-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
czy ktokolwiek dzwonil po ogloszeniach??? -
Aspen przepiękny pies, ale chuligan straszny!!! :diabloti: Filip w torbie ze skwaszoną miną, za chyba grzeczny w misce podczas mycia :razz: Sienka cudna, a zdjęcie w biegu z roześmianym paszczydłem: :loveu: no i chyba dolinę Popradu widzę na jednej z fot... :multi: cieszę się, że jesteście, a zdjęcie futer ze Starszym Panem - czarujące :p:loveu::p
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Aparatu nie miałam :shake::shake::shake: poprawię się następnym razem...[/QUOTE] najwazniejsze ze jest info, ze piesek jest, zyje, nie jest pogryziony itp. - o to chodzi! piszcie jak najczesciej; na odleglosc mozliwosci sa ograniczone. -
:loveu: fochu - dawaj plakacik (proszę), powywieszam w miescie krakowie :loveu::loveu: Figanna :klacz: :loveu::loveu: diana79 :klacz: :loveu::loveu: danka1234 :klacz: ogromnie dziekuje!!! :Rose::Rose: piesek jest malutki i biedniutki, dom znajdzie, tylko reklame mu trzeba zapewnic. :modla:
-
[quote name='ewa gonzales']Hobiniu ales cudny jest , malenkosci serdunko:thumbs:porozsylam troszke[/QUOTE] kazda pomoc potrzebna :modla:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Ja Manieczka i jego kumpla dzisiaj pomiziałam. Oni są prawie jak braciszkowie, tylko Maniek ma bardziej krzywe łapulce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/QUOTE] prosze foty :modla: -
dziekuje; jedni maja mnostwo fanow i kibicow, a u innych - pustki. zycie nie jest sprawiedliwe. Budrysek, napisz o nim cos wiecej, to zorganizuje ogloszenia u CatAngel. Pls.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jotpeg replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
mix, wiem, wybaczcie, ale na watku takie rozdziarajace pustki, ze go wkleje na wasz watek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211332-Maleńki-Hobi-wyciaga-łapeczkę-i-prosi-quot-wez-mnie-quot-...pomózmy-Mu-(?p=17356891#post17356891[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/85771306.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8629/85771306.jpg[/IMG][/URL] Hobi ok. 3 lata umie chodzic na smyczy współpracuje - zabawa piłeczką schronisko: Śląsk/B-B kontakt: Budrysek 607 488 598 -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']hej, schronisko! tu ziemia. co tam u Manka?? byl jakikolwiek sygnal z ogloszen??[/QUOTE] ello, na innych watkach jestescie, a tu co - cisza grobowa :shake: -
ale tu samotnosc straszna... trzeba wolac o pomoc!!!
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
jotpeg replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
tyle tu ludzi do pomocy, ze cos z tego bedzie! moze ktos zajrzy do tego malucha (to samo miejsce)??? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/85771306.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8629/85771306.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/211332-Maleńki-Hobi-wyciaga-łapeczkę-i-prosi-quot-wez-mnie-quot-...pomózmy-Mu-(?p=17355794#post17355794[/url] rozpaczliwe :shake: pustki :-( -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
ale on z takich, co sie same nie wylansuja :roll: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Koniuszek ogonka lubi sie czasem zanuzyc w filizance, prawda ?[/QUOTE] w domu białe niegdyś ściany mamy w kropki - to właśnie kot tak "pomalował" ogonkiem unurzanym w kawie :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/img5377yc.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9581/img5377yc.jpg[/IMG][/URL] a tu Norek-automobilista. :p zawsze pierwszy ładuje się do samochodu, żeby mieć pewność, że NA PEWNO z nami pojedzie, że nie zapomnimy o psie... :p siedzi tam nieraz i pół godziny - aż zapakujemy wszyskie bagaże, zamkniemy dom itp No i - oczywiście - złapiemy Miciusia, króty wyzanaje odwrotną filozofię: schowam się, to może o mnie zapomną i będę mógł zostać na wsi... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/img5378t.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5773/img5378t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/img5380h.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3703/img5380h.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
wspominamy: letnie picie kawy z kotem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/img6140i.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4483/img6140i.jpg[/IMG][/URL] Norek wypoczywa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/807/img6136n.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/7247/img6136n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/img6066o.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9765/img6066o.jpg[/IMG][/URL] Kotek-kwiatuszek (ulubione miejsce na studni) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/img2853bs.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5027/img2853bs.jpg[/IMG][/URL] Norek i mgły po deszczu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/img2860d.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2573/img2860d.jpg[/IMG][/URL] -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
jotpeg replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki, Trampek jest swietny!!! -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
:???::???::???: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
hej, schronisko! tu ziemia. co tam u Manka?? byl jakikolwiek sygnal z ogloszen?? -
Jamnikowaty Trampek wywalony z pociągu pilnie szuka DT/DS!Opole
jotpeg replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
jakby pyszczek mu posiwiał... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
wróciliśmy! zwierzaki zachwycone wakacjami, trochę mniej powrotem... jak i my. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/img2899q.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3112/img2899q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/img6105x.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9982/img6105x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/img6072l.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8408/img6072l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/img6049d.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8043/img6049d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/img5866o.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9800/img5866o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/img6041i.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8799/img6041i.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='tamb']Smutna, obolała, wydaje się jeszcze mniejsza niż jest. Takie biedactwo.[/QUOTE] trzymam za malutką.
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
podnosze sprawę Mańka.