Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. oj, zeby tylko doczekal tego domku...!
  2. 2 kg chudzizna przytyla! :p alez ma opieke! tak sie ciesze!!!
  3. Kefirku :bigcry: Monia70 :buzi: tak po cichu nadal mam nadzieje... :modla:
  4. Lisek dochodzi do siebie! :p DT koniecznie!!! :modla::modla::modla:
  5. powiedziałabym, że jest [COLOR="Yellow"]ZŁOTY[/COLOR] i w tym sensie, ze ma świetny charakter :loveu: a inteligencją przewyższa niejednego przedstawiciela naczelnych ;) a teraz zdjęcie-żart :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/271/05021d8a69c69c3b.jpg[/IMG][/URL]
  6. zryczałam sie jak bóbr; to takie nie fair - po tylu latach psiak znalazł dobry, kochający dom i... :-( Axel - śpij, kruszynko, już nic złego cie nie spotka :bigcry:
  7. wklejony tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10232571&posted=1#post10232571[/url]
  8. sceny z udziałem Boryska - wzruszające (to mało powiedziane). a zdjęcia z nowego domu - metamorfoza, szczęśliwa metamofoza :p:loveu:
  9. IKA & SONIA - chyba do nicka trzeba dodać GUCIA :cool3::p Bardzo, bardzo dziękuję za tę decyzję - najszczęśliwsza chwila dla Gucia!!! Jesteś wielka!!! Ukłony dla rodziców! :modla::angel:
  10. Gucio Biszkopt wspaniale wypadł w programie! :p Jaki on duży i puszysty! A ogon - jak chorągiew! :p Spokojny, grzecznie siedział, słucha komend, no pies-ideał! :loveu:
  11. Kopiec Krakusa w Podgórzu. Wcale nie jest wysoki, to tylko tak wygląda ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/222/69f90728affcde60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/24299181c264116c.jpg[/IMG][/URL] w dole kamieniołom Liban [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/9346d0415ac34692.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/221/c81cb050e966c799.jpg[/IMG][/URL]
  12. Uratowany w sama pore, tylko co teraz? Ktos go oglasza? Fundacja?
  13. :happy1::happy1: kciuki trzymamy!
  14. aż miło patrzec, jaka ona szczęśliwa... w dt. Tak wspanialym dt.
  15. uwielbiam wycieczki; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/3ccd57985d19dcc5.jpg[/IMG][/URL] nie mam lęku wysokości; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/222/bc86d2f2a9d67629.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/901687404dbf799f.jpg[/IMG][/URL] jestem ciekawski; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/35825fe919db5675.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/87057a829bb8c7bc.jpg[/IMG][/URL] a wkrótce wakacje! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/002375a4214b42f9.jpg[/IMG][/URL]
  16. eno, piekny Rudek ogrodnik!!! :lol: a ta nozka :lol::lol: a to zdjecie wsrod drzew - poezja! :loveu:
  17. [quote name='Kar0la']Dzwoniłam do lecznicy. Lisio ma się dobrze. Bardzo dobrze zniósł zabieg. Zdrowieje w oczach. Teraz jeszcze domek lub przynajmniej tymczas potrzebny.[/QUOTE] !!!!!!!!!!!! :Help_2:
  18. wszystkie psiaki świetne, ale Wojtuś - no kochany cudaczek :loveu::loveu::loveu:
  19. Nie wiem, niestety, czemu mi nie wychodzi. W fotosiku niby wszystko OK, a wychodzi jak widac.
  20. ja cieeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! coś pięknego! :klacz::cool2:
  21. Bąbelek pięknie wygląda! :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...