-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
wawa, kasztanoworudy, bardzo grzeczny piesek MA DOMEK!!!
jotpeg replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
no to nie poddajemy sie i walczymy o chwile uwagi! -
Wiesz co to jest ból ?Ja niestety tak...Arlekin|ma dom!
jotpeg replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
nie zapomnialo, tylko dgm rzadko kiedy chodzi... :roll: -
wawa, kasztanoworudy, bardzo grzeczny piesek MA DOMEK!!!
jotpeg replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
a coz to, nikt nie zaglada do kasztanowego :loveu: psiaczka?! :roll: -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
podnosze, malenki tak pilnie potrzebuje swojego czlowieka! -
Czarna,łagodna Nutka już na zawsze w swoim dobrym domu!
jotpeg replied to netti1's topic in Już w nowym domu
podnosze madra, sliczna sunie -
[quote name='_bubu_']Bąbel w niedziele dzielnie spacerował. Ja weszłam do kojca to pierwszy do mnie doskoczył :p[/QUOTE] domu i swojego czlowieka mu trza!
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a ja uwielbiam to zdjecie, na ktorym Barry na kosiarke sie szczerzy :lol: -
psy maja ogromne, niedoceniane czesto, zdolnosci przystosowawcze. Guciuś, jak poczuje sie pewniej, szybko odkryje, ze w domu jest dobrze - sucho, cieplo i jesc daja :p a jest bardzo mądry, najlepszy dowód, że dwa lata na ulicy w centrum miasta przezyl! schody sa czesto powodem strachu dla wielu psow, bo Gucius chyba nie ma problemow z chodzeniem, podskakiwaniem? a uszka przeslodkie na zdjeciach, zeby taka malizna tyle sie poniewierala...
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
:bigcool::bigcool::bigcool: super, super!!!! -
Chrzanów: Przerażona Nerusia ze śmietniska - ma dom!!!
jotpeg replied to Lintie's topic in Już w nowym domu
w zwiazku z czym przynajmniej przypomne watek. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='kordonia'] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/79674.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/79676.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/79678.jpg[/IMG][/B][/QUOTE] basia napisze, ale to maluch jest :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
niewiniątka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/20406d6c4caea41e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/53756d917ab72197.jpg[/IMG][/URL] zielona konsumpcja; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/ea3758f0a6a513d5.jpg[/IMG][/URL] Norcion trawe je tylko poza Krakowem (pewnie wie, co robi); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/e12a78beaf51cccd.jpg[/IMG][/URL] kosiarka do trawy mnie nie rusza; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/d34202f93b9011d6.jpg[/IMG][/URL] ale samo patrzenie jak sie moi ludzie męczą, jest męczące; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/0341c94bb1f03f51.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
nie, nie, to nie Z., to w pieknym ogrodku rodzicow TZ; Norrrek byl w gosciach. Spisal sie bardzo dobrze, tylko zrobil nam niespodzianke; ogrodek jest przy bloku, na wysokiej, metrowej podmurowce; Norek ogladnal wszystko zaciekawiony, po czym zeskoczyl z murku na chodnik/ulice poza ogrodem. Zabraklo mi wyobrazni, myslalam, ze murek jest dostatecznie wysoki, zeby go powstrzymac. Na szczescie, nie ruszyl sie stamtad - stal bardzo zdziwiony :evil_lol: a teraz foty z majowki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/8fd39256f4637ae2.jpg[/IMG][/URL] idziemy na spacer? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/a40e37fc35c72bc7.jpg[/IMG][/URL] i wracamy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/ec38fc4fed8811de.jpg[/IMG][/URL] hobby Norka: szarpanie sie przez plot z sasiadami, prowokacje i darcie mordy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/3883b4cd47a1aba7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/3248c88951c965ae.jpg[/IMG][/URL] -
Bąbelku, co u ciebie?