Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [IMG]http://images43.fotosik.pl/92/23e599adf184cda1med.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images45.fotosik.pl/92/0cdab455967c180fmed.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images46.fotosik.pl/92/1db21d34b69bcaf2med.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images41.fotosik.pl/88/f9da7b3610d891dbmed.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images40.fotosik.pl/88/e143e67a1ca18b5emed.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images37.fotosik.pl/88/532bd333b2d97febmed.jpg[/IMG]
  7. I sesja zdjęciowa łóżkowa. :evil_lol: Plucik nie lubi , kiedy robimy fotki, chyba się boi. Minę ma, jakby działa się mu straszna krzywda. :diabloti: [IMG]http://images36.fotosik.pl/88/c15d41c360d7e7demed.jpg[/IMG]
  8. Mało nas, mało nas. :diabloti: Wieczorkiem wrzucę jeszcze parę foteczek.
  9. Ewa, rozumiem. No tak, to prawda. Nie ma obawy, ja zapytałam, ale bez Waszej zgody niczego nie zrobię. Sytuacja piesków naprawdę nieciekawa.
  10. Rysio ma bana. Ale ja już nie dziwię się niczemu. :shake:
  11. Nie mogę uwierzyć, że nikt go nie chce.
  12. [quote name='luka1']ciagle czeka przy kratach. Gdy odjeżdzam ze schroniska, wspina się na budę i długo patrzy ponad parkanem[/quote] Biedactwo. :placz:
  13. Tylko, ze nikt tego nie dostrzega. :shake:
  14. To wszystko nie ma sensu. :shake:
  15. Szkoda, bo nic nie będziemy wiedzieć.
  16. [quote name='luka1']Kiler i Kazan znowu się spotkali na ringu. Kilerowi -nic, Kazik - ledwo łazi.[/quote] Strasznie twardy zawodnik z Killera.
  17. Trochę się skomplikowało. :shake:
  18. [quote name='luka1']narazie nie wolno mi wchodzić na teren schroniska :lol: Nowe zarzadzenie kierownictwa, albo usilne starania by się mnie pozbyć. Działaja tak skutecznie ze faktycznie nie mam juz ochoty tam jeżdzić.:shake:[/quote] No i masz. :-(:-(:-(
  19. widzę, że i tutaj nie ma zmian.
  20. Dzielna dziewczynka. :lol:
  21. To będzie można ogłaszać pomału, tak?
×
×
  • Create New...