Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. alez sie musial nacierpiec. Timus, dobrze ze jest poprawa. oby tak dalej!
  2. pewnie, ze nie ma sensu jej ciagac do wetow bez potrzeby, zwlaszcza, skoro zle znosi narkoze (ryzyko zawsze istnieje). i gapa ze mnie - przeciez juz wczesniej na watku byla o tym mowa.
  3. ależ z niej lady :loveu::loveu: prześliczne zdjęcie z irysem :p czy ten typ tak ma, że łzawią jej oczka?
  4. Bartusiu! Będziemy bardzo tęsknić za tobą i Twoimi listami... Wspaniały dom Ci się trafił. Szczęsciarz. Łapa!
  5. nikogo nie ma, to chociaz ja odwiedze Pucka wirtualnie
  6. ma więcej takich zdjęć; :p jak sie robi tyle zdjęć, to zawsze się coś na każdego znajdzie :evil_lol: Don Mizio uważa, że ładnemu we wszystkim ładnie :cool3:
  7. [quote name='estote']:) bardzo się męczy upałem Pako, ale to przez to, że jest a gruby ;)[/QUOTE] ciekawe, co ma Pako grube - tylko ogon chyba :lol:
  8. [quote name='wellington']W Krakowie czy tam, tam, daleko daleko na wschodzie :) ? Chyba nie w Krakowie bo Micius siedzialby w doniczce pod oknem, prawda ?[/QUOTE] tak jest, to na naszej podtarnowskiej wiosce (ktora od kilku lat jest znowu miastem) Czyż koty to nie (kochane) dranie? :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/303/3233dced75234ea2med.jpg[/IMG][/URL] a psy - słodziaki? :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/299/3eb3326e0ea4e934med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/298/f87a5eaa998ad363med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/304/6360b5522b3b59a3med.jpg[/IMG][/URL] a tu Norek najeżony, bo właśnie szczekał - mają samopomoc sąsiedzką - szczeka cała ulica :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/299/9b851ed82c78c993med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='dorota1']Fajne portrety:lol: A czy w wakacje będziecie też na wsi ( w "naszych" stronach)?[/QUOTE] owszem, w sierpniu, ale tylko na tydzien. w miedzyczasie bedziemy sie starali wpadac na weekendy. tak jak ten czerwcowy, z ktorego pochodza zdjecia; to byl czas powtornej powodzi; najedlismy sie troche strachu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/215/17aefda3618e0f2bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/303/04bb45b4bb5b3ebfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/a9bcf3461774d775med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/e8eb5a50560f267bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/298/0cb8984932bfb6a0med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Estote, ja tak pisze, bo Pako bardzo mi zapadl w serce - jakbym mogla, sama bym go wziela. jestes wyjatkowa osobą, a pako jest wyjatkowa osobą tez :p
  11. z Wieliczki jest jeszcze Kinya; moze ona pomoze albo kogos zna, kto sprawdzi.
  12. [quote name='_bubu_']Szukam kogoś na wizytę przedadopcyjną w miejscowości Brzezowa , 20km za Wieliczką. Czy ktoś dałby radę pomóc?[/QUOTE] Bubu, napisz do uzytkownika Patia; moze bedzie mogla pomoc, albo zna kogos, kto pojedzie.
  13. masz racje ze poszlas - ja bym tez nie wytrzymala (chociaz radzilam co innego). co do adopcji - cisza. ale kto bylby go wart?? Pako - pies idealny - decyzja nalezy do Estote.
  14. macie jakas rzeke/rzeczke w poblizu?? a moze on stanal na jakims popowodziowym swinstwie i mu zaszkodzilo?? w tym szlamie jest wszystko :shake:
  15. kciuki!!!!!!!!!!!! kciuki!!!!!!!!!!!! kciuki!!!!!!!!!!!!
  16. ostatni weekend; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/303/a002777cb82a27a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/302/de67e9cacbde8c46med.jpg[/IMG][/URL]
  17. trafilam tu poprzez bazarek Havanki :cool3: fantastycznie dzialacie :multi: bede odtad kibicowac Pikusiowi!!! swietny psiak :p pora na odmiane losu.
  18. [quote name='wellington']Jotpeg ostrzegam - wiem ze Norek lubi spacerowac bulwarami wislanymi : [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7988521,Za_spacer_z_psem_chcieli_utopic_mezczyzne_w_Wisle.html[/URL][/QUOTE] zgroza jakas :angryy: dobrze ze mu ludzie pomogli. teraz prawie nie chodzimy na bulwary, bo uwazam ze jest tam brudno po powodzi.
  19. [quote name='dorota1']Może Twój czerwcowy termin jest bardziej oblegany?;) Poza tym domki dwuosobowe są towarem deficytowym. My w tym roku robimy sobie przerwę z morzem i będziemy tylko na wsi, której nam na szczęście nie zalało, choć niewiele brakowało.[/QUOTE] wlasnie takie odnioslam wrazenie - ze dwojek w tym terminie brak. wakacje na wsi - dla zwierzakow to jest to!! :) faktycznie, macie letnisko poblizu dramatu powodziowego. my bylismy teraz na wsi, musze powiedziec, ze jest znacznie gorzej :shake: niz po pierwszej fali powodziowej; nas tez nie zalalo, ale woda wszedzie stoi, na polach i lakach. Niewesolo bylo w nocy z czwartku na piatek, kiedy byla ta calonocna burza - myslalam, ze zaraz odfrune z domkiem i zwierzakami. no i plaga komarow i wszelkiego robactwa :shake:
  20. ale z niego ideal, i pociag juz zaliczyl - niezly zawodnik. nie ciagalam bym go zaraz do weta, jesli nic sie nie wydarzy, domniemany tluszczak poddalabym obserwacji i przy okazji pokazala lekarzowi.
  21. a i tu tez historia Farta, ale chyba innego :cool3: [url]http://www.dziennik.krakow.pl/pl/magazyny/jak-pies-z-kotem/1021952-szczescie-farta-z-ulicy-rybnej.html[/url]
×
×
  • Create New...