Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. Noras jest bardzo ciekawski; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/c158cb4867e5193d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/245/53aea86f8028946f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/245/ad04965092311786.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/18bfc5d86da151dc.jpg[/IMG][/URL] nie ma rzeczy niemożliwych do pokonania; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/3d67ebb2da1916fb.jpg[/IMG][/URL] trawy są wysokie i fajnie się przez nie skacze; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/633dabd46f3466ab.jpg[/IMG][/URL]
  2. no to c.d. łąk naszych cudnych; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/819fee2e8efe4a46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/4713ae064f8ae2b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/245/af36d7ab8b8cf290.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/246/e3b4b1e473d2cbbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/f47c79ed421ca7a9.jpg[/IMG][/URL] co też tam jest?... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/909a34f67736a350.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jakies skomplikowane (niepotrzebnie) to wszystko. Mam taka propozycje. Poniewaz Bazio jest na DT w Krakowie u Salibinki, a Kobix jest 100 km dalej, i ma na glowie utrzymanie 3 innych psow i koordynacje ich adopcji, to: Kobix, a nie mozesz wyadoptowac Bazia Salibince? Wtedy za zbiorke funduszy, utrzymanie, leczenie i final, czyli adopcje, bedzie odpowiedzialna jedna osoba - Salibinka (DT) - czyli i tak ta sama osoba, ktora opiekuje sie Baziem na co dzien. Pokladam tez nadzieje, ze spolecznosc dgm pomoze Salibince, i ze nie zostawi jej samej z Baziem, i tak jak teraz bedzie pomoc przy finansach i ogloszeniach. To chyba rozsadna propozycja? Co Wy na to? [SIZE="1"]Prosze tez nie zloscic sie, ze nie odpowiem na ew. pytania - przez najblizsze 2 tygodnie bede poza Kr. i bez i-netu.[/SIZE]
  4. [quote name='salibinka']Albo lepiej: ODBITY ZE SCHRONU BAZIO - już wyleczony - [B]bardzo prosi o pomoc w znalezieniu DOMU[/B][/QUOTE] a moze tak: ODBITY ZE SCHRONU BAZIO - bardzo prosi o pomoc w szukaniu domu!
  5. jak to jest, taka ladna, mloda i lagodna sunia i tyyyle czeka?! i wychowana, wypieszczona przez Kar0le - tylko brac! gdzie ci ludzie??
  6. podnosze sprawe Liska. bardzo mi zapadl na sercu.
  7. Bazio, pamiętam o tobie! kobix, i co z tym tytułem? przeciez Bazyl nie jest ślepy...
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/e8f0e28d8ba05e17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/243/c7f980a811b601d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/244/29cf5a13fb447016.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/f1b8712a62fc09f0.jpg[/IMG][/URL] to na razie tyle - łapa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/314/92bd603dd13072d6.jpg[/IMG][/URL]
  9. na plaży to w sumie jest dość nudno... ale muszę pilnować moich; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/d7a7f97d4cc691ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/244/e0450654358b1368.jpg[/IMG][/URL] w zeszłym roku kupilismy z mysla o Norku (żeby miał cień) taki mininamiot, ale on tam za nic nie chce siedzieć. Więc TZ produkuje codziennie taką konstrukcję (minibaldachim) ze sznurków i klamerek do bielizny oraz ręcznika kąpielowego, i Noras tam w cieniu leży. Najbardziej jednak lubi miejsca na zewnątrz parawanu (to jest na poprzednich fotach) - żeby mieć wszystko na oku; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/3df370a62a93e54d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/244/b6892c747d56d739.jpg[/IMG][/URL] a tu następne miejsce spacerowe - wzdłuż Czarnej Wdy; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/314/2b1ffa560de355c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/2c5a7d1768d22a80.jpg[/IMG][/URL]
  10. a wiatr to mi takie rzeczy z uszkami robił; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/4a6dbbce12b8d3fe.jpg[/IMG][/URL] ale na szczęście zaraz za naszym domem były łąki...; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/313/f081857f6c129f2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/314/ee21c95ccaec8dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/314/9da88ac0a9038a5f.jpg[/IMG][/URL] ...i pola; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/244/77080d69664808e4.jpg[/IMG][/URL] mówię wam, wspaniała sprawa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/244/702eb6590d777416.jpg[/IMG][/URL]
  11. portreciki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/243/7737f6c79ba1eddb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/843af52e668291a6.jpg[/IMG][/URL] a tu piesek-żebraczek; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/244/48e109ec77fc8f22.jpg[/IMG][/URL] wypoczynek też może zmęczyć; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/314/eb8aff471dfe9373.jpg[/IMG][/URL] i znów w całej okazałości; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/243/0abaa195cfc4c86b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/244/97679662118be6d8.jpg[/IMG][/URL]
