-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
[quote name='Murka']Dzisiaj znów widziałam siuraka na wierzchu :([/QUOTE] tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192580-Misiek-po-2-latach-na-ulicy-pojecha%C5%82-do-hoteliku-szukamy-ds?p=16539594#post16539594[/url] chyba podobny problem, tyle ze jeszcze przed kastracja.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
jotpeg replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
olaolaa, dogomaniaczka Marta_Ares robi fajne szelki: [url]http://dogstyle.republika.pl/guardy.html[/url] gratuluje odnalezienia psicy!!! -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Asia_M: :loveu: bardzo ładny banerek!!! wymowny... -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
w opisie historii nie musimy wymieniac konkretnej placowki domu dziecka czy konkretnej rodziny zastepczej, wiadomo, mozna zachowac dyskrecje, zeby kogos nie skrzywdzic pomyjami typu Fakt. Choc uwazam, ze postepowanie rodziny zastepczej za niewychowawcze i bez serca. jednakowoz nie wszystkie rodziny zastepcze sa super. :shake: wiec moze lekka krytyka by sie przydala. i dom dla Maksa... -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
monikab, ile on moze wazyc? bo moze do mikropsiakow (do 6kg) sie nadaje?? chociaz chyba wiecej ma, mimo ze maly. :p -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Asia_M: a moze daloby sie podmienic napis na tym slicznym banerku: dzieci znalazly dom pies - NIE -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
wyslijcie to do gazet. dla mnie nie tyle jest wazna tamta rodzina i jej motywacja, co to, zeby pies znalazl dom. a dobra "story" tylko mu pomoze. -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
jak najbardziej. historia dla mediow - super; dzieci - same opuszczone - z sercem dla psa. dzieci znalazly dom. pies - nie. pomocy, dobrzy ludzie! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jeszcze nie napisalam, ze Norek napedzil nam stracha - zaczal bardzo kulec na lapke (te zlamana). lapke obadalam, powyginalam, nadotykalam - nic. a pies na nia nie staje. co to moze byc? a moze pazur kciuka? jest dlugi, Norek go nie ściera (inaczej chodzi tą łapką). Wzielam kocie cązki, kulki suchej karmy (dla odwrócenia uwagi) i pazury w obu kciukach zostaly skrócone. Kocie cążki za małe, musiałam kombinować/próbować na raty, ale jak ma się takiego superzrównoważonego/spokojnego psa to żadna sztuka. i co? kulawizna przeszła. zaniedbałam psie pazury; akurat zawsze dotąd tak się trafiało, że jak była potrzeba, obcinał wet. [URL=http://img38.imageshack.us/i/img3537vl.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9599/img3537vl.jpg[/IMG][/URL] Norek pozdrawia!!! :bluepaw: -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
jotpeg replied to monikab's topic in Już w nowym domu
sluchajcie, jego historia jest bardzo medialna - moze napiszcie do kogos, kto zajmuje sie facebookiem, zeby z tego zrobic wydarzenie? no i az sie prosi o ogloszenie do gazety. -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
jotpeg replied to red's topic in Już w nowym domu
dobrze, że ktos docenił Cacusia :p chyba mu dobrze w nowym domu :loveu: -
bosh, znowu nie mozemy sie spotkac na spacerku - nasze bestie by sie pozarly :lol::evil_lol: "Ostatnio w nocy babulina napędziła mi ogromnego stracha , bo zeskoczyła z kanapy i gruchnęła jak długa .I co się bidusia podniosła , to upadała na jedną stronę.I tak ładnych parę razy..." mam nadzieje, ze to nic takiego, ze tylko śpioszydło...
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
rzeczywiscie, niektorzy nie lubia byc fotografowani... tym wieksza sztuka, kiedy zdjecie sie uda! te sloneczne foty - piekne :loveu: -
no proszę, widzę, że Nowa szybko sie czuje coraz pewniej. a usmiechniete foty - miodzio!!!
