-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Bąbelku! trzymaj się!
-
moze trzeba zmienic zdjecia w ogloszeniach; zawsze wrazenie robia zdjecia z dziecmi (mozna tak ustawic, zeby nie bylo widac twarzy) albo w... czerwonej chusteczce/bandance na szyi :cool3:
-
Potwornie skrzywdzony Rolf zaadoptowany.Trzymajcie kciuki.
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czytam o losach Rolfa z ogromna przykroscia. Schronisko w Sopocie cieszy sie dobra opinia, jako jedno z nielicznych w Polsce. W duzej mierze zawdziecza to takim osobom jak Brazowa1 czy Wiewiora. Mozna polegac na ich opinii i znajomosci psich zachowan. Sa jednak sytuacje nieprzewidywalne, bo pies, jak kazde zywe stworzenie, podobnie jak czlowiek, moze sprawic niespodzianki. Nie da sie wszystkiego przewidziec. Niestety, przeciwko Waszej wersji przemawia to, ze nie sygnalizowaliscie wczesniej problemow (domniemanych czy faktycznych) z psem. A jest sporo osob, ktore moglyby pomoc. Mamy telefony, maile. Mozna dzwonic, pytac. Tor, pies byl u Was rok, prawda? Wzieliscie go, byl z Wami, w Waszej rodzinie, po czym... won. Bez prob naprawy sytuacji. To trudno pojac ludziom, dla ktorych pies jest czlonkiem rodziny. W jego watku, ogolniedostepnym, zamieszczacie wspolne zdjecia. Kazdy moze zobaczyc, jak wygladacie. Wiec na Twoim miejscu nie pisalabym, ze mozesz dac w morde. I tak, po prostu, stawiacie na Rolfie krzyzyk? I oddajecie go do schroniska, opowiadajac o nim, ze jest agresywny? Czy zdajesz sobie sprawe, ze jest to wyrok smierci dla psa? To wyjatkowo piekny pies, ale nikt go nie wezmie, jak uslyszy taka opowiesc. -
1 % mojego podatku poszło na Mielec. Nieduzo tego (takie pozalsieboze dochody), ale skoro mozna to przeznaczyc na wybrany cel, to...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
a także zwiedzanie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/196/6924857bf471fb4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/219/f1e429e704cb6c8d.jpg[/IMG][/URL] szczekanie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/197/05bde91b990d7f23.jpg[/IMG][/URL] parówki i kiełbaski z grilla (brak zdjęć) :cool3: i ma piękny uśmiech; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/218/bd084f4b01b42693.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/219/279b16335420cb7f.jpg[/IMG][/URL] -
i my pamietamy o Bąbelku... DOMKU, gdzie jesteś!!!!!!!!!!!
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
A więc dziś 16 kwietnia - urodziny Noraska do nowego życia. :cunao: Fotosik wreszcie działa, wiec do dzieła :lol: Dziękujemy za wsparcie i pamięć o nas!!! :B-fly: Wiele zawdzięczamy Noraskowi :klacz: To bardzo mądry psiaczek jest! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/219/58a0ba20457a24b1.jpg[/IMG][/URL] a takie rzeczy wiatr robił z uszkami; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/197/f7ab8b1e456d26c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/196/e3b5620c290badef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/196/11f795cbe2c41054.jpg[/IMG][/URL] uwielbia bieganie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/219/66223805fdbd58c5.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/195/8be61720558708de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/195/7312f7f639373878.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/194/93a4d31de88b14c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/216/2bfa3de63a531318.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/195/c5f9d8cbf7cba59a.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="3"][COLOR="YellowGreen"]16 kwietnia mija rok[/COLOR][/SIZE], odkad Norek jest z nami. W zwiazku z tym zastanawiam sie, moze trzeba przeniesc jego watek na fotoblogi? Nie sposob opisac, ile psiaczek daje nam radosci! :laola: Chyba nawet Panu Kotu... :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
ee, nie, gdziezbysmy dali! Bylismy wszyscy razem na wsi otwierac sezon letniskowy :p a oto Noras a'la Chopin (wierzby placzace w tle; prapolskie krajobrazy): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/2f260d8f7201bafc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/195/16fbef122e5a4a0a.jpg[/IMG][/URL] a tutaj w nowych szelkach (z odblaskami) od Task: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/bb4798f45f8006e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/0e7ed34184727921.jpg[/IMG][/URL] portrecik: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/194/74fa4f56cb542ae6.jpg[/IMG][/URL] -
Do zamknięcia - proszę śledzić losy psa na forum seterów
jotpeg replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Mestudio, pisz do: Arki, EMIR, Kariny Schwezler, Frotki To sa osoby z duzym doswiadczeniem w interwencjach! -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
i jakie ma ładne i odpowiednie imię: DYZIO! -
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
jotpeg replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
za szybko!!!!! nie mnie oceniac sytuacje, ale to chyba decyzja powzieta pod wplywem emocji... psa trzeba nauczyc kto jest przewodnikiem stada, do parteru, zeby bylo jasne. Bez histerii, za to stanowczo. -
Tolo wyglada na krzyzowke wyzla szorstkowlosego i dalmatynczyka. Bardzo piekna krzyzowke :loveu:
-
Wiesz co to jest ból ?Ja niestety tak...Arlekin|ma dom!
jotpeg replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
oryginalny dropiaty Arlekin czeka na odwiedziny... -
[quote name='malagos']To taka slicznotka, pod pachę i na kolanka... [/QUOTE] wlasnie, idealna!
-
bardzo mini mini suczka Fruzia - 4,5kg KONIEC szukania
jotpeg replied to missieek's topic in Już w nowym domu
fruwaj w gore, FRUZIU! -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
bardzo fajny na tych zdjeciach Lisek! :p -
kciuuuuuuki!!!:happy1::happy1::happy1:
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Lisek to śliczny psiaczek jest, kochaniątko takie :loveu::loveu::loveu: -
Wiesz co to jest ból ?Ja niestety tak...Arlekin|ma dom!
jotpeg replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
podnosze cudenko!