Domek z Piaseczna był bardzo zdecydowany, jednak rodzina wystraszyła się ucieczek Plucika. Mieszkają przy bardzo ruchliwej ulicy, więc nie dziwię się wcale. :-(
Wczoraj dostałam informację, że ktoś z Krakowa poszukuje jamnisia, poprosiłam o więcej informacji o domku i rodzinie. Ja na razie nie wiem, jak to jest z tymi ucieczkami Pluto, musi teraz trochę czasu upłynąć, żeby się zorientować, czy to jego cecha, czy sunie z cieczką były powodem. Nie mogę wprowadzać ludzi w błąd, więc troszkę patowa sytuacja się zrobiła. Ale poobserwuję go, zobaczymy. Wierzę, że znajdzie się wspaniały domek, nie oddam go w ciemno, za bardzo się przywiązałam do pieska. ;)