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
i wreszcie trochę krakowskiego Norka; [URL=http://img545.imageshack.us/i/img3491g.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1479/img3491g.jpg[/IMG][/URL] Pies patrzy na Wawel; [URL=http://img141.imageshack.us/i/img3495sj.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4111/img3495sj.jpg[/IMG][/URL] Opalamy się; [URL=http://img717.imageshack.us/i/img3496n.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1292/img3496n.jpg[/IMG][/URL] Ostatnio Norek lubi kręcić się koło telewizji; :lol: [URL=http://img155.imageshack.us/i/img3452pz.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4565/img3452pz.jpg[/IMG][/URL] taki jestem szczupły, a pan mówi, ze mam grubą (?) pupę: :cool3: [URL=http://img715.imageshack.us/i/img3461f.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/476/img3461f.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
A teraz trochę kociej plaży: [URL=http://img837.imageshack.us/i/img3003j.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4751/img3003j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img534.imageshack.us/i/img3032p.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1503/img3032p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img859.imageshack.us/i/img3007.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/7792/img3007.jpg[/IMG][/URL] i zmiana miejsc; [URL=http://img6.imageshack.us/i/img3046t.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9021/img3046t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/img3085d.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/621/img3085d.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='moana']Super, że byliście też w środku zamku... Halo, to bardzo warto zwiedzić! A Norek też mógł wejść??[/QUOTE] rozdzieliliśmy się: TZ z fotoaparatem poszedł zwiedzać pałac, a ja z Norkiem po parku. Wnętrza rzeczywiście przepiękne - bardzo warto, a wstęp nie jest drogi (krakowski centuś się odzywa). Nie krzywduję sobie, bo w pałacu byłam (ze 20 lat temu, co prawda), a poza tym zwariowałam zupełnie, i jeździmy tylko tam, gdzie można wziąc psa. :evil_lol: I nie chodzi tu tylko o możliwość wstępu, tylko o duży teren do biegania - żeby Norek się dobrze bawił. Z kolei dla mojego dobrego samopoczucia konieczny jest brak tłumów - dlatego park pszczyński teraz, a nie w czerwcu, kiedy zakwitną parkowe rododendrony i bedzie nie tylko pieknie, ale i ludnie. [URL=http://img684.imageshack.us/i/img3265vl.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8272/img3265vl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/img3322sm.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8484/img3322sm.jpg[/IMG][/URL] -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Mila ma w oczach słoneczko :loveu::loveu: -
ale tu się dzieje! :p wielkie święto - pies znalazł dogomaniacki dom!!! :loveu: powodzenia, kibicować będę! błagam nie zaniedbywać Filipa :cool3:
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
jotpeg replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
podnosze sprawe Rico. -
[B]eliza_sk, napisz moze do Camary (ona chyba ma najblizej) [/B]
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img69.imageshack.us/i/img3157r.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8539/img3157r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img545.imageshack.us/i/img1988h.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1271/img1988h.jpg[/IMG][/URL] a tutaj główny wróg - Norek nie dał się przekonać, że to nieprawdziwy żubr, i zjeżony straszliwie oszczekiwał wroga! Zachęciłam go do sprawdzenia, że to sztuczny twór, ale Noras zapamiętał sobie, że to wróg, i kiedy wracaliśmy, też szczeknął ostrzegawczo. Czy można ufać plastikowym żubrom?? [URL=http://img43.imageshack.us/i/img2007kp.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/951/img2007kp.jpg[/IMG][/URL] Alfo, projekt wyjazdu zależał od pogody: będzie albo nie będzie. Nie zdawałam też sobie sprawy, że Żory są po sąsiedzku; dopiero w Pszczynie, jak zobaczyłam drogowskazy... A tak zasadniczo to nie wiem, czy psu może być dobrze z tak nieodpowiedzialnymi właścicielami? [URL=http://img813.imageshack.us/i/img3109c.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6734/img3109c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/img1972v.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8497/img1972v.jpg[/IMG][/URL] Norek- Chińczyk; [URL=http://img219.imageshack.us/i/img1970e.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5939/img1970e.jpg[/IMG][/URL] Norek pozdrawia!!! [URL=http://img40.imageshack.us/i/img3412dx.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7641/img3412dx.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
trochę Pszczyny nie tylko dla Moany: [URL=http://img9.imageshack.us/i/img3382i.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8555/img3382i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img855.imageshack.us/i/img3394g.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7144/img3394g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/img3355r.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4968/img3355r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/img3290fa.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7672/img3290fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img843.imageshack.us/i/img3242t.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3386/img3242t.jpg[/IMG][/URL] -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
jotpeg replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
nie poddawac sie!