Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Tak, 28 marca jedziemy do nowego domku. :lol: Dzisiaj jeszcze wecik zajął się chłopaczkiem, wydzielina zgromadziła się w torbince, Plucik przeszedł niezbyt miły zabieg pozbycia się tego wszystkiego. Nawet nie pisnął, ale teraz, kiedy idziemy na spacerek to bardzo szerokim łukiem omija lecznicę. :evil_lol: Coraz bardziej przytulaśny i wdzięczny za wszystko, co się dla niego robi. Będzie cudownym przyjacielem. :loveu:
  2. [quote name='koss']Moniko -a ja ciągle nie lubie myslec,ze on tak daleko ,ta smiesznosciowa morda...[/quote] Nawet nie wiesz, jak Cię rozumiem. Mój jamniorek też już znalazł domek, za tydzień jedzie w okolice Warszawy a mnie serce pęka, mimo, że to nie tak daleko. Najgorsze jest rozstanie, chociaż wiem, że domek wymarzony. Nie wyobrażam sobie tego. :placz:
  3. Pluto z następną sobotę jedzie do nowego domku.Wczoraj dzwoniła Pani, wszystko ustalone. Piesio bierze jeszcze antybiotyk, torbinka opuchnięta a chłopak cały czas w ruchu. Muszę się zmobilizować i powstawiać trochę nowych fotek, ale ostatnio na nic czasu nie mam. :shake:
  4. Wiecie co, myślę, że bezdomność psa też powoduje tycie w momencie, gdy znajdzie się domek. Obserwuję jamniorka, który przebywa u mnie na tymczasie i mam wrażenie, że chłopak zajada się na zapas, tak jakby się bał, że znowu będzie głodny. Dopada do michy i je bez opamiętania, muszę mu dawkować żarełko, bo po miesiącu pewnie byłby jak baryła. Sporo czasu upłynie, zanim zrozumie, że tak nie musi być.
  5. A może tytuł zmienić, skoro domek zaklepany? :p
  6. Leja już dawno powinna grzać dopkę w swoim domku.
  7. Kurde, te pieski to chyba już dożywotnio zostaną u Kasi. :shake:
  8. [quote name='Gosiapk']Czy on ma realną szansę na dom?[/quote] No nie wiem :shake:, dlatego pytam, czy ogłaszać pieska.
  9. Pixie prosiła mnie o ogłoszenia dla Parszywka. Kasiu, ogłaszać? Jeśli tak, proszę o dane kontaktowe i tekst - co napisać o piesku. ;)
  10. [quote name='asiaf1']ale dla mnie jest prawie dobra-zobaczysz :eviltong:[/quote] Prawie robi wielką różnicę. :eviltong:
  11. Fruziu, nie mogę, nie mogę .....................
  12. Rysio, i ja poczytam chętnie. ;)
  13. GAcuś, mam nadzieję, że już się zaaklimatyzowałeś w nowym domku. A i języka trochę pewnie liznąłeś. :cool3:
  14. Zapytam syna po południu. ;)
  15. Zyzio, szukamy domku.
  16. Nelusia już długo czeka i nadal dzikusek. :shake:
×
×
  • Create New...