Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. dziekuje za linka. sunia fajna, jamnikowata. promowac trzeba. moze wykupic ogloszenia na bazarku. Paula95 moze zamow, a ja zasponsoruje. (jakby co napisz PW z linkiem)
  2. [quote name='moana']Ojej! Norek był w mieście, w którym się urodziłam! (i chodziłam do ogólniaka) Lubię Pszczynę :)[/QUOTE] a to ci dopiero!! to wkleję jeszcze jakieś foty tego pięknego miasta :loveu: a wiesz, Moana, kiedy się urodziłam? (13 stycznia)... :cool3:
  3. [quote name='wellington']A co tam pancia w torbie grzebie :dog: ?[/QUOTE] a jedzonko będzie :lol: to było komiczne: po kilkugodzinnym spacerku po parku w Pszczynie byliśmy wraz z Noraskiem wykończeni :evil_lol: Norek z wyraźną ulgą wsiadł do samochodu i główka zaczęła mu się kiwać jak ludziom w pociągu :lol: i usnął. no ale podobnież zmęczony pies = szczęśliwy pies :p
  4. Rynek, owszem, ale w Pszczynie! :p [URL=http://img402.imageshack.us/i/img3131z.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4937/img3131z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/img3423it.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1382/img3423it.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/img1987m.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6784/img1987m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/img3365re.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1228/img3365re.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/img3409eu.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1336/img3409eu.jpg[/IMG][/URL]
  5. Norek von Hochberg aus Pless: [URL=http://img121.imageshack.us/i/img3100xg.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7650/img3100xg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/img3140c.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2558/img3140c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/img1980b.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2711/img1980b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img852.imageshack.us/i/img3126.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/3500/img3126.jpg[/IMG][/URL] zagadka: gdzie jest Norek?? [URL=http://img34.imageshack.us/i/img3380y.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4773/img3380y.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='_Aga_']Nie udało mi się wysłać do masienki i sayrel, mają coś chyba zablokowane.......[/QUOTE] obie maja bana :roll: sprobuj wyslac maila.
  7. oby już zawsze było tak dobrze :p wszystkiego najlepszego Cacusiu!!! :loveu:
  8. a jak się Rodzyś czuje?? wspierają się z Tofciem??
  9. [quote name='wellington']Z ostatnich wiadomosci o Lisku sie dowiedzialam ze bardzo mu smakuja suszone daktyle (!), i ze przegryzl kabel elektryczny :mad:. Czekam na nowe fotki daktylojada :)[/QUOTE] hm, daktyle dzialaja tak jak sliwki... a z tym kablem - Lisio szczeniaka udaje :evil_lol:
  10. w życiu. czyste podłoże, ale o zapachu atrakcyjnym dla Norka :evil_lol: a nad Wisłą widzieliśmy ostatnio... lisa. piękny gość. zobaczyłam, że Norek uważnie patrzy w jednym kierunku, i co widzę: jakiś osobnik intensywnie nam się przygląda. oczywiście, gdy przez sekundę poczuł nasz wzrok, natychmiast myknął, rozwijając dłuuugaśny ogon. lisie ubarwienie: zimowe, czyli bardziej szaro-brązowe niż rude. Norek zareagował spokojnie, nigdzie nie pognał. a zdjęcie pod pomnikiem jest ważne, bo park założył pradziad naszych przyjaciół (i wielbicieli Norka, rzecz jasna).
