Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Dogo07']Czy Fido nadal tam jest ? Czy trzeba mu jakiś ogłoszeń ?[/QUOTE] dobre pytanie.
  2. [quote name='moana']Z jaka radoscia Norek biegnie na pierwszym zdjeciu z postu 905!:megagrin:[/QUOTE] trafna uwaga; to zdjecie zostalo zrobione zaraz po przyjezdzie nad morze, po wielogodzinnej podrozy - Norek cieszy sie z wolnosci, przestrzeni i wakacji :)
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/319/59efbd6f0381bf23med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/318/565832d870df563cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/319/f132b39637de802cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/318/35130b3813d56810med.jpg[/IMG][/URL] a teraz co najwyzej zostal park... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/323/bc9fda894a181c14med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/d72525769e851b69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/1de885f365be77d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/1ff8b47fdd060272med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/162a9c599c8228admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/edc21724f6d38378med.jpg[/IMG][/URL] helski król; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/f9132355b3e0e87bmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/15f6962b26985a33med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/f9336ff4ef33715cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/003394c3859284d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/319/0357061aa6d580d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/318/28041833aa3a80edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/319/580e89c93959b2abmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. morskie wspomnienia... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/322/54320bb9dd098d8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/323/3f55f4ef8401c64fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/3e459a4313c2b905med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/b8664c7832023ae8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/323/1be0f0a7b75afdf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/323/01b357e40f21be2fmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. jak zwyle, zdjecia - bomba, a komentarze jeszcze lepsze :):)
  8. przypomne Teosia, bo frekwencja na watku haniebna :(
  9. dzieki za namiary szeleczkowe - sa sliczne! skorzystam, jak tylko wybiore, co nie bedzie latwe, bo duzy wybor ;)
  10. fajne wiesci. :) przyznam, ze na to czekalam.
  11. Misia na Miziowej... slicznie! schroniska bym nie poznala. a Reksio podusie nawet z Misi sobie zrobil :)
  12. cos okropnego. Zapisuję wątek, pomyślę, jak mogę pomóc.
  13. andziu, napisz moze do uzytkowniczki ambird - zajmuje sie labkami
  14. przesliczne zdjecia!!!! rzadko tu pisze, bo to watek Misi, a ja jestem nieustajacym fanem Reksia :):) zdjecie na podusi zmeczonego Reksiowego cialka - powala... swietnie wygladaja rozesmiane pyszczki w gorach!! skad maja takie sliczne szeleczki? a fota w okienku - boska! :) schronisko na Hali Miziowej jest po remoncie, prawda?
  15. Tymczasem pokazujemy Fidusia.
  16. to czekamy na wiesci. Fidus wcale nie jest niepozorny - zapada w pamiec i serce.
  17. ja tez napisalam wczesniej, ze sie doloze, ale napiszcie jak sprawy stoja i co z Fido. luisien podala wczesniej namiary na kogos, kto moglby ofiarowac pomoc - cos sie dzieje???
  18. dobre allegro. psiaczek w gore!
  19. OK, wiem ze macie tam za duzo podopiecznych, a za malo czasu. moge wyslac na psinke teraz 100 zl. bede sie w razie potrzeby pozniej dokladac, ale sama nie dam rady tylko czy macie go gdzie umiescic? awaryjnie, choc na miesiac? teraz najgorszy chyba czas na adopcje, ale pod koniec sierpnia wszyscy powracaja z wakacji i moze uda sie go wypromowac. jesli mialby szanse bezpiecznie czekac, wykupilabym ogloszenia (jest swietny bazarek bounty i reyes): [url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OGŁOSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-ogloszeń-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08[/url]
×
×
  • Create New...