-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Isadoro7 - ogromne podziękowania!!! :cool2: Salibinko - piękne zdjęcia Baziowi zrobiłaś! :sweetCyb: teraz kciuki, zeby jakiś ludź wypatrzył Bazia... :kciuki: -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Bazio ożywił się ostatnio i mam wrażenie, że dopiero poznamy jego potencjał ;).[/QUOTE] wspaniale - dochodzi do siebie! nic dziwnego - pod taką opieką :p Salibinko - :B-fly: moj plan spalił (na razie) na panewce; ogłoszenie w DP będzie dopiero w lipcu (znajoma mi osoba jest teraz na urlopie) tym bardziej więc zrobię jutro przelew na podane konto. -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
dobre pytanie... :mad::cool1: -
tutaj nowy potencjalny krakus: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112511[/url]
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Ewelinko_m bardzo, bardzo dziękujemy!!! :klacz: Złota dziewczyna z Ciebie! :Rose: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
różnorodne techniki relaksacyjne; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/230/985bd200c20bbeea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/289/5106c6bf428ea3ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/231/29d9dfebf43ab7f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/231/c4800dbc8ca06ded.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/230/cc6b118e14aa40d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/289/d20d6f5c76014c72.jpg[/IMG][/URL] -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Ech, Baziu, żebyś Ty wiedział, ile osób sie o Ciebie troszczy :multi:...[/QUOTE] bo czesto jest tak, ze jak psiak juz bezpieczny, w DT, to wokol pusto sie robi... czesto to widzialam na dgm, i zawsze mnie to oburzalo, ze wszyscy sa tam, gdzie drastyczne sceny, a tymczasem psiaki na tymczasach tez szukaja pomocy! Salibinko, dziekuje za schronienie dla Bazia (jakie ladne imie!) -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
jasne, ale dokladniej odpisalam Ci na maila, dostalas? -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
ja dostalam na poczte 2 zdjecia Bazia (mim4, wet3). -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
widzisz, Baziu, nadchodzi odsiecz!!! nie mozesz zostac sam! :bluepaw: Ewelinko_m, dzieki wielkie! :Cool!: -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Isadoro7, dobry duszku, zawsze mozna na Ciebie liczyc! Dziekujemy!!! :modla::angel: -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
oglaszac trzeba juz. nie wiadomo, kiedy cos z tego bedzie. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
wróciliśmy... :hand: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/287/7ef25dc67402952a.jpg[/IMG][/URL] -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Salibinko, masz PW (dwie)! A rudasek sliczny jest! -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
co to, nikt nie podziwia Rudego Bazylka; jakie ma ladne futerko, madre oczka, piekne tlo, na ktorym pozuje???!!! Salibinka, slonko, dobrze sie nim opiekujesz - lepiej nie mogl trafic! coz, trudno, jedno oczko wylaczone, ale przeciez drugie dobre! z tym mozna szczesliwie i dlugo zyc... -
bo jeszcze mało kto o niej wie...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Banda psio-kocia jutro wyjeżdża na tydzień do Z. Ewakuujemy się na wieś przed wszechobecną piłką nożną :cool1: Chociaż podejrzewam, że Noras - Zadzioras kibicem Cracovii jest :razz: Pozdrawiamy i do zobaczenia po 15 czerwca! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/227/9c6bd6f525e01686.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/fee86507fe92fcef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/279/1b53235ee0e883f4.jpg[/IMG][/URL] -
i ona ma mieszkac u pijaka w szopie :modla::help1: