-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
alez piyyykne te psiaki (i zdjecia) :p kudlaty z trawami - cudo!!!
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jotpeg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Miron h, a czy mógłbys jeszcze ogłosić tego kotka, sprawa jest b.pilna. Kotek juz było ogłaszany, ale nie było żadnego odzewu, co aż dziwi, bo przecież jest śliczny:). Kotek ma 4,5 mies., jest śliczny, bardzo miły, przyjazny, wesoły, zachowuje czystość.[/QUOTE] napiszcie moze do Avilia - szuka zdaje sie kota w takim typie (post 306): [url]http://www.dogomania.pl/threads/188140-26-KOCIĄT-z-Olkusza-i-z-ulicy-u-missieek-HELP-BRAKUJE-KARMY!/page31[/url] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img143.imageshack.us/i/img2214ex.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3649/img2214ex.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img258.imageshack.us/i/img2167.jpg/][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5917/img2167.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/img2221r.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8042/img2221r.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jak to szarego?? ono nie jest szare, jest nasze :p a pamietasz takie obrazki Wyspianskiego z Plantami; listopad na nich taaaki, a jakie piyykne! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jesienna nostalgia, czyli pożegnanie z letniskiem... [URL=http://img839.imageshack.us/i/img1734i.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6103/img1734i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/img2163d.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8776/img2163d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/img1767b.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7892/img1767b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/img1774x.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/7270/img1774x.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img301.imageshack.us/i/img1733h.jpg/][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1240/img1733h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
trudne pytanie - chyba na swojej :eviltong: -
rzuce linkiem; [url]http://www.dziennik.krakow.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1074726-czeka-na-dom.html[/url]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Krakowiaczek ci ja... :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/348/9f592e4dc1524838med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/348/1dded6311b89d857med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/353/2102f6e99808735cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/189/e5a10195f78c3622med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/d52f05771476e11emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/337/ad8efc6db4024ad6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/349/3497914e9a71131cmed.jpg[/IMG][/URL] Norek zwiedzał nową kładkę przez Wisłę :p -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
jotpeg replied to enia's topic in Już w nowym domu
to ostatnie foto jest bosssskie!!!! :lol::lol::loveu::loveu: -
21 listopada sa wybory samorzadowe - wykorzystajcie ten fakt; kandydaci na burmistrzow/prezydentow/wojtow MUSZA sie teraz starac. i w zwiazku z tym ta afera jest im bardzo nie na reke. jakby to wygladalo, jakby ktos zobaczyl ulotke typu pan X/Y - morduje zwierzeta i bierze za to kase?! nawet w kielach to zrobi zle wrazenie.
-
[quote name='Charly']aa Patyś i Charly szlajają się po dogo... Patysiu sprawdzisz proszę, co to za zwierz? [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://lh3.ggpht.com/_rQDjkYFeg5E/TLMbcdTCdoI/AAAAAAAAAZs/4gj_oWwQ6_g/s512/DSCN3302.JPG[/URL][/U][/FONT][/COLOR] czy kotka czy kocur, czy kastrowana, czy kochana do ludzi i innych kotów? (to się sprawdza tak: kucasz i robisz "kici kici":evil_lol::' jesli kot podchodzi, się ociera itd to jest mega fajny dla ludzi;). No i jak już podejdzie bierzesz go i przystawiasz do innych kotów-jeśli ie będzie fukal i parskał to znaczy ze jest MEGA fajny w stosunku do innych kotów:lol:[/QUOTE] sie wtrace - to na pewno kotka, bo szylkretowe futerko. piekna bardzo. u kotow tak jest, ze jak: rudy: na 99,9% - kocur, szylkret: na 99,9 - kotka
-
w materiale TVN zwrociła moja uwage wypowiedz kierowniczki schroniska; >ze organizacje prozwierzece ewidentnie chca przejac schronisko< tak jakby to byl zloty interes do przejecia!!! kazdy mierzy swoja miarka - dla takich jak ona najgorsze jest uderzenie w kase - bo tylko w to wierza. petycja oczywiscie podpisana.
-
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
jotpeg replied to red's topic in Już w nowym domu
wlasnie. co tam u niego słychać ? -
[quote name='Bjuta']To jest zejście z Eliaszówki do Piwnicznej Zdroju.[/QUOTE] no wlasnie, znajomo wyglada! :) nie bylam tam z dziesiec lat, ech. rewelacyjne zdjecia, moze jeszcze cos macie... :p Heksa fajnie usmiechnieta :p :loveu:
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
ogladam z sentymentem wielkim, bo przeszlam to, kiedy jeszcze chodzilam regularnie w gory, czyli jakies 10 lat temu... teraz jestem uziemiona przez to, ze pracuje wiekszosc weekendow, a jak cos jest wolnego, to pierwszoplanowy jest wyjazd na wies. tym bardziej pilnie sledze foty, ze moje informacje sa nieco nieaktualne. piyykne foty!!! :p:p:p -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
swietna relacja (jak zwykle)!!! :crazyeye::loveu::p a czemu Reksiu w potoku na smyczy?? -
przepiękne!!! :crazyeye::loveu::loveu::loveu::crazyeye: skąd te ujęcia szczytowe??
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
ach, coś wspaniałego!!! :loveu::loveu::loveu: pozazdrościć... jakie ładne szelki - to jakieś special edition? a drzewostan faktycznie zdemolowany. a jak śląskie schroniska do psów? czy byliście może na Błatniej (mam do niej sentyment)? -
Toś z ewakuowanego krakowskiego schroniska ZOSTAJE NA ZAWSZE u ewaal1982
jotpeg replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
nie moge obejrzec - laduje sie do pewnego momentu i... koniec. moze za ciezkie jest??? :crazyeye: -
stanowczo protestuje!! od lat jezdzimy do Ostrowa (regularnie co dwa lata). na watku wzietego z dgm Norka sa foty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/39906-Norek-już-w-Nowym-Domu-w-Krakowie!-D/page90[/url] plaze w Ostrowie sa takie jak trzeba: szerokie i pustawe - nawet w sezonie. dlatego tam jezdzimy - to skromna kaszubska wioska, malo znana. a koszmar na zdjeciu ze strony Kormorana (jak dla mnie kryptoreklama przez dzony1) to zdjecie plazy w sasiedniej Karwii, przy centralnym zejsciu na plaze - koszmarny tlok, cielsko przy cielsku. to nie jest Ostrowo!
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/228/ff06355fde0bfde5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/344/d22f4b97a729b44bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/344/44e18885a4925f5fmed.jpg[/IMG][/URL] jak widać, nowe łóżko pasuje wszystkim użytkownikom :lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/344/699e3864941b9cb5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/344/0dfda2fb50a1e290med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/340/31a4ff1540021dc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/316/db46fe1cf998f005med.jpg[/IMG][/URL]