Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. supertrawnik! pewnie wiele pracy wymaga... a tak w ogole - zazdroszcze przestrzeni :loveu:
  2. kto by pomyslal, ze Lord odkryje swoje powolanie - wode!...
  3. no to nie poddajemy sie i walczymy o chwile uwagi!
  4. nie zapomnialo, tylko dgm rzadko kiedy chodzi... :roll:
  5. nie, eee, koni to sie troche boje - jednak za duzy kaliber dla mnie. :oops: ale podziwiam i admiruje :loveu:
  6. postaram sie cos wyslac. rozumiem, ze na konto podane w 1 poscie, ale z dopiskiem >na Misia< czy >na Gucia< , bo teraz sie tak nazywa ?
  7. hihi, no to mamy szanse spotkac sie nad morzem - jedziemy na przelomie czerwca i lipca :p
  8. a coz to, nikt nie zaglada do kasztanowego :loveu: psiaczka?! :roll:
  9. podnosze, malenki tak pilnie potrzebuje swojego czlowieka!
  10. [quote name='_bubu_']Bąbel w niedziele dzielnie spacerował. Ja weszłam do kojca to pierwszy do mnie doskoczył :p[/QUOTE] domu i swojego czlowieka mu trza!
  11. to miejsce wyglada bardzo obiecujaco, pytanie tylko czy sa jeszcze wolne pokoje. sadzac z mapki, ten Jedrus jest na koncu Karwi (w strone sasiedniego Ostrowa), a tam nie ma tlumow, za to jest piekna szeroka plaza, lasek i pola. Ja jezdze z psem do Ostrowa wlasnie i jest bardzo OK.
  12. a ja uwielbiam to zdjecie, na ktorym Barry na kosiarke sie szczerzy :lol:
  13. ooo, to juz takie kocie nastolatki sa, te dopiero potrafia pokazac rozne sztuki :evil_lol:
  14. psy maja ogromne, niedoceniane czesto, zdolnosci przystosowawcze. Guciuś, jak poczuje sie pewniej, szybko odkryje, ze w domu jest dobrze - sucho, cieplo i jesc daja :p a jest bardzo mądry, najlepszy dowód, że dwa lata na ulicy w centrum miasta przezyl! schody sa czesto powodem strachu dla wielu psow, bo Gucius chyba nie ma problemow z chodzeniem, podskakiwaniem? a uszka przeslodkie na zdjeciach, zeby taka malizna tyle sie poniewierala...
  15. :bigcool::bigcool::bigcool: super, super!!!!
  16. w zwiazku z czym przynajmniej przypomne watek.
  17. [quote name='kordonia'] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/79674.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/79676.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/3/79678.jpg[/IMG][/B][/QUOTE] basia napisze, ale to maluch jest :p
  18. niewiniątka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/20406d6c4caea41e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/53756d917ab72197.jpg[/IMG][/URL] zielona konsumpcja; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/ea3758f0a6a513d5.jpg[/IMG][/URL] Norcion trawe je tylko poza Krakowem (pewnie wie, co robi); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/e12a78beaf51cccd.jpg[/IMG][/URL] kosiarka do trawy mnie nie rusza; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/d34202f93b9011d6.jpg[/IMG][/URL] ale samo patrzenie jak sie moi ludzie męczą, jest męczące; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/0341c94bb1f03f51.jpg[/IMG][/URL]
  19. nie, nie, to nie Z., to w pieknym ogrodku rodzicow TZ; Norrrek byl w gosciach. Spisal sie bardzo dobrze, tylko zrobil nam niespodzianke; ogrodek jest przy bloku, na wysokiej, metrowej podmurowce; Norek ogladnal wszystko zaciekawiony, po czym zeskoczyl z murku na chodnik/ulice poza ogrodem. Zabraklo mi wyobrazni, myslalam, ze murek jest dostatecznie wysoki, zeby go powstrzymac. Na szczescie, nie ruszyl sie stamtad - stal bardzo zdziwiony :evil_lol: a teraz foty z majowki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/8fd39256f4637ae2.jpg[/IMG][/URL] idziemy na spacer? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/249/a40e37fc35c72bc7.jpg[/IMG][/URL] i wracamy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/ec38fc4fed8811de.jpg[/IMG][/URL] hobby Norka: szarpanie sie przez plot z sasiadami, prowokacje i darcie mordy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/3883b4cd47a1aba7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/3248c88951c965ae.jpg[/IMG][/URL]
  20. Bąbelku, co u ciebie?
  21. Dzisiaj w lecznicy po kroplówce: leżę sobie: taki jestem kochany: smutna minka: z koleżanką Iką:
×
×
  • Create New...