-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Spokojnych Świąt!!!! -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Spokojnych Świąt!!!! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
świetny świąteczny repotaż :p rewelacja!!! :loveu: Spokojnych Świąt!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy i nawzajem!!! Spokojnych Świąt!!! [URL=http://img26.imageshack.us/i/img0916f.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2065/img0916f.jpg[/IMG][/URL] -
jak dobrze, że jest lepiej! nadal trzymamy kciuki!
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
no, wreszcie wieści i foty - ile można czekać?! :lol: może wycinać jej futerko miedzy palcami - żeby się nie zbrylało ze śniegiem? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
cudnie :loveu::loveu::loveu: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']widać dwa termofory przyspieszają powrót do zdrowia. Termofor Miciuś się wygina pięknie. Miciuś zadowolony z kociego party bardzo. A Norek to już chyba zapomniał że był biednym, porzuconym pieseczkiem ze schroniska, ze złamaną łapką? Nie utyka chyba wcale... Pamiętasz Jotpeg jak pokazywał tą chorą łapkę wszystkim żeby wzbudzić litość? Żywa reklama schroniskowych piesków. Co to za zamek?[/QUOTE] to jest Rabsztyn (rzut beretem od Olkusza). Nie wiem, dlaczego kocia natura wprost wymaga, by zajmować jak najwięcej miejsca dla siebie :evil_lol: kocie party udało się do tego stopnia, że Miciek nie miał zamiaru wracać do domu; rzucił się na swoją petsiter, kiedy chciała go przeprowadzić z jej mieszkania do domu :diabloti: Miciek potrafi być agresywny, jak mu coś nie pasuje; my się tym nie przejmujemy, ale inni się boją. o naszego aniołka - Norka trzeba dbać, żeby nie przemęczył tej łapeczki. on ma sportowy temperament; uwielbia sprinty oraz gry, wymyślane z wielkim talentem przez TZ. Łapkę nadal wykorzystuje, kiedy przypomina człowiekowi o konieczności miziania... :p natomiast za własnym gatunkiem nie przepada; pod koniec listopada pogryzł mi się nad Wisłą z innym psem. Wszyscy byli wstrząśnięci, bo wyglądało to strasznie - mały/żółty piesek cały sponiewierany i unurzany w wodzie (kałuże) i błocie... ale ja widziałam, kto zaczął i kto się komu pierwszy u szyi uwiesił: Norek :diabloti: i mimo że przegrał (przeciwnik był większy i silniejszy, zaraz rozłożył Norka na łopatki; został z Norka ściągnięty przez swoją panią za ogon), to Norek zadowolony był jak nie wiem co :angryy: wracał do domu unurzany jak świnia w błocie po końce uszek, dumny i blady (patrz, pańcia, ale mu przyłożyłem!!). Nie miał nawet draśnięcia. Mina mu zrzedła dopiero w domu, kiedy okazało się, że czeka go mycie pod prysznicem :evil_lol: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Jotpeg, widac szybko wyzdrowialas skoro juz noce spedzasz poza domem :)[/QUOTE] było wręcz odwrotnie (chronologia wklejania zdjęć na forum jest zaburzona); ta noc poza domem mogła być przyczyną choroby... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
ostatni bezśnieżny weekend, czyli Norek zwiedza kolejny zamek; [URL=http://img821.imageshack.us/i/img2426s.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6894/img2426s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/img1849j.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5887/img1849j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/img2427x.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7387/img2427x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/img2425js.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5315/img2425js.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/img1858p.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2221/img1858p.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
niedawno miało miejsce ważne wydarzenie: Miciuś został pierwszy raz na całą noc u sąsiadów (musieliśmy zostać na noc poza domem - Norek pojechał z nami). Wszystko ułożyło się znakomicie - nie bardzo chciał wracać do domu! [URL=http://img408.imageshack.us/i/pc050093.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6848/pc050093.jpg[/IMG][/URL] wspólne polowanie na gołębia: [URL=http://img830.imageshack.us/i/pc050110.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9324/pc050110.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/pc050139.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5456/pc050139.jpg[/IMG][/URL] bliźniaki; [URL=http://img338.imageshack.us/i/pb280054.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8346/pb280054.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
tak wyglądało moje chorowanie. kto zajmuje najwięcej miejsca na łóżku, a kto najmniej? :diabloti: [URL=http://img132.imageshack.us/i/img2504f.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/838/img2504f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img703.imageshack.us/i/img2505q.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/542/img2505q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/img2507su.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/594/img2507su.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/img2508z.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1324/img2508z.jpg[/IMG][/URL] -
Hugo już w DT.Szukamy najlepszego domu na świecie!
jotpeg replied to Jasza's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Jasza'] Zięć zażyczył sobie za benzynę 50 PLN.[/QUOTE] co za gnojek. mam nadzieje ze kot znajdzie naprawde dobry dom. -
dopiero teraz przeczytalam wiesci; to straszne, ale ratunek mu pomoze zwalczyc to swinstwo. trzymam za zdrowie Filipa!!!
-
Wrocław.Jamnikowaty biedak w mega-depresji . Ma dom .
jotpeg replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
oby szybko doczekał pomocy - wygląda strasznie biednie- jest załamany i chyba brzuch go boli - taki skręcony. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
co za cudo. wspanialy. -
Hugo już w DT.Szukamy najlepszego domu na świecie!
jotpeg replied to Jasza's topic in Kotki już w nowych domach
znajdzie dom blyskawiczne. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
w sprawie kota - wejdz moze do kociego dzialu i napisz do osob tam dzialajacych (ze Slaska jest np. Caragh) o pomoc (chyba ze od razu na miau, jeszcze lepiej). tych ludzi chyba pogielo!!! to syjam, znajdzie dom raz-dwa! tyle ze tymczasem trzeba go gdzies przechowac... -
[url]http://www.dziennik.krakow.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1098160-lagodna-lira.html[/url]