Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. czyli widze, ze w tygodniu 11-17 lipca moze nikogo nie byc, chyba ze shanti.
  2. [quote name='yunona']Strasznie jestem ciekawa późniejszych relacji z pierwszych godzin pobytu u Pajdy:lol:[/QUOTE] ja też. I imię dostał fajne na nową drogę życia.
  3. grosik na Melę poszedl. kto sie dołoży?? :modla::modla:
  4. grosik na Dede poszedl. oby jak najlepsze domy sie zglaszaly!!!!
  5. reklamowki zamowione i oplacone (pakiet 130 ogloszen) u CatAngel. jakby co, odpowiedzcie na jej pytania (gdyby zaszla potrzeba). wyjezdzam na 2 tygodnie, a siec jest tam slaba.
  6. coś marna ta zbiórka :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/img5631g.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/224/img5631g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img5625o.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/615/img5625o.jpg[/IMG][/URL] muszę to wyrazić :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img5591.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7808/img5591.jpg[/IMG][/URL] chodźmy dalej! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/img2743a.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3219/img2743a.jpg[/IMG][/URL] po burzy mam oczy jak Chińczyk :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img2767f.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1679/img2767f.jpg[/IMG][/URL] uwielbiam wspólne wycieczki!!! :multi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/863/img5592e.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/7133/img5592e.jpg[/IMG][/URL] do zdjęć, oprócz Norka, pozował park w Świerklańcu k. Tarnowskich Gór :p
  7. dziadowanie też lubi :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/img2748k.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6845/img2748k.jpg[/IMG][/URL] a później trzeba się napić :p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/807/img5539y.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/1887/img5539y.jpg[/IMG][/URL] popatrzyć na wodę (z daleka) :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/img2765qd.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4927/img2765qd.jpg[/IMG][/URL] ... i na zabytki kultury :crazyeye: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/img5622v.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8863/img5622v.jpg[/IMG][/URL] ale najfajniej się biega!!! :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/img5577v.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7050/img5577v.jpg[/IMG][/URL]
  8. Norek na wycieczce: :multi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/img2757s.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3125/img2757s.jpg[/IMG][/URL] czy ktoś mnie widzi?? :crazyeye: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/img2754jy.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5276/img2754jy.jpg[/IMG][/URL] okazało się, że Norek uwielbia wszelkie murki :p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img5517n.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7735/img5517n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/img5524n.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2284/img5524n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/img5529it.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/1135/img5529it.jpg[/IMG][/URL]
  9. w tym całym nieszczęściu to świetna wiadomość. Pajdo, dziękujemy!!!!
  10. ulica Zdrojowa w Myslenicach-Zarabiu to nie jest jakieś odosobnione miejsce. Spory ruch samochodów, niedalekie domy. Ktoś by musiał słyszeć.
  11. Budrysku, a moze Pajda by mogla przechowac?? ona zdaje sie ma szczesliwa reke do adopcji jamnikowatych i tymczasuje chlopcow, bo ma jamniczke.
  12. Jagienko, wyslij mi dane do przelewu; kupcie Dede jakies witaminy albo karme, albo co potrzeba.
  13. [quote name='BUDRYSEK']niestety jutro musze odwiezc go do schronu :([/QUOTE] jej, :-(:-(:-(
  14. nie ma słów, żeby wyrazić żal :-(:-(:-( współczuję. miał dom, opiekę i miłość, jakiej nie ma wielu - i zwierząt, i ludzi. Niezapomniany.
  15. Andegawenko, dałaś mu tak wiele... i on podzielił się swoim życiem... nie chcę żeby ta piękna baśń się skończyła... :-( Niezapomniany Szaraczek-Minio... :bluepaw:
  16. wykupie mu ogloszenia albo/i na bazarku albo u CatAngel. dzieki za namiary. pokazujcie watek, niech zyje jakos.
  17. tamb, przyslij mi prosze dane do przelewu. wplace cosik kolo 1 lipca, wtedy dostane pensje.
  18. jak dla mnie OK. tylko na kogo namiary?? Jastrzebie, odezwijcie sie!
  19. przypominam o małym psiaku, który bez naszej pomocy nie wyjdzie ze schroniska...
  20. biedne kocie serduszko spotakał zły los :-(:-(:-( masakra z tymi samochodami :angryy:
  21. przychodzę napaść oczy beskidzkimi :loveu: widokami i podbudować się psychicznie widokiem uszczęśliwionych psiaków i ulubionych krajobrazów :p:p:p na Niemcowej nie byłam ładnych kilka lat :-( a była taka dekada w moim życiu, że spędzałam tam każdą wolną chwilę, weekend, nie mówiąc już o tzw, dłuższych weekendach... a teraz chociaż pooglądam sobie fantastyczne :loveu: zdjęcia!
  22. dla Moany: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/img5426u.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4637/img5426u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/img5450c.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5969/img5450c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/img5463h.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1454/img5463h.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"](tez tak kiedys mialam; po nocach mi sie snily rzeczy, za ktorymi niby wcale nie przepadalam, ale ktore jednoznacznie kojarzyly mi sie z domem). wrocilam.[/SIZE]
×
×
  • Create New...