Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. zrobcie zdjec jak najwiecej - zeby byl jakos wybor. :modla::modla: dobre foty to podstawa. uda sie.
  2. ulubiona 'kocia" ławeczka; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/img2733wj.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1008/img2733wj.jpg[/IMG][/URL] buszujący w trawach; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img2730t.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1461/img2730t.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy!!! :bye:
  3. [quote name='moana']Ale im tam faajnie. I ciepło...Upały... Ja też chcę! Czy posągowo piękny Pan Kot leży pod samochodem? (no ale żeby tak samochodem po taakiej trawce i stokrotkach 8) )[/QUOTE] tak jest!!! pod samochodem; to jedno z ulubionych miejsc :evil_lol: co do trawki i stokrotek, to już ścięte - kolejny raz :roll: w maju/czerwcu ziele rośnie jak szalone - samo, nieproszone. dziś Don Mizio przeżywał ciężkie chwile - zapodanie tabletki na odrobaczanie; jakimś cudem się udało :cool3: natomiast Norek łyknął sobie w kawałku parówki, bezproblemowo, jak zwykle.
  4. czy on ma txt do ogloszen + namiary?? trzeba by wkleic do pierwszego postu, bo tak trudno szukac.
  5. sluchajcie, to jest maly pies, moze mu cos znajdziemy.
  6. a moze ktos z zaufanego grona znajomych/rodziny zgodzil by sie go wziac na dt? zrobimy zbiorke na biezace potrzeby, karme czy weta.
  7. psia mina mowi: zabierzcie go z mojego łóżka! nie mam warunków do wypoczynku! :evil_lol: wiadomo, że Don Mizio rządzi :evil_lol: a tu drugie ulubione kocie miejsce/baza (idealne miejsce - kot jest mało widoczny, ale sam wszystko widzi, kot jest trudno dostępny, ale sam może schować się głębiej: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/img2719g.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5788/img2719g.jpg[/IMG][/URL] pytanie: gdzie leży Miciuś?? a tutaj Noras w trawach w czasie upału: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/img2716ju.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3425/img2716ju.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/img2718mf.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7287/img2718mf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/img2714oy.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8765/img2714oy.jpg[/IMG][/URL] dorota1 rozwlił mnie ten piesek (maniek) z twojego podpisu - jakby Norek zupełnie. jak mu pomóc? przydałoby się intensywne zajęcia z wolontariuszem i prezentacje ludziom, którzy/jeśli przychodzą do azylu. moze ogloszenia u CatAngel wykupic?
  8. tyle ogloszen i nadal cisza, a to wakacje za pasem ech
  9. ta mała Misia rewelacyjna jest!! :loveu::loveu::loveu: ale na Kolaki spoglada chyba z obawą albo może z pewną taką niesmiałością... :lol:
  10. [quote name='Bjuta']wyjechali na Obidzę. Mama z Filipem emerytem wrócili grzbietem przez Eliaszówkę do domu, a Ci silniejsi, czyli Tata, Ciocia i Siena, poszli przez Rogacze na Radziejową. [/QUOTE] kto by pomyślał, ze w Beskidzie Sądeckim naszym poczciwym mozna wpasc na niedzwiedzia! dobrze ze to tak tylko sie skonczylo, one są bardzo szybkie i niebezpieczne, a czlowiek ma odruch jak do misia-pluszaka... to ci Sienka-mysliwiec! :crazyeye::p Bjutko, a na Niemcowej czasem bywacie?? :oops:
  11. [quote name='yoko100']dopiero weszlam na watek a tu tyle sie dzialo, nic nie dzieje sie bez przyczyny fajnie ze Pucus zostaje[/QUOTE] właśnie, tylko się dopiszę: gratuluje Puckowi, że jest taki mądry i taki dobry dom sobie znalazł :loveu: :cunao::cunao: fibi, wrzuć czasem info i zdjęcie, co u niego. swietny psiak!!! :laola::laola:
  12. tak się to kończy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/img5404wx.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3491/img5404wx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/img5419v.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/184/img5419v.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy serdecznie!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/541/img5429i.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6977/img5429i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/img5387d.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4460/img5387d.jpg[/IMG][/URL]
  13. zielony ranek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img5386l.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8219/img5386l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img5383y.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5493/img5383y.jpg[/IMG][/URL] mały/czarny uwielbia być blisko psa, a psie łóżko sobie przywłaszczył. Wpycha się bez pardonu i tyle. Zaś pies jest średnio zadowolony; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img5400u.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6365/img5400u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/img5401yf.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7665/img5401yf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/img5402b.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9670/img5402b.jpg[/IMG][/URL] ten głuchy odgłos w tle filmu to dzwięk motorów - kiedy pędzą drogą, która jest od nas dość daleko. Odgradza nas Dunajec, jednak woda tak przenosi dzwięk.
