[quote name='wisela1']No, wreszcie....
Wzięła się do roboty:cool1:[/quote]
Mam nadzieję, że czujesz się usatysfakcjonowana. :diabloti:
Ale to prawda, nie wyrabiam na zakręcie, na nic czasu nie mam, przepraszam wszystkich, których zaniedbuję. :oops:
Boziu, za kilka dni zostaną mi tylko fotki. :placz::placz::placz: