Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. marzenia... warto miec. w koncu duzo ludzi mieszka w domach z ogrodem. :razz:
  2. halo, halo, padly pytania...
  3. [quote name='sleepingbyday']kto na dogo zajmuje sie labkami?[/QUOTE] [B]Jola+Rani+Sari chyba. [/B]
  4. [quote name='Alexandra20']skoro warczał tak bez przyczyny... ;/[/QUOTE] pies nie warczy bez przyczyny; jak umie, daje nam znac, ze cos go niepokoi. Pucek jest u was krotko, zrozumiale, ze czuje sie niepewnie; przeciez on nie jest pewny, co z nim bedzie, czy to aby na pewno dom na zawsze... proponuje na poczatek nieco ograniczac odwiedziny; rozumiem, ze chcecie pokazac nowego czlonka rodziny, ale pies musi miec czas, zeby troche okrzepnac i nabyc pewnosci ze to jego dom, i ze nic mu nie grozi. a wy musicie w zrownowazony sposob korygowac jego zachowanie (np. reakcja na warczenie: krotko, kapralskim tonem, - Pucek!, ale tez dac mu pewnosc, ze ma u was swoje miejsce na ziemi i nic/nikt mu nie grozi. [SIZE="1"]przepraszam, ze sie wtracam[/SIZE]
  5. podnosze sprawe Hobisia.
  6. :multi: piękna historia Rudka (i piekna fotodokumentacja) :multi:
  7. czyli - teoretycznie - lepszy byłby domek+ogród.
  8. :multi: witamy, Bjutko!! stado zasadniczo składa się z Pana Psa, Pana Kota i nas, ale jest rozszerzone o 3 sąsiadów kocich, z czego dwoje uczestniczy codziennie w naszym życiu w Krk. kiedy jedziemy na wieś, dochodzą koty dożywiane, w szczególności jedna, ulubiona koteczka, nazwana przeze mnie Odrobinką (jest miniaturową szylkretką). a to zdjęcie zamieszczam, bo mi się podoba :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img6208w.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/930/img6208w.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Becia66']z tymi szczepieniami na wściekliznę to u nas jakaś paranoja. Dziewczyny mieszkające w Szwecji, Dani, Norwegii i jeszcze skądinąd pisały na dogo, że u nich na wścieklizne szczepi się raz na 3 lata. Nie wiem skąd u nas taka nadpobudliwość, tym bardziej że to szczepienie nie jest dla psa obojętne.[/QUOTE] z niedouczenia, a przede wszystkim z chciwosci lekarzy. no sorry, ale jak tyle osob (wlascicieli psow) MUSI co roku zaszczepic i zaplacic... ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka :angryy:
  10. i co?? tyle tylko?? lepszy rydz niz nic, ale... :helo:
  11. [quote name='wellington']Jotpeg, a co te drzewa takie pochylone ?[/QUOTE] skutek rozmiękłej ziemi po deszczach.
  12. brawa dla fotografa za zdjęcie Aspena w potoku :mdleje: wspaniale macie... :p tak powinniśmy żyć, a nie tracić tyyyle godzin w pracy (nie zawsze lubianej...) ech zawsze jak patrze na lisy, to wydaje mi się, że to skrzyżowanie psa z kotem (wyraz twarzy - koci) :lol: mądralka z tej lisicy, oby jej się wiodło. na Słowacji w ogóle nie patyczkują się z przyrodą :shake:
  13. [quote name='fochu']oby ktoś się w maluchu zakochał i do domku trafił![/QUOTE] fochu, w wolnej chwili - za jakiś czas -może da się przerobić plakat tak, aby były paseczki z nr tel do odrywania?? :bluepaw:
  14. uwaga, hit! pies nadrzewny :crazyeye::lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/img6178lk.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1736/img6178lk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/img6179mt.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4905/img6179mt.jpg[/IMG][/URL] pies nadrzewny dobrze radzi sobie ze schodzeniem; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/img6180l.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/820/img6180l.jpg[/IMG][/URL] po to, żeby znów swobodnie biegać po ziemi :p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img6142ee.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5628/img6142ee.jpg[/IMG][/URL] na koniec musze dodać pozdrowienia od Miciusia :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/img6202d.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9629/img6202d.jpg[/IMG][/URL]
  15. :multi: chwilowo nie pada, więc spacerujemy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/my2s.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8066/my2s.jpg[/IMG][/URL] Norek ma do nas świętą cierpliwość :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/img6164j.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5996/img6164j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/img6168k.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7418/img6168k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/img6153h.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4130/img6153h.jpg[/IMG][/URL] "naszczekam, to może sie ruszą" :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img6175b.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5913/img6175b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/img6172t.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/475/img6172t.jpg[/IMG][/URL]
  16. wyslalam go do kogos z wieliczki, kto sie oglaszal na tablicy.pl mysle, ze warto sprobowac. :thumbs:
  17. wyslalam go do kogos z wieliczki, kto sie oglaszal na tablicy.pl zawsze warto sprobowac. :thumbs:
  18. pokazuj się, maluchu :painting:
  19. trzymaj się, Hobiś!!
  20. [quote name='danka1234'][URL="http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/33177.html"]kokosy[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/hobi_malenki_jamnikowaty_psiaczek_szuka_domu_257418.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=40004"]animalia[/URL] [URL="http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=235187571&ts=1312308140"]ogłoszenia olx[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=44042"]giełda ogłoszeń[/URL] [URL="http://przylepa.pl/detail.php?id=3931"]przylepa pl[/URL] [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/85517"]e-gratka[/URL][/QUOTE] bardzo dziekuje!! :iloveyou: oby ktoś dał Hobisiowi szansę :happy1:
  21. bedziemy go oglaszac az do skutku. a moze ktos z odwiedzajacych schron go wezmie (tu pole do popisu dla wolontariatu - pokazujcie go, pls) :modla::happy1:
  22. [quote name='fochu']może taki być ? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/hobi1.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7301/hobi1.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] swietny plakat!!! :klacz: tz wydrukuje mi na kolorowej drukarce i biore sie do propagandy, czyli wywieszania. fochu, wielkie dziekuję! :cool2:
  23. [quote name='ana666']kurcze chciałam zmienić tytuł wątku ale coś nie mogę :([/QUOTE] napisz do moda prosbe o pomoc, np. do Maupy4
  24. [quote name='Ola164']Coś dla Hobiego:[/QUOTE] porwałam i przykleiłam :p wielkie dzięki!!! :B-fly:
×
×
  • Create New...