  12. piasek wszedzie, takze w oczkach; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/d99d382209bf2d84.jpg[/IMG][/URL] ale maszeruje sie dzielnie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/243/c4b8c2f4ed2b002b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/7dce661475b6dc23.jpg[/IMG][/URL] i nie tylko. Takze szczeka (to czesc ulubionej zabawy Norka - w potwora, ktory wychodzi z morza i chce zjesc pieska jako kanapke z zoltym serkiem, potwor pochyla sie i groznie ryczy: uauauauuuuaaa, a piesek atakuje!); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/eb13df06ba133d37.jpg[/IMG][/URL] druga czesc tej samej gry: wsciekly galop; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/313/02a67a8acebface0.jpg[/IMG][/URL] ...i pozuje do zdjec; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/242/05d6008e87e325cc.jpg[/IMG][/URL]
  13. chociaz czasem tak wieje, tak sypie piaskiem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/243/37b0f3cbb2734d64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/244/77c6423a370d75c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/313/438dddb95d39a1f7.jpg[/IMG][/URL] ze trzeba sie trzymac lapkami ze wszystkich sil, zeby nie odleciec; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/6f9352eaccc2cc4e.jpg[/IMG][/URL] nadmorski lasek moze byc, tylko po co te szyszki? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/83481c61feaee126.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/243/e37e509dc30ba3f5.jpg[/IMG][/URL]
  14. plaza to co innego; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/ce1ab9543f937f61.jpg[/IMG][/URL] niby pilnuje obozowiska... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/8b30818063f54c51.jpg[/IMG][/URL] ...a wlasciwie to spie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/bf29be9e4b1cdfb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/a1894e85d0243dec.jpg[/IMG][/URL] lubie nasze wejscie na plaze; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/3e24e5581084a288.jpg[/IMG][/URL] i widok z wydm; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/ceb0ebbb89eeeb0e.jpg[/IMG][/URL]
  15. a tu zmieszana mina Norka, bo morze go goni (piasek uwielbia, wody nie cierpi, wiec morze dla niego moze nie istniec); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/243/55e41c413fc07b30.jpg[/IMG][/URL] a tu przestraszylismy sie, ze pieska sparalizowalo! a on tak stal znieruchomialy, nieszczesliwy, bo w szalenstwach zapedzil sie do morskiej kaluzy; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/242/de7fe128926bd0c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/71c262f7b0d83a27.jpg[/IMG][/URL] to jest stanowczo ladowy piesek; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/d2c4c08d5f187d52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/243/09cff7a33863a2a7.jpg[/IMG][/URL]
  16. a tu zmeczony piesek zaraz po przyjezdzie (marne 10 godzin w drodze): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/db2a5c0b1f94edd9.jpg[/IMG][/URL] juz odzylem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/d3ea8020bb980ac1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/242/0240ce4c66801beb.jpg[/IMG][/URL] i patrze, a tu panci odwala; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/243/66492e3f21fde40b.jpg[/IMG][/URL] taki jestem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/7f8360c21eb66e08.jpg[/IMG][/URL] i taki; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/2dad7e15ba3a1056.jpg[/IMG][/URL]
  17. no to juz jestesmy! a teraz bedziemy zameczac tysiacami zdjec! wielka radosc pieska na widok plazy i piasku - zdjecia nie oddaja Norkowych szalenstw! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/244/beedb8bdba382995.jpg[/IMG][/URL] ale tu widac na glowce resztki piasku po wytarzaniu sie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/f0c6d4d7c6244e66.jpg[/IMG][/URL] a wialo tak, ze takie cos sie zrobilo z uszkami; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/243/f5e5e35834439f68.jpg[/IMG][/URL] piasek wszedzie, ale jest OK! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/ea574d4eda64fc08.jpg[/IMG][/URL] cala plaza moja... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/920bb22cbdee411e.jpg[/IMG][/URL] ...i panci; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/a9cff4aadefb064d.jpg[/IMG][/URL]
  18. wrocilam. troche czasu mi zabierze nadrobienie zaleglosci. jestem nieco zaskoczona zawartoscia watku. tego jeszcze nie grali. a Bazio wyglada cudnie, Salibinko - wspaniala opieka!
  19. jutro Norek wyjeżdża nad morze. :bluepaw: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/233/2fbbd16604f29661.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ciągne na smyczy na poczatku spaceru - z radości, ekscytuje się spacerkiem. Ma swoje zdanie - wygląda na to, ze to inteligentna bestia! Co do Edena - to jego dom! A przyjaźnic sie nie muszą, i byc może, przyjaźni nigdy nie bedzie - ale ważne, zeby byla chłlodna tolerancja. To bardzo dużo! To trudne przeżycie nie tylko dla Bazia - tyle zmian (a psy bezpiecznie czują się w rutynie!), boi się, co z nim bedzie, ale dla Edena tez - jak to, nie bede juz jedynakiem, ukochanym panci? Tez go trzeba zrozumiec. Salibinka ma cwiczenia z dyplomacji! ja na razie znikam z dgm (wyjezdzam, wracam ok.6 lipca) może wtedy Bazio będzie już w nowym dobrym domu... Isadoro7 - banerki świetne, dziękujemy! ten z lewej sobie podepnę! :multi:
  21. przeczytalam wlasnie na Czarnych Kwiatkach o jakiejs :angryy: wstretnej babie, ktora chciala niby adoptowac Bazia, a tak naprawde nie wiadomo co, ale chyba nic dobrego - dobrze, ze mialas sie na bacznosci, Salibinko! :p
  22. przelew (tylko 50 zl, na razie, niestety) dla Bazia poszedl.
  23. o ile nie znajdzie sie jakis dogomaniak, ktory moglby wziac maluszka na DT, pozostaje zbiorka na hotel...
×
×
  • Create New...