomosci psich zachowan. Sa jednak sytuacje nieprzewidywalne, bo pies, jak kazde zywe stworzenie, podobnie jak czlowiek, moze sprawic niespodzianki. Nie da sie wszystkiego przewidziec. Niestety, przeciwko Waszej wersji przemawia to, ze nie sygnalizowaliscie wczesniej problemow (domniemanych czy faktycznych) z psem. A jest sporo osob, ktore moglyby pomoc. Mamy telefony, maile. Mozna dzwonic, pytac. Tor, pies byl u Was rok, prawda? Wzieliscie go, byl z Wami, w Waszej rodzinie, po czym... won. Bez prob naprawy sytuacji. To trudno pojac ludziom, dla ktorych pies jest czlonkiem rodziny. W jego watku, ogolniedostepnym, zamieszczacie wspolne zdjecia. Kazdy moze zobaczyc, jak wygladacie. Wiec na Twoim miejscu nie pisalabym, ze mozesz dac w morde. I tak, po prostu, stawiacie na Rolfie krzyzyk? I oddajecie go do schroniska, opowiadajac o nim, ze jest agresywny? Czy zdajesz sobie sprawe, ze jest to wyrok smierci dla psa? To wyjatkowo piekny pies, ale nikt go nie wezmie, jak uslyszy taka opowiesc.
  5. 1 % mojego podatku poszło na Mielec. Nieduzo tego (takie pozalsieboze dochody), ale skoro mozna to przeznaczyc na wybrany cel, to...
  6. a także zwiedzanie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/196/6924857bf471fb4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/219/f1e429e704cb6c8d.jpg[/IMG][/URL] szczekanie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/197/05bde91b990d7f23.jpg[/IMG][/URL] parówki i kiełbaski z grilla (brak zdjęć) :cool3: i ma piękny uśmiech; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/218/bd084f4b01b42693.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/219/279b16335420cb7f.jpg[/IMG][/URL]
  7. i my pamietamy o Bąbelku... DOMKU, gdzie jesteś!!!!!!!!!!!
  8. A więc dziś 16 kwietnia - urodziny Noraska do nowego życia. :cunao: Fotosik wreszcie działa, wiec do dzieła :lol: Dziękujemy za wsparcie i pamięć o nas!!! :B-fly: Wiele zawdzięczamy Noraskowi :klacz: To bardzo mądry psiaczek jest! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/219/58a0ba20457a24b1.jpg[/IMG][/URL] a takie rzeczy wiatr robił z uszkami; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/197/f7ab8b1e456d26c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/196/e3b5620c290badef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/196/11f795cbe2c41054.jpg[/IMG][/URL] uwielbia bieganie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/219/66223805fdbd58c5.jpg[/IMG][/URL]
  9. widze, ze Lord sie usmiecha :multi: co do oczka wodnego - miejmy nadzieje, ze on nie lubi wody...
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/195/8be61720558708de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/195/7312f7f639373878.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/194/93a4d31de88b14c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/2bfa3de63a531318.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/195/c5f9d8cbf7cba59a.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="3"][COLOR="YellowGreen"]16 kwietnia mija rok[/COLOR][/SIZE], odkad Norek jest z nami. W zwiazku z tym zastanawiam sie, moze trzeba przeniesc jego watek na fotoblogi? Nie sposob opisac, ile psiaczek daje nam radosci! :laola: Chyba nawet Panu Kotu... :p
  11. ee, nie, gdziezbysmy dali! Bylismy wszyscy razem na wsi otwierac sezon letniskowy :p a oto Noras a'la Chopin (wierzby placzace w tle; prapolskie krajobrazy): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/2f260d8f7201bafc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/195/16fbef122e5a4a0a.jpg[/IMG][/URL] a tutaj w nowych szelkach (z odblaskami) od Task: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/bb4798f45f8006e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/0e7ed34184727921.jpg[/IMG][/URL] portrecik: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/194/74fa4f56cb542ae6.jpg[/IMG][/URL]
  12. Mestudio, pisz do: Arki, EMIR, Kariny Schwezler, Frotki To sa osoby z duzym doswiadczeniem w interwencjach!
  13. i jakie ma ładne i odpowiednie imię: DYZIO!
  14. za szybko!!!!! nie mnie oceniac sytuacje, ale to chyba decyzja powzieta pod wplywem emocji... psa trzeba nauczyc kto jest przewodnikiem stada, do parteru, zeby bylo jasne. Bez histerii, za to stanowczo.
  15. Tolo wyglada na krzyzowke wyzla szorstkowlosego i dalmatynczyka. Bardzo piekna krzyzowke :loveu:
  16. oryginalny dropiaty Arlekin czeka na odwiedziny...
  17. [quote name='malagos']To taka slicznotka, pod pachę i na kolanka... [/QUOTE] wlasnie, idealna!
  18. bardzo fajny na tych zdjeciach Lisek! :p
  19. kciuuuuuuki!!!:happy1::happy1::happy1:
  20. ale masz, Karola, fajne chłopaczki :sweetCyb:
  21. Lisek to śliczny psiaczek jest, kochaniątko takie :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...