  11. [quote name='abero']Wiecie, kto się na dogo zajmuje husky? Może znaleźliby dla suni jakiś DT.[/QUOTE] tutaj jest watek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/1895-Szpice-w-potrzebie!!!/page114[/url] ale oprocz wklejenia tam, napisalabym PW do uzytkownikow: masienka lupak sayrel pocahontas basia havana plicha wiosna
  12. w Parku Bednarskiego (juz od dawna się tam wybieraliśmy), potem Krzemionki i stadion Korony) - podgórskie miasto-park jest urocze :loveu: swoją drogą, kto teraz poświęciłby się zakładaniu parku, żeby służył ogółowi (dokładając swój czas i pieniądze)?! a szkoda... na poprzednich stronach są zdjęcia kładki jesienne (bez kłódek); ciekawe, czy miejskie służby będą kłódki zdejmować, czy jak - za niedługo miejsca braknie :roll:
  13. tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184855-Opole-pomocy!Trafi-do-schroniska-wyrzucony-z-pociągu!?p=16349972#post16349972[/url] jest fajna parówka w łaty płci męskiej (piękne foty post 107)
  14. oczywiscie, ze Liskowy profil skądś znajomy :oops::lol: cale stado zreszta bardzo w typie :loveu: typ: małe_bidoki :loveu: a to siurak jeden :evil_lol:
  15. przepiekne, profesjonalne foty!!! :loveu::loveu:
  16. Norek lubi sport [URL=http://img198.imageshack.us/i/img2896gn.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7529/img2896gn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/img2899j.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7893/img2899j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img254.imageshack.us/i/img2897zv.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2320/img2897zv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img546.imageshack.us/i/img2902.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6331/img2902.jpg[/IMG][/URL] inni w tym czasie mogą się wylegiwać tam, gdzie akurat chcą - np. na stole :evil_lol: [URL=http://img823.imageshack.us/i/img2910m.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/430/img2910m.jpg[/IMG][/URL] albo opalać na oknie :p [URL=http://img140.imageshack.us/i/img2923w.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7372/img2923w.jpg[/IMG][/URL]
  17. w oczekiwaniu wiosny odkrywamy "nowe" (dla nas) tereny spacerowe w centrum Krakowa :lol: [URL=http://img411.imageshack.us/i/img2884o.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4031/img2884o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img593.imageshack.us/i/img2878u.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4755/img2878u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img818.imageshack.us/i/img2874g.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/574/img2874g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/img2875t.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7407/img2875t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/img2866a.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4210/img2866a.jpg[/IMG][/URL]
  18. alez swietnie rozumiem - u mnie w rodzinie jest to samo
  19. [quote name='Ulka18']Rysiek wybral twardy parapet. [/QUOTE] ale za to ciepło prosto na ciałko/pyszczek nadstawiony dmucha :p
  20. cudna. domek tez musi byc cudny.
  21. trzeba uwazac jeszcze bardziej co on je. szlaban na wieprzowine i zadnych wedlin/kielbas/parowek. tak na poczatek.
  22. coś niesamowitego :loveu::loveu::loveu: von Lisek - cudo!!! i jakie ma towarzystwo doborowe :p:p
  23. [quote name='wellington']Maly pies o wieeeeelkich uszach :) Ten pomaranczowy dom w tle :shake: Nie tak dawno wygladal jeszcze tak : [IMG]http://i53.tinypic.com/30c4ll1.jpg[/IMG] I wtedy mi sie lepiej podobal.[/QUOTE] a nie wiem, czy wiesz o nowej świeckiej tradycji :cool3: : kładka Bernatka (Kazimierz-Podgórze) służy jako most miłości: zaprzysięga się tam wieczną miłość, którą ma symbolizować zamknięta na mostku kłódka, a klucz wrzuca do rzeki :roll: [URL=http://img830.imageshack.us/i/img1882u.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/899/img1882u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/img2561y.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9462/img2561y.jpg[/IMG][/URL] a my nie musimy zapinać kłódki - jesteśmy pewni stałości :lol: uczuć: [URL=http://img190.imageshack.us/i/img2853cv.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7743/img2853cv.jpg[/IMG][/URL]
  24. powodzenia, chłopie!! :laola: aleś miał szczęście, że spotkałeś Jagienkę :p
  25. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']taaki zbój? To nie wiedziałam. Coś mu się tam kotłuje w tej żółtej głowie.. Bardzo miejski pies z niego widzę. Ładny taki jest.[/QUOTE] Norek jest aniołkiem w domu, na polu troszkę się chuligani :cool3: żebyś widziała, jak drapie łapami na spacerze (po uprzednim obsikaniu) - po prostu uważa, ze wszędzie tam, gdzie aktualnie jeteśmy, jest jego teren :diabloti: domowy aniołek Pan Norycjusz (kiedyś zawołalam go tak na spacerze; przechodząca kobieta nie wytrzymała i z niedowierzaniem zapytała: jak on ma na imię? :lol: ) [URL=http://img62.imageshack.us/i/img2808j.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5353/img2808j.jpg[/IMG][/URL] pilnowanie kuchni: [URL=http://img18.imageshack.us/i/img2799iy.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3233/img2799iy.jpg[/IMG][/URL] i nasze koty domowe: Miciuś [URL=http://img194.imageshack.us/i/img2803h.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3074/img2803h.jpg[/IMG][/URL] i Lukrecjan: [URL=http://img138.imageshack.us/i/img1947s.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5826/img1947s.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...