-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
[quote name='Patmol']ciekawa jestem czy ten pomnik Hasiora tam jeszcze stoi i śpiewa [/QUOTE] "Grające Organy" Hasiora z przełęczy Snozka mają być wyremontowane, a napis o milicjantach zdjęty; taki kompromis, bo byli tacy, co chcieli "Organy" całkiem wyrzucić :angryy: pozdrawiam chodzących po górach - tu mamy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/2349-Z-psem-w-g%C3%B3ry?p=16898150#post16898150[/url]
-
[quote name='filodendron']A może jakiś plan B? Na wiele niższych szczytów można dojechać. A poza tym wcinać jagody, opalać się, jeść grilowane oscypki, pić piwko i takie tam ;) Pakiet emerytalny ;)[/QUOTE] Jagienko, a Kudłacze?? moze faktycznie to pakiet troche emerytalny :p lub dla rodzin z malymi dziecmi, ale dojedzie sie autem niedaleko schroniska, a pozniej juz spokojny spacerek...
-
Patmol, obserwuje z napieciem watek Noyau, nieslychana historia, i psiak :loveu::loveu::loveu: bardzo w moim typie. Jakos tak... troche szkoda, ze jego historia u was skonczyla sie tak niespodziewanie; jego losy, kontakty z kotami i opisy twoim piorem bezcenne :p:p Ja tez jestem zakocona, i kiedy wybieralam psa, musial byc kotolubny. z linka, ktory podalas, wnioskuje, ze pies, ktory sie podoba, jest w hotelu u Jamora - nie moglas lepiej wybrac! Napisz do jamora o info o psie - bedziesz mogla polegac na tym opisie (jak do kotow?). Najlepiej chyba wziac psa z domu tymczowego, gdzie jest czas na obserwacje i nauke domowych zachowan, albo z takiego hotelu, jak jamorowy.
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
fantastyczne to rozesmiane zdjecie Milusi!!! :Cool!::klacz: pozdrawiamy wiosennie, dziekujac za pamiec :B-fly: uwazajcie na kleszcze - czaja sie nawet na miejskich trawnikach, dranstwo. -
prosze, Hoka wrocil, i to jubileuszowo!!! :sweetCyb: wspaniale zdjecia, zwlaszcza obserwatorium fotelowe i buda na balkonie :-D sprawiliscie, ze jakos dzien sie zrobil jasniejszy :p prosze jeszcze opis Hokowych kontaktow z kotami, czy sie lubia, czy tylko toleruja (chociaz z tym gosciem, co podstawia glowke do lizania, to chyba milosc jest). czy do misek i glaskow wyscig/konuruja ze soba? no i plus (u takiej kociary jak ja) za osiatkowany balkon :p
-
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
jotpeg replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
dzwonil ktokolwiek z ogloszen?? -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
jotpeg replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Szpicek śliczny i - jak to maly piesek - w ogole nie wyglada na swoje lata. Uszczesliwi kogos z pewnoscia, tylko trzeba go zareklamowac. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dziekujemy za pamięć za (wirtualne) odwiedziny i miłe słowa! :loveu: dobraliśmy się z Norkiem w korcu maku!!! :p a oto główny bohater wątku na nowohuckich łąkach: [URL=http://img132.imageshack.us/i/img3594m.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8457/img3594m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/img3607a.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5151/img3607a.jpg[/IMG][/URL] chyba mu się podoba? [URL=http://img21.imageshack.us/i/img3598in.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6947/img3598in.jpg[/IMG][/URL] -
_Aga_ czy ja nie jestem komus winna za ogloszenia Rudzika (robione przez Ziutke) - na jej watku pisze, ze zaplacone, a ja nie placilam za Rudzikowy pakiet :crazyeye: a co do azylu - wejdzcie na watek kielecki i zobaczcie - tez przez lata nic sie nie dalo, po czym nagle okazalo sie, ze zmiany sadiametralne, a schroniskiem zawiaduja dogomaniacy (nie obylo sie bez walki z PUK-iem)! Wiec moze do Emira napisac, zeby skontrolowali schronisko w Tarnowie??
-
ejże, skoro tacy dobrzy, to dlaczego Pucek panicznie boi sie pana?!
-
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
jotpeg replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
grunt, zeby zmasowana akcja ogloszeniowa przyniosla dobry dom! :happy1: -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
jotpeg replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
zaplace za pakiet 50 ogloszen z bazarku Ziutki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204616-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-dla-Kazia-i-Kajtuna-od-20-do-50-ogł-TANIO-do-5.04.-godz-23[/url] tylko wyslijcie Ziutce wszystko, co potrzebuje do ogloszen. -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
taka ciekawa historia, a psiak bezdomny. -
prosze o pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204605-Prosz%C4%99-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-wyda%C4%87-m%C5%82odego-pi%C4%99knego-psiaka.-Mamy-ju%C5%BC-dwie-psie-przyb%C5%82%C4%99dy[/url]
-
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
tymczasem podniese - moze ktos sie dolaczy do Maxa druzyny?