Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Bąbelek wraca na 1.!
  2. cale szczescie :multi::multi::multi: a to taki piekny psiak - nie tylko umaszczenie, ale i ta maska :p:p
  3. Netti1 - dobra robota!!! I dosc szybko znalazlas jej dom. :p Powodzenia, czarna sunieczko w nowym domu! :multi:
  4. Uśmiech dla wszystkich, na przekor wstretnej pogodzie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/216/9bbffbd1ff827e95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/216/313f0b0fc951807d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/259/6de0856ec6628b1e.jpg[/IMG][/URL] Wazna sprawa - czasami zwierzaki musza obejsc sie bez nas, tzn. nie wszedzie mozna ich ze soba wziac. Pierwszy taki raz za nami. :multi: Kiedy wyjechalismy, Norek i Pan Kot trafili do mojej mamy na przechowanie. Micius byl tam nie pierwszy raz, wiec byl oswojony z sytuacja. Zostawanie Norka cwiczylismy wiele razy, ale obawialismy sie, jak to bedzie. Tymczasem wszyscy spisali sie na medal! Zwierzaki mialy zostac 5 dni, tymczasem bylo tak dobrze, ze okres ten przedluzyl sie do 10 dni! Norek oczywiscie wychodzil tylko na smyczy. Bardzo przyzwyczail sie do mojej mamy, czesto na ulicy przyglada sie teraz podobnym osobom. Tesknil przez pierwszy dzien, potem stwierdzil, ze jest calkiem dobrze :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/3fdc019eebdbe69c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/216/5202ccc9b90391d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/217/a0ee6031c7733448.jpg[/IMG][/URL]
  5. [QUOTE=Ulaa;10174515 Najgorszy dla każdej żywej istoty jest stres, smutek i strach. Najbardziej niszczące czynniki, gorsze chyba nawet od głodu :shake: tak jest, to samo dotyczy i ludzi i zwierzat!
  6. od dwoch dni okropna pogoda; leje deszcz, zimno - 10 st. C, z ulga wracamy do domu, zwlaszcza Norek sie cieszy, juz na klatce schodowej bardzo radosnieje, deszcz = fuj! jak on kiedys przy budzie albo na polu mogl mieszkac, to ja nie wiem, to taki pieszczoch i przytulak jest :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/53026ebba0e914e9.jpg[/IMG][/URL] ale w ubieglym tygodniu byl upal, troche pomagaly oklady z trawy (takze z kacza kupka :evil_lol: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/216/5a107703d04c1a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/216/a1f4cc4af8999604.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/216/357468a2912712b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/78581aeba7984e87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/b2a761a0c7fc5d1e.jpg[/IMG][/URL]
  7. no prosze, Gacus odkrywa uroki dziecinnych zabaw!!! :lol: dzieki, Ika & Sonia! :p
  8. kto moze pomoc?? maly sliczny, oryginalny, grzeczniutki - znajdzie dom lotem blyskawicy!
  9. czy te tabletki sa drogie? bo ludzi to moze zrazac... :cool1:
  10. no tak, poczuc trawke pod lapkami... DOMKU!
  11. mysle, ze sumienie ludzkie mniej obciaza to, ze Rex zostal uspiony, ale to, ze ludzie tak go traktowali, powodujac trwale urazy, prowadzace do powaznych zaburzen psychicznych i agresji - to jest bolesne. szkoda psa, ktory kiedys byl poczciwym, ufnym stworzeniem, szkoda osoby, ktora zostala bolesnie pogryziona i was, ACK - bo kac moralny pozostaje. tymczasem osoby, ktore spowodowaly rany fizyczne Rexa i jego psychiczne traumy pewnie maja sie dobrze - one nie wiedza nawet, co to sumienie :shake: Rex - mam nadzieje, ze zapomnisz ludziom wszystko co zle.
  12. sprobujcie napisac do black_sheep
  13. nikt nie pomoze psiaczkowi i Kakadu?? ona juz wziela jednego Okruszka z Mielca...
  14. Kefir, co ci sie przydarzylo??? Wroc!
  15. kto zna sposob na SZCZURY??? [SIZE="1"]poczytajcie wyzej...[/SIZE]
  16. witaj, malutki! byl ktos dzisiaj u ciebie?
  17. [quote name='Hala']Jedziemy nad morze!! :loveu: Właśnie zaklepałam pokój dla TZeta, Soni i mnie. Jedziemy do Karwi... ale się cieszę. :multi:[/QUOTE] wspaniale!!!! ogladalam wasze zdjecia z nadmorskiego weekendu majowego - bomba!!!
  18. [quote name='Paulina_mickey']Nie wiem, mi raz działa, raz nie , w sumie większość nie działa:mad: No ale hopamy na samą górę , póki DGM nie zdechła.:diabloti:[/QUOTE] niestety, od kilku dni nie moge wejsc na dgm...
  19. hm, ZOFIO, jesli dzis sa Twoje imieniny - wszystkiego najlepszego!!! :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  20. mam nadzieje, Guciu, ze lepiej sie czujesz po wczorajszych przejsciach...?
  21. [quote name='Zosia4']To co mam to są jakby dwie obróżki połączone jednym paskiem. Jedną obróżkę zapina się na szyjce, a drugą na brzuszku tuż za przednimi nóżkami.[/QUOTE] szelki dla kota wlasnie tak wygladaja, tylko nie powinny byc na zatrzask, a zapinane jak pasek do spodni, z dziurkami, tak zeby te obrozki dostosowac so grubosci szyi i brzuszka. Moge poradzic, ze najlepiej miec kotke na oku - jak kot chodzi w takiej uprzezy, to moze sie gdzies zaczepic. Zdaje sie, ze masz duuzy ogrod? Jesli nie ma obok ruchliwej drogi, to kotka jest (w miare) bezpieczna, ale wymaga dozorowania - zebys mniej/wiecej wiedziala, gdzie sie podziewa. Nie martw sie, bedzie dobrze :p
  22. poszlo male conieco dla Gucia, zeby nie musial pozyczac od innych rownie biednych psiakow...
  23. A prosze bardzo: [url]http://www.dwsztorm.wczasowicz.pl/index.php[/url] My bylismy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim do kazdego pokoju sa osobne wejscia (z balkonu-galerii lub na parterze prosto z pola/dworu hihi), gospodarze (b. mili i pomocni) mieszkaja osobno, ale na tym samym podworku. Na pietrze kuchnia (nie trzeba brac zadnych garow, talerzy, sztuccow - wsio jest), pokoje sa nowe, z zewnatrz moze dom sie nie prezentuje najlepiej, bo nie jest otynkowany, ale w srodku OK, lazienka OK, kazdy pokoj ma balkon i TV. Gospodarze chetnie uzyczaja grilla, a jakby kto lubil, to maja quady (odplatnie). Dom znajduje sie w samym centrum Ostrowa. Do plazy ok. 15 min, czyli kilometr, a do lak i pol - 5 min. Ludzie byli z psami, kotami i malymi dziecmi. Plaza super, jest czysto, a poza plaza strzezona (malutki odcinek) mozna chodzic z psami, nikt sie nie czepia. ale to, co Ty znalazlas, tez mi sie bardzo podoba - przede wszystkim to, ze pokoje sa duze i nowe, a cena - umiarkowana! a tu zaczynaja sie zdjecia Norasa z wakacji w Ostrowie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39906&page=27[/url]
×
×
  • Create New...