I sesja zdjęciowa łóżkowa. :evil_lol:
Plucik nie lubi , kiedy robimy fotki, chyba się boi. Minę ma, jakby działa się mu straszna krzywda. :diabloti:
[IMG]http://images36.fotosik.pl/88/c15d41c360d7e7demed.jpg[/IMG]
[quote name='luka1']ciagle czeka przy kratach. Gdy odjeżdzam ze schroniska, wspina się na budę i długo patrzy ponad parkanem[/quote]
Biedactwo. :placz:
[quote name='luka1']narazie nie wolno mi wchodzić na teren schroniska :lol: Nowe zarzadzenie kierownictwa, albo usilne starania by się mnie pozbyć. Działaja tak skutecznie ze faktycznie nie mam juz ochoty tam jeżdzić.:shake:[/quote]
No i masz. :-(:-(:-(