-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
pewnie, ze nie ma sensu jej ciagac do wetow bez potrzeby, zwlaszcza, skoro zle znosi narkoze (ryzyko zawsze istnieje). i gapa ze mnie - przeciez juz wczesniej na watku byla o tym mowa. -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
ależ z niej lady :loveu::loveu: prześliczne zdjęcie z irysem :p czy ten typ tak ma, że łzawią jej oczka? -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
jotpeg replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nikogo nie ma, to chociaz ja odwiedze Pucka wirtualnie -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbek w sobotę też szuka domu -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
ma więcej takich zdjęć; :p jak sie robi tyle zdjęć, to zawsze się coś na każdego znajdzie :evil_lol: Don Mizio uważa, że ładnemu we wszystkim ładnie :cool3: -
[quote name='estote']:) bardzo się męczy upałem Pako, ale to przez to, że jest a gruby ;)[/QUOTE] ciekawe, co ma Pako grube - tylko ogon chyba :lol:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']W Krakowie czy tam, tam, daleko daleko na wschodzie :) ? Chyba nie w Krakowie bo Micius siedzialby w doniczce pod oknem, prawda ?[/QUOTE] tak jest, to na naszej podtarnowskiej wiosce (ktora od kilku lat jest znowu miastem) Czyż koty to nie (kochane) dranie? :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/303/3233dced75234ea2med.jpg[/IMG][/URL] a psy - słodziaki? :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/299/3eb3326e0ea4e934med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/298/f87a5eaa998ad363med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/304/6360b5522b3b59a3med.jpg[/IMG][/URL] a tu Norek najeżony, bo właśnie szczekał - mają samopomoc sąsiedzką - szczeka cała ulica :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/299/9b851ed82c78c993med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Fajne portrety:lol: A czy w wakacje będziecie też na wsi ( w "naszych" stronach)?[/QUOTE] owszem, w sierpniu, ale tylko na tydzien. w miedzyczasie bedziemy sie starali wpadac na weekendy. tak jak ten czerwcowy, z ktorego pochodza zdjecia; to byl czas powtornej powodzi; najedlismy sie troche strachu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/215/17aefda3618e0f2bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/303/04bb45b4bb5b3ebfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/a9bcf3461774d775med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/e8eb5a50560f267bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/298/0cb8984932bfb6a0med.jpg[/IMG][/URL] -
Toś z ewakuowanego krakowskiego schroniska ZOSTAJE NA ZAWSZE u ewaal1982
jotpeg replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
jak Toś znosi upały?? -
Estote, ja tak pisze, bo Pako bardzo mi zapadl w serce - jakbym mogla, sama bym go wziela. jestes wyjatkowa osobą, a pako jest wyjatkowa osobą tez :p
-
Potrącona ON -ka , MA DOM pozostał dług 900zł !
jotpeg replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
z Wieliczki jest jeszcze Kinya; moze ona pomoze albo kogos zna, kto sprawdzi. -
[quote name='_bubu_']Szukam kogoś na wizytę przedadopcyjną w miejscowości Brzezowa , 20km za Wieliczką. Czy ktoś dałby radę pomóc?[/QUOTE] Bubu, napisz do uzytkownika Patia; moze bedzie mogla pomoc, albo zna kogos, kto pojedzie.
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
podnoszę Ząbkową sprawę. -
masz racje ze poszlas - ja bym tez nie wytrzymala (chociaz radzilam co innego). co do adopcji - cisza. ale kto bylby go wart?? Pako - pies idealny - decyzja nalezy do Estote.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
ostatni weekend; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/303/a002777cb82a27a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/302/de67e9cacbde8c46med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Jotpeg ostrzegam - wiem ze Norek lubi spacerowac bulwarami wislanymi : [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7988521,Za_spacer_z_psem_chcieli_utopic_mezczyzne_w_Wisle.html[/URL][/QUOTE] zgroza jakas :angryy: dobrze ze mu ludzie pomogli. teraz prawie nie chodzimy na bulwary, bo uwazam ze jest tam brudno po powodzi. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Może Twój czerwcowy termin jest bardziej oblegany?;) Poza tym domki dwuosobowe są towarem deficytowym. My w tym roku robimy sobie przerwę z morzem i będziemy tylko na wsi, której nam na szczęście nie zalało, choć niewiele brakowało.[/QUOTE] wlasnie takie odnioslam wrazenie - ze dwojek w tym terminie brak. wakacje na wsi - dla zwierzakow to jest to!! :) faktycznie, macie letnisko poblizu dramatu powodziowego. my bylismy teraz na wsi, musze powiedziec, ze jest znacznie gorzej :shake: niz po pierwszej fali powodziowej; nas tez nie zalalo, ale woda wszedzie stoi, na polach i lakach. Niewesolo bylo w nocy z czwartku na piatek, kiedy byla ta calonocna burza - myslalam, ze zaraz odfrune z domkiem i zwierzakami. no i plaga komarow i wszelkiego robactwa :shake: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
jotpeg replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
i mnie - ocokaman? :) -
ale z niego ideal, i pociag juz zaliczyl - niezly zawodnik. nie ciagalam bym go zaraz do weta, jesli nic sie nie wydarzy, domniemany tluszczak poddalabym obserwacji i przy okazji pokazala lekarzowi.
-
Toś z ewakuowanego krakowskiego schroniska ZOSTAJE NA ZAWSZE u ewaal1982
jotpeg replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
a i tu tez historia Farta, ale chyba innego :cool3: [url]http://www.dziennik.krakow.pl/pl/magazyny/jak-pies-z-kotem/1021952-szczescie-farta-z-ulicy-rybnej.html[/url]