  14. [quote name='jaanna019']Potrzebuję kogoś do sprawdzenia tych dwóch domów. Jeden dom z Siewierza drugi w Bobrownikach koło Będzina. Pomóżcie znaleźć kogoś sensownego do wizyty.[/QUOTE] Siewierz: Ulka12 [url]http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Cz%C4%99stochowy-i-Siewierza-W%C4%84TEK-INFORMACYJNY[/url]
  15. Norek gra w filmie! [url]http://imageshack.us/clip/my-videos/228/g0n.mp4/[/url]
  16. to są raczej dość skomlikowane gry terenowe o coraz wyższym stopniu trudności, coś jakby agility, ale inaczej - bardziej użytkowo. przykładowe konkurencje: * biegi synchroniczne (człowiek-pies) * biegi synchroniczne połączone z wyścigiem * biegi synchroniczne połączone z wyścigiem i przeszkodami * poszukiwania ludzi (stopien1: odnaleźć pierwszego ludzia. stopien2: w tym czasie "gubi sie" drugi ludź. trzeba znaleźć. polączyć całe stado) * gra na schodach, o której później.
  17. a to nieładnie; czyżby trzeba zmienić weta? rozumiem, że to jest przeciw jego interesom, ale względem pacjenta nieetyczne... chyba ze ma takie przekonania, że rokrocznie. że też w PL nieustannie trzeba się samemu dokształcać, bo inaczej za twoje własne pieniądze w balona cię zrobią. chociaż wydaje mi się, ze wścieklizna na pewno co rok (wg ustawy). auta nadal nie mamy, więc załamka - taka letnia pogoda, a my w Krakowie... kocur to taki milutki tylko na zdjęciach; normalnie wredność - w skali 0-10 - 9 pkt :diabloti:
  18. poważnie o tych szczepieniach???? nie wiedzialam, tzn. czytalam cos takiego w internecie, ale nie dowierzalam... :oops: czyli, reasumując: wścieklizna - co rok reszta/zakaźne - co 2 lata/półtora roku?
  19. i kotek-stokrotek; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/img2710g.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3873/img2710g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/img2704ln.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3826/img2704ln.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/img2708cx.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/267/img2708cx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img2709h.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/867/img2709h.jpg[/IMG][/URL] Norek był u weta na corocznym obowiązku - szczepieniach. Do szczepienia podchodziliśmy dwa razy, bo najpierw, w sobotę, było tyle ludzi, że zrezygnowaliśmy. We wtorek było lepiej. Noras zyskał na pewności siebie, bo teraz na weta warczy, czego dawniej nie bywało. Muszę dodać, że nasz doktor poświęca pacjentowi dużo czasu - szczepienia trwają pół godziny do 40 min! Więc pacjent jest przebadany i wyoglądany na wszystkie strony; Norek waży 10 kg (doktor pochwalił), pazury przycięte, gruczoły wyczyszczone. Kamień na zębach jest, niestety. A dzisiaj na boku urósł Norkowi jakiś bąbel, będziemy obserwować; już kiedyś tak było po szczepieniu. Nie wiem, czy to to samo, bo szczepienie było tydzień temu. Poza tym humor dopisuje, apetyt takoż. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/img2692e.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/2436/img2692e.jpg[/IMG][/URL] Norek pięknie gra z TZ w różne bardzo skomplikowane gry - uwielbiają to! Alfo, byłabyś z niego dumna. Dzielnie pomaga mi w opiece nad kotami na naszym piętrze; sąsiadki chwilowo wyjechały, więc - oprócz Miciusia - mamy jeszcze w dochodzącej opiece 3 koty. A Miciuś ma już 13 lat! I jako senior, cieszy się przywilejami. cieszymy się z domu dla podrzutka-szczeniaka - oby mu się wiodło i wyrósł na wielkiego i szczęśliwego psa!!!
  20. Majówka: krówka się pasie na zielonym polu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/img2698v.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/6149/img2698v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/img2690u.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2767/img2690u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/img2699i.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/777/img2699i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/img2691cp.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2010/img2691cp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/img2701o.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4394/img2701o.jpg[/IMG][/URL]
  21. a moze u Kikou - specjalnosc jej DT to stare/male???
×
×
  • Create New...